1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

5x5 vucüt güncel halim.liftlerim hakkında

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve sergen turaman tarafından 24 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. oviedo

oviedo Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Liftlerin muazzam artmış. Bu forumda hep doğal sporcular için bilimsel metodları takip etmek, liftleri arttırmak ve 3x10 bench 3x12 biceps curl gibi bb deyince akla gelen yegane çalışma tarzlarını ve splitlerini bırakıp 5x5 gibi gerçek programlara geçilmesi gerektiğini söyledim. Bu süreçte uyguladığın programları paylaşırsan doğru bir ilerlemenin nasıl olacağını arkadaşlara gösterebilirsin.

2. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    selamlar dostlarım. icf 5x5 bitirdim. 5x5 60 bench press 5x5 90 squat 5x5 110 deadlift 40 5x5 ohp yapıyor idim.sıkıldım açıkçası 8 aydır. liftlerim arttı ancak son günler from üzerine çalıştım ve arttırmadım.motivasonm düştü tabiki ama olsun.vucudum gelişti 50 kgden 63 kgye geldim.candito lineere geçtim.buda fotoğrafım.ne kadar yol kattettiğimi gördüm.böyle bırakayım fotoğrafı ve yuvama çekileyim.güçlü kalın. 5x5 kas yapmaz diyenlerede gelebilir :D

Ekli Dosyalar:

goodfellas9, abseto, mrthr35 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    yaş ve kilona göre güzel rakamlara ulaşmışsın tebrik ederim. zaten antreman stilinden daha çok beslenme ile alakalı kas gelişimi buda iyi bir örnek olmuş. 5x5 gibi ufak ama sağlam egzersizler ile bile güzel bir şekidle hacim alınabiliyormuş demekki :) kendini 1 kas grubuna 10 egzersiz girenlerden eylemesin rabbim bu mübarek ramazan ayında (amin)

abseto bunu beğendi.
  4. mehmet1414

mehmet1414 Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    senin yağ oranın 6 7 civarı ne 11 i