55 Günlük Değişim 88.7 KG -- 79.6 KG

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve ThePrestige99 tarafından 24 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ThePrestige99

ThePrestige99 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhabalar, özelden diyet programımı soranlar oluyor inanın diyet programım yok. Vücut tipi endomorf, kahvaltı 2 yumurta beyazı 1 tam yumurta menemen, öğlen ezogelin çorbası, ne çıkarsa tavuklu veya sebzeli et yemeği. akşam tavuklu yemek. Böyle.. Haftasonları akşamları iki duble rakı ve semizotu, kavun falan götürüyorum. Bana göre asıl işe yarayan şeyler: Akşam 18.00 dan sonra yemek yememek, asitli içeceği tamamen kesmek, günde 2,5 lt su içmek, yağdan çok korkmuyorum ama karbonhidrattan korkuyorum temkinliyim kendisine karşı :) yani yaptım oluyor.. nacizane tavsiyelerinizi yorumlarınızı beklerim dostlar.

Haftanın 4 günü 15 dk bisiklet, 16-17 dk koşu ( 4 dk 6,5 - 1,5 dk 10 )
    Mide - göğüs - ön kol + sırt
    Mide - omuz - arka kol - bacak + ( 3 set sırt extension, ters mekik gibi bir şey)

29.05.2017 --> 88.7 KG Fat %28
    29.06.2017 --> 82.7 KG Fat %22 veya 24 şu an hatırlamıyorum
    21.07.2017 --> 79.6 KG ayın 26 sında öğreneceğim yağ oranını.

Ve ek geçeyim herhangi bir güç kaybı yaşanmıyor, ağırlıkları arttırıyorum aksine.

Ekli Dosyalar:

2. ohnofor

ohnofor Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    nice azim. güç kaybı yeni başlayan birinde yaşanmaz zaten, güç yokki kaybedesin. böyle devam 6 aya fit olursun

3. ThePrestige99

ThePrestige99 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    teşekkür ederim motive edici bir yorum :) etraftan duyma laflar, şunu yemezsen güç kaybı olur bunu yemezen olur dedikleri için ek olarak yazayım dedim. Tamam kilo veriyorum, yağ oranından da düşüyorum ama mesela belirttiğim gibi herhangi bir diyet programım yok. hocanın verdiği diyet programını uygulasaydım ne fark olurdu + sı - si ne olurdu? öğlen sadece tavuk haşlama, akşam çorba ve tavuk haşlama, et ızgara, sabah 5 yumurta beyazı haşlanmış gibi bir yemek programıyla?

4. freeletics

freeletics Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Degisim muazzam, sasirmadim desem yalan olur.. bu vucut alir basini gider yeter ki azim ve motivasyonunu kaybetme

Sent from my Nexus 9 using Tapatalk

5. ThePrestige99

ThePrestige99 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Hocam endomorfların özelliğimidir bu? Ve yediğim besinlere göre bir nevi ketojenik diyet yapıyorum, abartmadan tabi yağdan korkmuyorum karbonhidrattan kaçıyorum bilmiyorum doğrumudur bu
    --- Mesaj birleştirildi, 24 Temmuz 2017 ---
    Bu arada teşekkür ederim bu olumlu yorumunuz için, insan mutlu oluyor bir şeyler başardığını hissedince.

Sayfayı Paylaş