5 dakikada komple kahvalti tarifi

Konusu 'Yemek tarifleri' forumundadır ve barakbeyi tarafından 29 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. barakbeyi

barakbeyi Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Mixere yiyebileceğiniz kadar Eti Lifalif, Protein tozu,2 Portakalın suyu,2 havuçun suyu,2 elmanın suyu(portakal elma ve havuçu sıkma işi için tasarlanmış kuvvetli makinalarda sıkıyorum)1 tatlı kaşığı bal, 1 tatlı kaşığı neskafe, varsa çilek parçacıklarını ilave edin. Şayet sıvı kısım az gelirse üzerine bir miktar yağsız süt ilave edin.
    Mixeri çalıştırın. Özellikle sıktığınız meyveleri dolapta önceden soğuttuysanız içeceğiniz karışımda serin oluyor. Yulaf tadını neredeyse hiç almıyorsunuz.
    Mac Donaldsta satılan milkshakelerden daha güzel bir tadı oluyor. KArışımı üstten içtikçe alttan biraz daha yoğunlaşmış yulaf tadı gelebilir. Bu yüzden her yudumdan sonra çöken yulafı homojen karıştırmak için maşrapanızı şöyle bir sallayın. dibe geldikçe yemeniz keyif kaçırmasın diye.

Ben sabah kahvaltımı hazırlama ve tüketme süreside dahil olmak üzere toplam 5 dakikada çok kalliteli biçimde yapmış oluyorum.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:09 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:56 ----------

Bu tarifle; tüketmekten sıkıldığınız yulaf miktarını hiç rahatsız olmadan arttırabileceksiniz.

Son düzenleme: 29 Nisan 2010
    mc_burax, CooLBLooD, cudjex ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. bigger&stronger

bigger&stronger Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Çay ve Kahvenin proteini bağlayıcı etkisi var diye biliyorum bu yüzden kahvaltıda çay kahve içemez oldum bence bu tarifden kahveyi çıkarsan iyi olur

3. ProteinCanavarı

ProteinCanavarı Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    güzel tarif teşekkürler bu arada protein tozu nun aromasını öğrenebilirmiyim ?

Sayfayı Paylaş