5 bucuk ay değişim

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve Taroww tarafından 1 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Taroww

Taroww Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eki Görüntüle 38625 Eki Görüntüle 38624 Kolay gelsin herkeze iyi günler :) 5 bucuk ay oldu bodybuildinge baslayali azim le yapmaya devam ediyorum artik bi amacim var saglikli yasam fit gorunum oz guven gibi herkesinde bu spora zamanini ayirmasini tavsiye ederim :) ilk halim. Kilo 60 Simdi ise 70 kg zamanla degisime devam :) ilk iki resim eski halim 5 bucuk ay onceki son 3 resim sonraki halim :) ( kusura bakmayin acik fotograflarimi bulamadim ) Eki Görüntüle 38626 Eki Görüntüle 38627 Eki Görüntüle 38628 yeşil kiyafetli olan 4. Ayimda cekilmistim onuda koydur . Tekrardan kusra bakmayin foto cesitliligi az anca bunlar var yorumlarinizi bekliyorum :) teşekkürler :)

2. mymerr

mymerr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Ben sadece kola yorum yapabiliyorum gelisim oldugu bariz ortada beslenme programini yazabilirsen iyi olur ay basina 2 kilo ideal zayif arkadaslar icin dipnot:vucudun gozukmedigi fotolar yoneticilerin kaldirmasina yol acabilir konuyu guncellemeni tavsiye ederim basarilar

3. Taroww

Taroww Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tesekkur ederim en kisa zamanda konuyu duzenlicem . Beslenmem sabah 5 yumurda ara ogunler her gun olmasada et yemeye calisiyorum takviye kullanmiyorum ama dusunuyorum ( bu arada gainermi proteinmi ) acikcasi pek beslenemiyorum benim icin cok zor oluyo maddiat dan dolayi birazcik . Peki gelisim nasil gorebildiginiz farkleri aciklaya bilirmisiniz :)

4. Buzzcut

Buzzcut Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Kilo alman çok iyi olmuş, işte benim de tek eksiğim o. Takviye aldım, mushletech-mass gainer ve onu kullanmaya başladım. 1.85 boyunda, 62 kilodayım ve ideal kilom 75 seviyelerinde. Düzenli bir beslenme programına uymaya, yumurta yeme konusunda da dikkat ediyorum.

Kilo almaya yönelik önerilerini bekliyorum, harika bir gelişim olmuş gerçekten. :)

5. Bay.dalgic

Bay.dalgic Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Kardesim hesabi degistirdim buradan yaziyorum , kilo almaya çalışırken önce midemi büyütmek için sürekli ekmek yedim yeterince midem büyüdükten sonra günde öncesinde bir öğün bile yemeyen Ben artık günde 7 8 ogun yemeğe başladım bu şekilde Kilo almaya başladım. Yani kardeşim olabildiğince yemek ye sıkı beslen düzenli antrenman yap ve asla bu sporu bırakma yapabilirsin .

Buzzcut bunu beğendi.
  6. Buzzcut

Buzzcut Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Çok iyi bir gelişim, kesinlikle benimde böyle bir kitleye ulaşmam gerek. Beslenme programın vesaire var mıydı acaba dostum?

7. Bay.dalgic

Bay.dalgic Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Usta inanki program falan vs seylerle ugrasmadim , sana onune ne geliyosa ye diyemem biliyosun saglikli sagliksiz besinler var , senin tek yapman gereken yuksek karbonhidratli seyler yemen gerek ornek makarna pilav kuruyemis( leblebi findik) ve dostum sunu sakin unutma ve sporu sakin birakma.. eger birakir ve 7 8 ay sonra keske dersin unutma bunu ... sakin pes etme , ben suan meyvelerini aliyorum mukemmel bi duygu ( ego olarak algilama dostum ) yapabilirsin . VE AKLİNDA HER ZAMAN AYNA BAKİNCA Kİ İSTEDİGİN VUCUT OLSUN VE BU VUCUT ELBETTE OLUCAK YAPABİLİRSİN .
    --- Mesaj birleştirildi, 15 Kasım 2015 ---
    8 P_20151101_170439_1_p.jpg IMG-20151010-WA0000.jpg IMG_20151021_194854.jpg
    Buda tam 8 yada 9 ayki halim yani suanda

Son düzenleme: 15 Kasım 2015
    boatman's call ve bodykazm bunu beğendi.
  8. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Gelişim çok iyi şahsi olarak sana tavsiyem derhal clean bulk dönemine geç başarılar :D

Bay.dalgic bunu beğendi.
  9. Bay.dalgic

Bay.dalgic Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Sağol usta amacim o olucak :D tesekkurlsr yorumun icin :D

Sayfayı Paylaş