5 aylık değişim hakkında düşüncelerinizi alabilirmiyim

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve OnurFatihh tarafından 30 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. OnurFatihh

OnurFatihh Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Herkese selamlar öncelikle
    Adım onur Ankara da askerlik yapıyorum geldiğimden bu yana imkanlar dahilinde spor yapmaya gayret ediyorum, daha öncedende yapmışlığım var fakat ara verdiğim zamanlar olmuştu burda ise ne zaman vakit bulsam salona gidiyorum spora aşık oldum şimdiden :) daha 5 ay boyunca burdayım devam etmeyi düşünüyorum
    Beslenme olarak ne çıkıyorsa onu yiyorum yağlı yemeklerden uzak duruyorum fakat arada bir de olsa tatlı yediğim oluyor. Spora başladığımda hiç ölçü almadım boyum 1,80 kilom 79-80 arası gidip geliyor bir türlü kilo alamıyorum. Aslında 85 dolaylarında olsam çok daha iyi olacak ama ne yapıyorsam olmuyor o yüzden gainer almayı düşünüyorum. Spordan sonra 1 porsiyon yani yaklaşık 35 gr whey toz kullanıyorum onun dışında extra bişey yok. Proğram olarakta ;
    1 gün göğüs,ön kol
    1 gün sırt,arka kol
    1 gün de omuz ve bacak çalışıyorum.
    Gelişimim hakkında hiç bir bilgim yok çok fazla bişeyde göremiyorum kendimde ama sizlerinde yorumunu almak istedim. İnş 5 ay daha çalışmalara devam edip tezkere aldıktan sonra sıkı bi diyet ile yol almayı düşünüyorum. Herkese teşekkürler şimdiden iyi çalışmalar önerileriniz benim için çok önemli :)
    --- Mesaj birleştirildi, 30 Ağustos 2018 ---
    Bu önceki halim

Ekli Dosyalar:

bodykazm bunu beğendi.
  2. bordo14

bordo14 Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    Yağ tüketmek ten korkma.full body yap haftada 3-4 gün.gun aşırı.her kasa 1 hareket yeterli.
    Okuma ve araştırma yap bu sporu cahilce yaparsan gelismezsin

3. OnurFatihh

OnurFatihh Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Yap tüketiyorum özellikle fındık badem her gün bir avuç yiyorum haftada 2 3 tane ton balığı yiyorum. Yağlı yemeklerden uzak duruyorum sadece.
    Önümüzdeki aydan itibaren her gün 5-6 adet yumurta haşlayıp(makinesi mevcut) sabahları saklama kabı ile yemekhaneye götürücem. Muz, ton balığı, süt ve yulaf alıp her gün tüketmeyi düşünüyorum. Yemek yapma şansım hiç yok, bunlar dışında dolabımda saklayabileceğim yiyecek öneriside alabilirim teşekkürler

4. OnurFatihh

OnurFatihh Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar devam ediyoruz son 40 günüm kaldı anca 1 kg alabildim karbonhidrat tozu kullanıyorum yarısına gelemedim daha tavsiyeleriniz önemli iyi günler :)
    --- Mesaj birleştirildi, 8 Aralık 2018 ---
    Bugün bir de ölçü aldım soğuk kolum 37 cm omuz 122 cm bel çevrem 86
    Spora ilk başladığım zamanlar sadece kolumu hatırlıyorum 33 cm idi. Yaklaşık düzenli olarak totalde 6 / 7 aydır gidiyorum. Beslenme zayıf kilo alamıyorum hiç o yüzden büyüyemedğimi düşünüyorum acaba yanlış yoldamıyım bilgili arkadaşlar cevaplarda çok sevinirim :)

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 8 Aralık 2018
    bodykazm bunu beğendi.
  5. OnurFatihh

OnurFatihh Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    2 kg alabildik

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş