5 Aydır spora gidiyorum 15 kilo verdim kilo vermem durdu yardım edin lütfen.

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Daimonn tarafından 10 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Daimonn

Daimonn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar 5 aydır spora gidiyorum 3 ayda 15 kilo verdim 110 kiloydum şimdi 95 kilo oldum ve 2 aydır 95 kiloda kaldı hiç düşmüyor ne yapmam gerekiyor birde spor salonundaki hocaya söyledim protein diyeti programı verdi 6 öğün var sabah 3 yumurta 2.öğün 2 yumurta -- 3.öğün tavuk göğsü 125 gr-- 4.5öğün --3.öğünün aynısı -- 6.öğün 160 gramlık ton balığı bu diyeti yaparsam kilo vermem tekrar hızlanır mı hergün 1 saat bisiklet sürüyorum

Boy: 1.70
    Kilo:95

2. MoRRuk

MoRRuk Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Eliptik ve Hızlı yürüme türlerini de deneyin. Bilhassa 120 nabız cıvarlarında tutarak 45 dakkalık çalışmalar yeterli olur. Eğer salonda varsa ve performansınız yeterli olursa 30 dk. spinning yapın.

3. AliGurgan

AliGurgan Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Bende 94 kilo felandim 76 oldum yemeye basladim simdi 85 oldum ama fitim su anda o kadar yağ yok yersen alirsin bogazina sahip ol bende verim diyorum ama yedigim için veremiyorum haftada 6 gün spor yapiyorum 85 civari ayni kilolarda kaldim yemek yeme fazla karbonhidrat yeme hocanin dediği gibi yap yakarsin hertürlü ama dedigim gibi yemek yeme çok tam doymadan kalk sofradan daha sonra doygunluk hissi geliyor bide her aciktiginda yemek yeme su iç eğer kesmezse açlığın ı ye o zaman bide spor yaptigin için kas kutlen artiyodur belki ondan çok veremio olabilirsin

4. 8 GyM

8 GyM Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    53
    Bir müddet sonra kilo verme yavaşlar ve bir süre sonra da tamamen durur.Bu aslında çok normal bir süreçtir.Çünkü vücut,normal gitmeyen bir şeyler olduğunun farkına varır ve kendini savunmaya başlar.
    Eğer bu güne kadar diyetine hep sadık kaldıysan sana tavsiyem CHEAT MEAL sistemini yani DİYET BOZMA sistemini uygulamandır.Bu uygulama hem diyete olan güvenini tazeleyecektir hem de vücudumuzu şaşırtmış olacağız.
    Ayrıca STRES,kilo durmasının en büyük tetikleyicilerinden birisidir.Bu nedenle kesinlikle stresten kurtulman gerekiyor.Sana tavsiyem komik filmler izle,seni mutlu eden insanlarla gez,dolaş.Yüzünden gülücükler eksik olmasın.
    Bu olayları kilo vermeye çalışan her insan yaşıyor.Sadece SABIR et.
    BAŞARILAR...

5. DavidLaid

DavidLaid Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    kilo vermen hızlanır ama karbonhidrat tüketmedıgın ıcın antremanlarda kendini güçsüz hissedersin onceden kaldırdıgın agırlıkları bile kaldıramamaya baslarsın emin ol asla karbonhidratı 0 a cekmek dogru degildir

6. desperado596

desperado596 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    spora gidipte verememek cok ilginc. 110 kiloydum 2 ay gibi sürede 20 kilo verdim. sadece ekmek ve şekeri kestim günlük 1.5- 2 saat yürüyüş yapyrm dişarda sadece yeşil çay vs tükettim . spora gitsem faydasi olur mu bilmyrm. Hedef kiloma 15 kilo daha var.

7. MoRRuk

MoRRuk Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Ama ne verdiğini iyi takip etmen lazım. %kas-yağ oranlarını bilmeden 20 kg. verdim demek doğru değil. Eğer 15 kg. kas verdiysen, eskisine oranla daha yağlı ve problemli biri olursun. Verdiğin kiloları da 2-3 ayda rejim sonrası geri alırsın, böylece toplamda yağ miktarın rejime başlamadan öncekinden daha fazla olur...

8. desperado596

desperado596 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hocam bu yag kas kütle vs nerde ölctürebiliriz daha önce hiç ölçtürmedim ?

9. MoRRuk

MoRRuk Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Hastanelerin Endokrin bölümünde, bunlara bağlı diyetisyenler veya iyi bir diyet uzmanında veya özel hastanelerde ilgili bölümlerde vs.
    Bazı iyi ciddi spor salonlarında anlaşmalı diyetisyen oluyor, 40-50 tl.gibi ücret ile ölçtürebiliyorsun.

respect2us.23 ve desperado596 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş