4D Whey Phase %100 Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve selim4141 tarafından 22 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Ürün sizce nasıl?

1. Başarılı

oy sayısı 24
    48,0%
  2. Orta karar

oy sayısı 18
    36,0%
  3. Başarısız

oy sayısı 8
    16,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 39 üye.
  1. odiii

odiii Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Onur
    Yer:
    Bursa
    Arkadaşlar bende ürünü birkaç aydır kullanmama rağmen ağırlıklarımda bir miktar artış yapabildim fakat Kafamın arkasında ve sırtımda sivilceler çıktı ve gerçekten sırf bu yüzden kullanmayı bıraktım ve sivilcelerim de gözle görünür bir azalma oldu. Sırf sivilce yaptığı için Ürünü bitirmeyi düşünmüyorum fakat eğer sivilce yapmasaydı fiyat/kalite oranı güzel bir ürün

Bodyyci bunu beğendi.
  2. deniz1989

deniz1989 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    amerikan pasajı

Arkadaşlar Amerikan pasajında ****** mağazasında bu ürünün 4,5 kg sunu 220 liraya buldum. almayı istiyorum ama sahte olabilir mi diye aklıma şüphe takıldı. bu ürünlerin sahte olup olmadığını anlama sorgulama gibi bir şansımız var mı, siz ne önerirsiniz bu konuda ? Büyük alışveriş merkezlerinden güvenerek alabiliyorum protein tozlarını ama oralarda da ateş pahası fiyatlar var. :(

Bodyyci bunu beğendi.
  3. berkhan872

berkhan872 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mersin
    Almayı düşündüğün site güvenilirdir emin ol sahte ve sertifikası kurumsal olarak izni bulunmayan bi ürünü satışa koymaz 4D markasıda yeni çıkmış yavaş yavaş tanınmaya başlanan güncel bir marka seçim senin güvenerek alabilirsin

Bodyyci bunu beğendi.
  4. Bodyyci

Bodyyci Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Antreman öncesi kullanım gereksiz demiş bir arkadaş ? Hocalar ve burdaki çoğu kişiler antreman önce ve sonrası kullanın diyor ama ? Çelişki var

5. mode

mode Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bugün elimde yarım kutu ON olmasına rağmen fiyatından ve satıcıya olan güvenimden dolayı 220 tlye Bay-vitaminden aldım ve elimdeki whey biter bitmez başlayacağım, deneyimlerimi yazarım. Dymatize BCAA ve ON kreatin ile beraber kullanacağım.

6. mehmet_oztan

mehmet_oztan Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    bende bugün bayvitamnden aldım bu ürünü. belirtilmemiş 1kaşık 1 servis değilmi ?

7. GibsonRules

GibsonRules Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    zamanında bir kutu kullanmıştım bu ürünü ve çok çok kaliteli bir etkisini göremedim.

tat olarak çikolatadan tiksindiğim için zorla içtim ama sütle pek fena olmuyor. bunun yanında ürün pudra gibi,hiç topaklanma derdi yok.

diyeceksiniz wheyden ne etki bekliyorsun,haklısınız sadece protein ihtiyacımı karşılıyorum ancak metabolizmam çok hızlı olduğu için vücuduma kompleks protein tozları(syntha6,combat powder vs)daha iyi gidiyor.

bu yüzden mp combat powder ile devam edeceğim yoluma :)

8. shafcuk

shafcuk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    isg uzmanı
    Yer:
    ankara
    2 haftadır kullanıyorum. 3 gün fitness yapıyor spordan sonra1 ölçek tüketiyorum. 1 gün dinleniyorum.

Tadı çok güzel. Su ve 1 kerelik %0.1 tam yağsız süt ile karıştırıp içtim. Her iki şekilde de hiç bir zaman topaklanma yapmadı..İlk önce tozu sonra sıvıyı koyuyorum.Sanırım bir çok kişi ilk önce su sonra tozu döküyor. Bu da yanlış bence..

Sırt ve kol hareketlerinde dayanıklılık ve biraz hacimin arttığını gördüm.Ağırlıklarda arttı doğal olarak. Çoğu kullanan gaz yaptığını söylemiş, aşırı dolu bir mideye içilirse evet gaz yapıyor ama normal bir öğün tüketip yemeğin üstüne içildiğinde gaz yaptığını hissetmedim. Ertesi güne gerçekten bitkin değil zinde bir başlangıç yaptırıyor. Bittiğinde ısolated bi protein tozuna geçmeyi düşünüyorum. Bir daha almam sanırım

Edit: Sivilce ve yağlanma yapmadı.

Son düzenleme: 6 Ekim 2013
  9. krtl

krtl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    4D demek 4 boyutlu protein tozu mu demek oluyor arkadaslar anlayamadım?

10. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Hayır o firmanın adı yani "4 Dimension"

11. krtl

krtl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    tesekkürler bilgi için :)

12. _Admiral_

_Admiral_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bu şekilde kullanın.
    Günde
    -Bir ölçek sabah kahvaltıdan sonra 200ml süt ile içebilirsiniz, (Önemli)
    -Bir ölçek antrenman 45 dk öncesi önerilen 200ml su (Çok önemli değil)
    -Bir ölçek antrenman bittikten hemen ilk 45 dk içinde 200ml SU İLE için ! . (Çok önemli)
    -Antrenman yapmadığınız gün sadece sabah için.
    indir.jpg
    Antrenmalarınızı kaytarmayın bu iş disiplin ve günde en az 8 saat uyku ister. Ürün kaliteli ve etkili bir ürün doğru kullanın etkisini göreceksiniz haydi iyi çalışmalar.;)

Ekli Dosyalar:

13. mmayg

mmayg Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    masabaşı iş
    hemen hemen bütün markaları kullanmış birisi olarak ben bu ürünü beğendim ,programım haftada 5 gün. benim ihtiyacımı karşılıyor.
    çileklisini blenderde muz ve yağsız süt ile karıştırınca tadı bayağı güzel oluyor. önce tozu sonra sıvıyı koyunca güzel karışıyor,tadı da su ile veya yağsız sütle gayet güzel. midem oldukça hassas ama bende şişkinlik yapmadı. antremandan 40-45 dakika önce önce ve antreman sonrası off günde de sadviç yanında yarımşar ölçek öğün arası kullanıyorum.içerisinde carnitine ve cla da mevcut.

14. powerfulflash

powerfulflash Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben ilk kez kullanıcam protein tozu internette dolaştım araların en iyi gibi gözüküyo ama içeriğindeki herşeyin ne olduğunu bilmiyorum 908 gr lıktan alıcam şuan maddi durumdan dolayı biri açıklarsa içeriği ve of günlerle normal spor günleri arasında nasıl almam gerek

15. By_BenhurR

By_BenhurR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    iso-100, optimum nutrion kullandım ama bu ürün kadar verim alamadım kas olarak kilo almama yardımcı oldu. şimdi optimum kullanıyorum yine 4dn whey phaseye döneceğim. gelişimim biraz yavaşladı gibi . isolate veye hdrolize olarak kelimelere çok takılmayın derim deneyin ve etki gördüğünüz ürünü alın. iyi sporlar.

16. mvltaync

mvltaync Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    Bendede bu urun var gayet memnunum bir yan etkisi yok creatin oldugunu bilmiyordum ama dikkat etmemisim

17. Orama

Orama Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Ürün bana kalirsa iyi. Nedeni ise fiyat konusu ve etkisi. Askerlik yaptigim dönemde formndan düşmemek icin almistm. Fiyatta bayaa uygun die aldm. Kilo verdm ama kutle olarak birsey kaybetmedim.

18. solasguitarra

solasguitarra Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Kilo verip kütle kaybetmeme gibi birşey mümkün değildir hocam. Şeklinizi korumuşsunuzdur ya da define olmuştur kaslarınız ( Yağlarınız yanmış, kas kütlesi korunmuştur ) ve göze daha hoş gelmeye başlamıştır. Başka türlü mümkün değil :D
    --- Mesaj birleştirildi, 11 Ocak 2016 ---
    2300 gram Optimum Whey 'in 220 lira olduğu şu zamanda bu ürün 210 lira neden bu kadar uygun gelmiş arkadaşlara anlam veremedim, benim mi bi hatam var acaba, daha ucuza satan biyer mi keşfettiniz? Minimum 210 liraya buldum şuanda ve servis miktarına bakılırsa 11 servis daha az var Optimum Whey'den. Kalitesi de tartışılır. Optimum güvenini verir mi bilemiyorum tabi. Çok uzun süreler kullanmış arkadaşlar varsa yorumlarına güvenebiliriz. 1-2 aylık protein tozu kullanımı ile o ürün hakkında yorum yapılamaz görüşündeyim...

Son düzenleme: 11 Ocak 2016
  19. ilker deveci

ilker deveci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    fiyatını bilen varmı

Sayfayı Paylaş