42 kilo verildi.(24 ekim 2009-15 temmuz 2010 arası) bundan sonra ne olacak??

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve corpuss tarafından 15 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 30 üye.
  1. corpuss

corpuss Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese selamlar 24 EKİM 2009 tarihinde 130 kiloyken radikal bir karar alarak (pazartesi başlayıp salı bitenlerden değil:) beslenme düzenimi değiştirdim. haziran ayına kadar haftada 6 günlük kardiyo antrenmanları yaptım.

bu süreçte sabah kahvaltılarım standart olarak tam buğday gevreği, öğlenleri tavuk şiş yada yarım deileri alınmış tavuk, akşamları ise tavuklu sebze yemekleriydi.

1 hazirandan itibaren vg ye başladım. kardiyo süresince hiç kas kaybı olmadı. Şuanki değerlerim.

pantolon 62 bedenden 52 bedene düştü.

boy:1.87
    kilo:92
    yağ:12 kilo
    kas 44.5 kilo

Bile bile yaptığım yanlışlar ise aşırı diet kola ve sigara tüketmekti.

Aslında zor olan KORUMA sürecine geldim. Bu durumda nelere dikkat etmeliyim?

Birde karın bölgesinde tam bir düzleşme olmuyo incede olsa bi yağ katmanı var. daha önceden aşırı kilolu olduğum için bu duruma mahkummuyum yoksa bunun için bir çare varmı? herkese şimdiden teşekkür ederim.

Bu arada eklediğim fotolar ilk halimden son halime doğru olup son fotodan 3 kg daha zayıfım

Ekli Dosyalar:

AnkTıp92 bunu beğendi.
  2. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Tebrik ederim.42 kilo vermek için büyük bir azim gerekiyor.

Bildiğim kadarı ile yeni kilonun vüduna adaptasyonu 5-6 ay sürüyor.(Yanlışım var ise lütfen düzeltilsin)Bu kadar azim sonrası tekrar kilo alacağınıza da inanmak istemiyorum.O yağ katmanı bende de var ne yazik ki.Forumda da çok konuşulmuştu.Ne yazik ki biraz daha kilo vermekten başka yapacak bir şey de yok.

3. fk06

fk06 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Tebrik ederim.Büyük bir azim ve cesaret herkeze örnek olması dileğiyle saygılar.

4. drmustafa

drmustafa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tebrik ederim, müthiş değişim olmuş gerçekten. Kilo verirken aynı egzersiz ve diyeti yapmanıza rağmen kilo vermenin durduğu dönemleriniz oldu mu? olduysa nasıl aştınız?

5. JohnnyTog

JohnnyTog Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Toghan
    Yer:
    İstanbul
    Ocakbaşındaki ilk resmin bence konuyu tam 12'den vurmuş :))) gerçekten güzel başarı tebrikler...

6. corpuss

corpuss Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    açıkçası 3-4 defa bu oldu. Bunu aşmanın tek yolu yılmadan devam etmek. bu dönemlerin sonundada genelde hızlı olarak kilo verdim. İnsan nefsine dayalı her işin başlangıç ve bitiş noktası beyindir. Vücut bu direnci kırmak için inaılmaz oyunlar yapıyo.

Size tavsiyem kesinlikle ve kesinlikle tartılardan uzak durun, kilo kaybınızı tartıdan değil kıyafetlerinizden anlayın.

Bu konuda en kötü olanıda kıyafetleirnizi sizin değil, sizi kıyafetlerin seçmesi :D

Son düzenleme: 16 Temmuz 2010
    AnkTıp92 bunu beğendi.
  7. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    Karın bölgendeki sorun tamamen yağ olmayabilir ben de 35 kilo verdim karın bölgem hala çok kalın ama çok azı yağ sırf deri bendeki sarkıkda değil ama elimle çekince uzuyor lastik gibi zamanla geçer herhalde

8. huncback

huncback Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    bu süreçte herhangi bir şey kullandınız mı ek olarak (cla vb..)

9. barmel

barmel Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Gerçekten Muhteşem... Tebrik ediyorum... İnşallah hedefinize en hayırlı bir şekilde ulaşırsınız... :)

10. Thracian

Thracian Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tebrikler, Umarım isteğinize kavuşur ve kilolarınızı geri almazsınız

11. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    tebrikler bende zamanında 118 kg den 67 kg ye duştum. şuan 80 kg yım yag oranım çok az. sızde benım gıbı kardıo ve body i eyer bırakmazsanız ve saglıklı beslenmeye devam edersenız yvas yavas vucudunuzdan yaglar gıder kasta artış olur. başarılar dılıyorum.

12. virtue

virtue Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    gerçekten büyük azim gerektiren bişey sizi tebrik ederim thums:

13. Ayberk.K

Ayberk.K Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,

İdman programınızı ve supplement desteklerinizi öğrenebilir miyim?

14. stoutheart

stoutheart Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    inanılmaz, tebrik ederim gercekten. kilolu insanlara cok güzel örnek teskil ediyorsunuz..

kolay gelsin..

15. rjmcready

rjmcready Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    maşallah diyelim gerçekten büyük başarı inşallah böyle bozulmadan devam edebilirsin..

benim durumumda aynı senin gibi yakında bende resimlerle destekli bi çalışma yapacağım

110 kg dan 3 ay içinde 99 kg düştüm daha devam ediyorum...

16. delikasap

delikasap Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgi İşlem
    Yer:
    Tekirdag - Çorlu
    maşallah darısı basımıza benim sormak istedigim duzenli vucut olcumu yaptınımız

mesala kol genisligi böbek cevresi gibi eger ölcüm yaptıysanız burda yazabilirmisiniz yanı ilk ay sonucları 3 ay sonucları gibi

17. corpuss

corpuss Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    herkese yeniden selamlar. fotoları eklediğimden beri 5 kilo daha verdim. 1 kilosuda kas olarak gitmiş ne yazıkkı :( şimdi artık vg ye tam olarak başlıyorum.

Bir sorum olacak. kalçam aşırı küçüldü. otururken kemiklerim batıyo. forumda kalça kaslarını geliştirmeye yönelik hareketler pek bulamadım öenrilerinizi bekliyorum.

18. uğurr

uğurr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bacak çalışırken kalçalarında sıkılaşır merak etme.Poponda yağ kalmamıştır ondan kemikler batıyodur.Bide kardio dan vg ye geçtiysen beslenmede proteinlere biraz daha önem vermeni tavsiye ederim.Yoksa kas kaybı yaşarsın.

19. danger35

danger35 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    suplement desteğinden fazla bence bu bir iradedir.

AnkTıp92 bunu beğendi.
  20. olgekar

olgekar Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tacir-Mühendis
    Yer:
    İzmir
    Ocakbaşındaki fotografını görünce altı ay önceki halimi görür gibi oldum. Çalışmalarının devamını dilerim. Ancak işin kolay kısmını bitirmişsin çünkü kas inşa etmek zayıflamaktan çok daha zordur. Benim için 47 kilo vermek 5 kilo kas inşaa etmekten daha kolay oldu. Linkteki mesajımdan [ https://www.bodyforumtr.com/vbforum/body-nankor-bir-spor-mu-t27934p2.html?&highlight=body+nank%F6r ] onbeş yıl önce başlayan v.g. geçmişimi görebilirsin.
    Benim de şu an karın bölgemde kalın bir deri katmanı var , herhalde zamanla normale döneriz.
    Diyet ve sporu dengeli yapıp zayıfladıysan, tekrar kilo almazsın. Ben iki haftada bir eski günlerdeki gibi sabahtan gece yatana kadar dilediğim şeyi fazla fazla yiyorum. Bir sonraki gün bünyem iki günü dengeleyecek şekilde az yemek istiyor. Beden ve beyin artık yeteri kadar yemeye fazla yememeye alıştı bundan sonra kolay kolay kilo almam. Benzer bir denemeyi sen de yapabilirsin.
    3 kilo daha verirsem üç yıl önceki halime dönmüş olacağım, havaların sıcak olması kilo vermeyi hızlandırıyor. Fırsat bu fırsat kilo verebildiğimiz kadar verelim.
    Kilo vermek için spor salonuna gidecek vakti olmayan arkadaşlara evde yapılabilecek; şınav, mekik, ip atlama vs. gibi bilinen egzersizlere ek olarak, BURPEE, gölge boksu, tekme (front kick), komando dansı, gibi egzersizleri de yapmalarını ve yağ yakabilmek için hareketleri olabildiğince hızlı yapmalarını tavsiye ediyorum. Kas inşası için ise [ https://www.bodyforumtr.com/antreman/kas-insasi-icin-en-iyi-tekrar-araligi-a142.html ] antreman şeklini tavsiye ederim.
    Site yöneticilerine tavsiyem, çalışarak kilo vermeyi başarmış ya da kas inşa etmiş arkadaşların gelişimlerini ayrı bir forum başlığı altında toplamalarıdır. Böylece olumsuz düşünen ve hevesi kırılmış arkadaşların motivasyonu kolaylaştırılmış olur.

Bozo-Baku bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş