40 yaşına kadar hiç sevgilisi olmamış insan.

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Kayra91 tarafından 24 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Kayra91

Kayra91 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Ne düşünürsünüz arkadaşlar? Bilerek böyle yazdım, kendimden bahsediyorum. Sanırsam hiç sevgilim olmadan vefat edeceğim arkadaşlar. Ben de isterdim bir kız arkadaşım olsun ama olmadı. Sanırsam cidden kötü bir şekilde ruh hastasıyım, bu yüzden insanlar beni sevmiyor. (Psikiyatriste gidiyorum ama daha bir işe yaradıklarını görmedim, ilaçlar çok yorgun ve sakin tutuyor, son 10 senede günde ortalama 11 saat uyumuşumdur)

Çok zor ve uzak bir olay gibi geliyor artık, o yüzden uğraşmıyorum. Üstelik hayatımda tam 2 defa karşı cinsle konuşmayı da denedim.

Yanlış anlaşılmak istemem ama olmaması daha iyi olabilir, ruh sağlığım sanırsam kalıcı bozuk çünkü, psikiyatristler de uğraşmıyor hani. Ayda 1000 TL vererek yeni bir tanesine başladım ama ondan da bir fayda göremedim. İşin açığı onlar sadece öneride bulunabilir, ben değişmek istemedikten sonra bir şey yapamazlar. Burada devreye ilaçlar giriyor ama onlardan da bir fayda görmedim. Bilemiyorum.

Ruh sağlığımın bozukluğu şöyle, insanlara zarar vermiyorum ama ayda yılda da olsa eşyalara zarar verdiğim olabiliyor. Bağırabiliyorum. Sanırsam aynı zamanda şizofrenim. Takıntılarım var, kuruyorum, hastalık derecesinde hayal kuruyorum, algım bozuluyor. Bu kadar ama bunlar da yeterli. Çok aşırı ağır ilaçlar da fayda etmedi, EKT de fayda etmedi, kapalı tedaviler de sabırla saatlerce doktorlarla konuştum ama o da fayda etmedi. İşin aslı doktorlar da ne olduğunu anlayamadı galiba, zaten zararım fazla dokunmadığı için pek ilgilenecek bir şey de görmüyorlar.

Başka yerlerde intihar etmemi, böyle yaşamamın gereksiz olduğunu savunanlar oldu, intihar etmemin doğru olduğunu söylediler. İntihar etmektense ecelimle ölmeyi beklerim ama hayatım tamamen sıkıcı maalesef. Boş boş yaşıyorum.

İnsanlar dalga geçtiğimi düşünecek ama tıp sanırsam ruh sağlığı konusunda fazla bir ilerleme kaydetmemiş.

Siz ne önerirsiniz? Çare arıyorum. Virüsten korkuyordum ama ayda bir paralı ilişki yaşamaya da başlıyorum yakında. Kusura bakmayın, ahlaki boyutuna giremeyeceğim, en nihayetinde benim de isteklerim var.

2. Güç aşkı

Güç aşkı Üye

Beğenileri:
    165
    Ödül Puanları:
    43
    benim de senden bir farkım yok gibi. Ben iğne oluyorum. Xeplion 150 lik. Doktoruna bir sor istersen. Çok faydalı. Bana iyi geldi. Onun dışında 2 tane daha antipsikotik ilaç kullanıyorum. Tamamen iyi olmadım bende. Takıntılarım var; sıkıntılarım var. Benim de öyle senin gibi işte kız arkdaşım olmadı. Bir iki flört gibi oldu ama arkadaşlık seviyesine gelmedi yani. Deneme yaptık sadece. Ben de 37 yaşındayım. Arkadaş böyle yaşayacağız işte ne yapalım; bizim de kaderimiz buymuş. Belki de bazı insanlar doğuştan bahtsızdır. Ama benim Allahtan birazcık ta olsa hala beklentim var; beni iyi etsin diye. Bilmiyorum. Belki de boş bir ümit.

Kayra91 bunu beğendi.
  3. Rambo206

Rambo206 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    Abi Sakın intaharı falan düşünme ,zaten ahır zamandayız bu boş dünya için üzülmene değmez Namaza başla ,Kuran oku ve Allaha sığın hiç bişeyin kalmaz sakın paralı ilişkiye de bulaşma günahı büyük, Abi lütfen yanlıs anlama bi dinle bak gör değişimi Ve Sakın umudunu kaybetme yalnız Allaha sığın , elbet sonda ona döndürülücez .Zaten dünyanın sonlarındayız iyi işler görmeye bak, Allaha Emanet ol!

Kayra91 ve Akin067 bunu beğendi.
  4. Kayra91

Kayra91 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Benim de olmayacak muhtemelen ama sayı olarak az da değiliz be abi. Yaşlanırsam huzur evine yerleşebilirim bu sebeple. Ben de isterdim beni de seven çıksın, olmadı. Yıllarca Xeplion kullandım, bir faydasını göremedim. Şu anda mide ameliyatı gündemde, ilaçlar azaltılacak sanırsam. Dilerim artık mide ameliyatı olurum, yoksa zaten belki 2 yıl daha yaşarım.

5. Militan_Mavisi

Militan_Mavisi Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    53
    Kadın ve sevgili işi olsa dert olmasa dert.
    Benim sayısını bilmediğim kadar sevgilim oldu ama şimdi geçmişe dönem yarısından çoğu ile çıkmazdım. Adam gibi bir kişiyi bulup sevgili boyutunu çok uzatmadan evlenmek lazım.

6. Sub-Zero-Wins

Sub-Zero-Wins Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bende 29 yaşındayım sanırım bende 40'a kadar gideceğim.
    bu şekilde çok fazla insan var kendini hiç yalnız zannetme. 30 yaş üstü hayatında kız eli tutmamış bir sürü insan tanıyorum.
    bende geçmişle yaşıyorum. 17 yaşında hoşlandığım bir kız vardı, beni istemedi. illa bir kız düşüneceksem o gelir aklıma.
    ona defalarca sosyal medyadan yazdım bana sapık ve takıntılı olduğumu yazdı. iyice küçük düştüm onun gözünde .ve kız evlendi şimdilerde.
    ondan başka kimseyi sevemedim. keşke birini sevsemde yine gerekirse beni istemesede biraz peşinde koşsam.

---

düzeltmeye çalışıyorum, umarım en kısa sürede düzeltirim şu konuyu.
    sıkıntı şuradan geliyor.
    ben bir kız bulsam 25 yaşında olacak, siz bulsanız muhtemelen +30 olacak.
    Bu kızlar görmüş gecirmiş oluyorlar ve bir sürü erkek tecrübesi oluyor.
    bizim tecrübemiz olmadığı için bu kızları ikna edemiyoruz, hatta onları anlayamıyoruz v.s fakat onlar her şeyi fark ediyorlar.
    ve ilişki ya başlamadan bitiyor, başlasa bile kısa süre sonra bitiyor.

7. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    Gençler demeyeceğim. Çünkü, hepiniz benden yaşça büyük abilersiniz. Size şöyle bir tavsiyede bulunabilirim. Öncelikle dış görünüşünüzü değiştirmek zorundasınız. Sonraki aşama kafayı değiştirmektir. Bir insan sizle muhattap olmadan önce dış görünüşe bakar. Belki kendinize göre bir tarzınız vardır. Ancak dediğim gibi "kendinize göre"dir. Saçma sapan kombinleri yapıp da sizlere yakıştığını düşünmeyin. Giyinişinizi dışarıya göre yapın kendinize göre değil. Sonrasında aranızda saçı seyrek olan varsa saç ekimi yaptırabilir. Dişleri sarı olan varsa dişlerini beyazlatabilir fırçalayarak ya da işlem ile. Fazla kilo problemi varsa spor yaparak estetik görüntü ile birlikte giyeceği kıyafetlere yakışır bir vücut elde edebilir. Bu söylediklerim size abartı geliyor olabilir. Çünkü, bu zamana kadar kimse siize bu kadar birşey saymamıştır. Çünkü, sizi fazla umursamamışlardır. Bu dediklerimin ne kadar önemli bir etken olduğunun farkında olmayacak zihne sahipseniz günümüz teknoloji devri ve bu sayfadaki üyeliğinize bilgisayar ya da telefon üzerinden internet aracılığıyla giriyorsunuz. Velhasıl kelam youtube şeklinde bir uygulama var ve aradığınız herşeyi bulabilirsiniz.
    Saç ekimi öncesi - sonrası,
    Diş beyazlatma öncesi - sonrası,
    Zayıflama videoları şeklinde aramalar yaparak bu söylediklerimin ne kadar önemli bir etken olduğunu görecek ve algılayacaksınızdır. Bunları yaptıktan sonra ikinci aşama olarak zihinsel gelişim kısmına geçeceksiniz. Ki, bu da sadece kitap okuyarak gelişebileceksiniz.
    Bu söylediklerim size maliyetli gelebilir. Maliyetli de o yüzden paranız olması gerekir. Sonrasında hemen aynı an da sonuç gelmesini beklemeyin. Bir saç ekimi ile diş beyazlatma işlem ile kısa sürebilir. Ancak diş beyazlatma fırça ile yapıldığı takdirde ve spor salonuna gidilerek elde edilecek zayıf bir görüntü aylarınızı alabilir. Belki de 1 yılınızı alır. Ancak en düşüğünüz gördüğüm kadarıyla 29 yaşında olduğundan bu zaman problemi size sıkıntı olmayacaktır.

Bu verdiğim örneklerin en güzel karşılığını Hintli model Rohit Kendewall olması lazım adı. Bu adamdan görebilirsiniz. Yaşınızın geç olduğunu düşünüyorsanız bu şekilde yaşamaya devam edebileceğiniz de düşünüyorsunuz demektir. Bu nedenle düşünce yapınızı bu konuda değiştirmeniz gerekmektedir.

Ve that's it. der bitiririm :)
    --- Mesaj birleştirildi, 25 Mart 2019 ---

diez bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş