40 kilo verdim fakat yağlıyım yardım lazım.

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve NandoDeColo tarafından 31 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. NandoDeColo

NandoDeColo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba. Ben 5-6 aydır diyet yapıyorum diyetisyen kontrolünde 40 civarı kilo verdim 132 ydim 93 kiloyum şu anda kardiyo ile verdim kiloyu hiç ağırlık çalışmadım doktorum ideal kilomun 86 veya 87 olduğunu söyledi (boyum 1.84 ) şu anda göğüs göbek bel tarafım yağlı ve üst bacağım kalın 2 haftadır hiç kardio yapmıyorum ve artık vücut yapıyorum proteinli beslenmeye başladım neler öneririsinz bana sporda kardiyo yapayım mı kaç dk yapayım ve nasıl beslenmeliyim yardımcı olucak herkese teşekkür ederim.

2. NandoDeColo

NandoDeColo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yardımcı olacak yok mu ya çok önemli..

3. leny151180

leny151180 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Kardeşim kardio yap tabi ama sen hatayı en başta yapmışsın. Ağırlık çalışmasını mutlaka yapmalıydın. Sen mesela ideal kilonun biraz daha aşağısına düştüğün zaman bildiğin şekilsiz iskelet olacaksın. Sana benim önerim zaten diyetini doktorun hazırlıyor. O konu da bir sıkıntı yok ancak ağırlık çalışması da ekle. Kardio konusunu çok abaratıyorsundur eminim 1 saat falan kardio makinelerin de takılıyorsundur bu çok yanlış. Yarım saat kardionu yap. Maksiumum 40 dakikayi geçmemeli. Sonra ağırlık antremanı yap.

NandoDeColo bunu beğendi.
  4. NandoDeColo

NandoDeColo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    2 Haftadır vücut yapıyorum sadece kardiyo yapmıyorum salonda 1 saat civarı ağırlık yapıyorum program var çıkıyorum sonra. Kardiyo yu salonda yapmasam dışarda kendim koşu yürüyüş falan yapsam olur mu peki

5. leny151180

leny151180 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Olur neden olmasın.

Sayfayı Paylaş