1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

4 Yıl Olacak Ama...

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Vadi tarafından 12 Aralık 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. pumuckl

pumuckl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    ankara
    Keten Tohumu

Slm arkadaşım;sana yapılan iyiniyetli tavsiyeler uygulandığında mutlaka ilerlemeni sağlayacaktır.sadece keten tohumu hususunda görüş bildirmek istedim.keten tohumu asitli bir bitkisel mineraldir .bu asitli yapısından dolayı uzun zaman beklemiş,bekletilmiş keten tohumu kendi içerisinde yeni oksidanlar ürettiğinden paketlenmiş veya şişelenmiş keten tohumu yağlarını kullanmamanı tavsiye ederim,geçen nette de çıkan bir haberde uzun süre beklemiş keten tohumu yağının kanserojen oksidanlar ürettiği ortaya atılmıştı.keten tohumunu aktarlardan taze alıp çektirerek kullanmanı tavsiye ederim o haliyle beklediğin etki tepkiyi umarım alacaksındır.saygılar..

2. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    flax seed oil

www.google.com da 'keten tohumu yağı' diye aratırsan gerekli bilgilere ulasabilirsin..

Solgar firmasının 'Flax Seed Oil' isimli ürününü tavsiye edebilirim..

NOT: Cam şişe açıldıktan sonra buzdolabında saklanırsa tazeliğini korur...

3. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Vadi arkadaşımızda benim gibi başlamış spora çok zayıf bi şekilde ama çok yol katetmiş 20 kilo,bende öle ama çok uzun bi zamanda olmuş Vadinin ki nedense tabi bunda bünyeninde etkisi oluo herkez aynı sürede gelişcek die bişi yok ama ant. beslenme gibi eksikleride olmuş olabilir zamanında sonuçta ii biryere gelmiş ve eksiklerini öğrenebilceği siteyide bulmuş ;) benim gördüğüm kadarıyla kilon 76 dan daha düşük gibi veya resimler çok kötü bu yüzden öle gözüküo çünkü 76 kilo 1.80 boy için çok düşük bi kilo diil ama yorumlar çok zayıfsın die gelmiş.Ant. sistemin ise bence doğru yani haftanın 6 günü olayı,bende öyle çalışıyorum ve gayette faydalı oluo çünkü bi kası çalıştırdıktan sonra dinlenmesi için 48 saat zamanı oluo ve buda yeterli imiş,zamanında diğer şekildede çalışmayı denedim haftanın 4 günü idman olarak ama bi fark olmadı doğrusu ve yine bildiğimi uyguluom.Vadi bütün ölçülerini yazabilirmisin yani bacak,kalf,bel,omuz,kol,göğüs,bilek eğer öle yazarssan daha ii yorum yapılabilir resimler bazen çok iri bazense çok ufak gösterebilio çünkü.Bu arada bende bi soru sorıyım;benim belli bi programım yok antmanlarda yani bi biceps çalışması ile diğeri farklı olabilio ve o şekildede gelişebiliyom ama belli bir program uygulasam dahamı ii olur??

4. karam

karam Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    mardin
    ya kardeş iyi kilo filan almışım diyorsun 4 yıl çalışmışsın dile kolay bu 4 yıl zarfında hiç mi kas olmamış en azından karın kasının az da olsa çıkması gerekirdi. eğer dört yıl çalışmışsan bir yerde bir eksiklik var sana tavsiyem bu eksikliği gidermen.

5. weider_2200

weider_2200 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İST
    eczaneden balık yağı al.onu gainer we proteinler kombine et.iyi kilo alırsın...

6. LionBody

LionBody Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haftada antremanın 4 günü asla geçmesin az hareket temel hareketler ve ağır az tekrar çalış.. 3x8 gibi olabilir. idman öncesi şeker karb. idman sonrası protein yükle.dinlenmenede cok dikkat et basarilar..

7. mudkicker

mudkicker Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar kusura bakmayın ama bazılarınız gerçekten boş yorum yapiyorsunuz. 10 aylık sporcu kadar gelişme katetmişin derken neye göre yorum yapabiliyorsunuz. Varmi elinizde kıstas olacak VG öncesi resimler. Lütfen artık bu tip şeylerin bırakalım. 22 CM den 37 CM 'e 4 yilda ciddi bir mesafe almış arkadaşımız. 20 kilodan bahsediyoruz 4 yilda... Yilda 5 kilo eder. Bi sporcunun yilda alması gereken ortalama kas 4-6 kilo arasıdır. Bundan yola çıkarak diyebilirzki herşeyi yerinde ve kitabına uygun yapmış ve beklenen sonucu ziyadesiyle almış. Lütfen böyle "aptalca" hatalara düşmeyelim. Ayrıca bu forumdaki sporcuların %kaçı bu sporu düzenli olarak yapmış ki böyle bi "büyüklük taslama" havalarına girebiliyor? Yapmayın allah aşkına. Herşeyiyle çok iyi bir sporcu var kaşımızda. Resimler yanıltabilir. Siz doğuştan 37 cm kolla doğmuşta olabilirsiniz ama bu sporla ilgili insanlar olarak bu sporda amacın gelişme miktarı olduğunu dolayısıyla sizin doğuştan olan 37 CM lik kol ölçünüzün bişey ifade etmediğiniz bilmeniz gerekir... Kusura bakmayın belki aşırı tepki oldu ama 35 CM kolla bu spora başlayıp 45 CM kol yapanlara göre HER AÇIDAN bu arkadaş daha önde.

Sanada tavsiyem karbonhidrat ağırlıklı beslenmeyi unutmayıp bol bol basit şeker tüketmen yönünde. Protein konusunu zaten söylemek haddim değil 4 yıllık bi sporcuya ama insülin'i tetikleyici şeylere önem vermen gerek benim fikrim. Yılmadan devam edersin umarım tebrik ediyorum. Başarılar

8. Tolgaa

Tolgaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kilo almakta çok zorlanıyorsan belki bağırsakta parazit olabilir (bağırsak kurdu ) ...

Bende vardı bir zamanlar, ordan geldi aklıma...

Bence bu konuda bir doktor kontrolu yaptırmanda fayda var...

Selamlar...

9. ibrahimmmm

ibrahimmmm Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    gayet iyi gelişmissin

Valla benim de aklıma geldi olma olayı. Muayene olursan çok iyi olur işini garantiye almış olursun. Bence gayet iyi ilerlemişsin. Antremanlardan önce karbonhidratı bolca alırsan enerjik bir şekilde daha ağır kilolarla da çalışabilirsin. Antremanlarda seni verimsiz çalışmaya itecek hiçbirşeye izin verme. Sonuçta herkes annesinin karnından ronnie gibi çıkmıyor. :D
    Hırslı bir şekilde başla, düzenli çalışmana devam et, mümkün mertebe hareketleri bozma. İnşallah 2 seneye kadar 80-90 kiloluk bir dev olursun. ;)

10. :pEAce:

:pEAce: Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    walla 4 sene dayanırım bende inşallah. azmin için seni tebrik ediyorum....

ayrıca 35 cm kol ile başlayıp 44 yapan birindense böle olman cok cok daha başarılı... daha ilerde alıcaksın tahminim ektiginin karşılıgını...

11. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Evet kesinlikle takdir edilecek bi azim.Kim bu sporu 4 yıl kesintisiz yapabiliyor ki?Başarılarının devamını dilerim ;)

12. metugok

metugok Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci (sürüngen)
    Yer:
    Ankara
    be buraya bişey yazmıyım profesyoneller koussun bence bi sorun var ya hormonal ya fiziksel aktivitede...

KasYığını bunu beğendi.
  13. KasYığını

KasYığını Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Hayır asla bu adamda Bir sorun yok.bende ilk baktıgım anda yaşı ilerledigi için böyle kötü sonuçlar aldı diyecektim.Ama yazdıklarını okuduktan sonra içimdeki acıma duygusu bile silindi.Benim bazı ögrencilerim var çocuk 52 kilo 1.80 boyu var.Bunu tamamen hatırlıyorumki 6 ay içinde çocuk78 kilo olmuştu.Hemde tamamen doğal yolla!Bu adam body sporunu ciddiye almamış.Ya arkadaşlarıyla konuşmak-eğlenmek yada sadece eş dosta iyi görünmek için body yapmış.Ve bana göre bu adamın geleceği pek parlak değil.Küçük hevesler bumerang gibidir.Gitmesiyle gelmesi bir olur.Ne diyelim ; Allah yardım etsin..:(

Sayfayı Paylaş