4 tane yağ yakıcı arasında kaldım, hangisini kullanmalıyım

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve FrenchKiss tarafından 23 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. FrenchKiss

FrenchKiss Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar ben 120 kiloadan 80 kiloya düştüm ,15 gündür diyet yapıyorum ve elimde şuanda ultimate (cla yarım kutu) ve universal amino beef (pek diyet ürünü olmasada) var . Bunlara kombine birtane termojenik yağ yakıcı ile desteklemek istiyorum. Şuan her nekadar ortasını kesebildiysemde göğüs uçlarında sarkma - deri fazlalığı var. Biraz karın bölgesindede var, ayaktayken belli olmasada oturunca veya çekince alt karının belirgin esnek bir yapısı var . Buna çözüm olacağını sanmıyorum ama , yağ oranımı biraz daha düşürmek istiyorum .Merak ettiğim konuya gelirsem 4 tane yağ yakıcı arasında kaldım ,bunlar :
    1.Hydroxycut hardcore pro 120 kapsül
    2.Hydroxycut hardcore stix
    3.Lipo 6 black
    4.Universal Animal Cuts ,hepsini biraz araştırdım ve şöyle şeyler buldum

Hydroxycut pro 120 kapsül ve hydroxycut stix arasındaki farkı anlayamadım , stix sıvı alındığı için kana daha çabuk karışıp etki gösteriyor. Ama sürekli kullanımda hangisi daha etkili çözemedim . Daha önce 210 tabletini kullandım ama o zamanlar diyet yapmadığım ve düzensiz kullandığım için etkisini görememiştim .
    Lipo 6 black ,aşırı derece sinir ve kaygı yapıyormuş ,sinir sistemini etkiliyor diye okudum , bir satış sitesindeki yabancı yorumlara baktım 70 yorumun aşağıyukarı 55 i sinir ve kaygı problemleri yaptığından şikayetçilerdi.
    Animal cuts , aralarından en masumu bu gibi gözüküyor ,herhangi bir negatif özelliği yok, sadece çok fazla hap alındığı için reflü yapabiliyormuş ,oda bünyeden bünyeye değişiyor . diğerlerine göre daha az etkili sanırım .
    ben bu tarz bilgiler buldum ve karar veremedim ,sizce hangisini alırsam daha fazla faydasını görebilirim .

Son düzenleme: 23 Ağustos 2012
  2. bosversen

bosversen Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    CLA zayıflatmaz, kilo almayı(yağlanmayı diyelim) yavaşlatır veya kısmen durdurur. Kullanılmasının bir zararı olmaz.

Daha önce de belirtmişimdir, yağ yakıcıları hiç zaman tasvip etmem. Metabolizmayı hızlandıran her madde vücuda zararlıdır. Bir an önce vucüttan atılması gerektiği için karaciğer ve böbreklere daha çok kan gönderilmek istenir, haliyle metabolizma hızlanır, tabi bu durum enerji gerektirdiği için ve kişi de diyette olduğundan yağ yakımına çok olmasa da faydası vardır.

En iyi yağ yakımı için temel kural; verdiğin kalori, aldığın kaloriden fazla olacak. Yani kardiyo, günde en az 2.5 L su ve uygun diyet.

Paranı boşu boşuna tuvalete dökme.

actively bunu beğendi.
  3. FrenchKiss

FrenchKiss Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ben zaten diyet yapıyorum ,ama biryerden sonra sabit kalmaya başlıyorsun . Uzun ve düzenli kullanımda kardiyo+diyetle cla da yag yakımına yardımcı oluyor ayrıca kas kaybınıda önleme özelligi var .Uyku düzenimden ve dier faktörlerden ve zamanında kilolu biri olup,kilo almaya yatkın oldugumdan metabolizmamı hızlandırmak istiyorum .Bu yüzden en işime yarar ürünü arıyorum

4. doctor

doctor Özel Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    53
    karnitin kullan termojenik olarakta en masumu weiderin thermocaps ürünü onu alabilirsin yok sert bişeyler istiyorsan bsn hypershred veya mtech hardcore elit olabilir

5. galois91

galois91 Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Eskişehir
    Stix dışında dediğin tüm yağ yakıcıları kullandım. Başta kullanımı seni motive etse de terleme, çarpıntı, sinirlilik, uykusuzluk gibi yan etkileri ile sağlık açısından kullanımlarını doğru bulmuyorum. Gelişimin durduğunu düşünüyorsan antrenman düzeninde ve beslenmende hafif değişikliklere gidip kalori yakımını hafif arttırırsan en az bu ürünler kadar etki elde edilebileceğini düşünüyorum. Herşeyi kökten değiştir de demiyorum kontrollü ve bilinçli adımlar gerekiyor.

actively bunu beğendi.
  6. brhmcr

brhmcr Guest

Hemen hemen tum kafein iceren urunler sinir sisteminde ortalam ayni etkileri ypacaktir.Aklina en fazla yatani kullanmani tavsiye ederim.

7. FrenchKiss

FrenchKiss Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    hydroxycut elitin , hardcore pro kapsülden farkı nedir , animal cutun kana karışımı çabuk olmuyormuş , stix sıvı alındığı için daha hızlı işleme girior sanırım ,lip 6 blackıda eledim ; sinir sistemiyle ilgili sorunlar ve dikkat dağınıklıgı yapıyormuş ,benim tam şu 2-3 hafta dikkatimin dağınık olmaması lazım ,öys ye giricem. hydroxycut elite ile hardcore stix arasında kaldım şuan ,2 si arasında üstün özellikleri biliyormusunuz

Sayfayı Paylaş