4 gün 40 Derece Ateş ve Suplement Kullanımı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Mesut AK tarafından 14 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Mesut AK

Mesut AK Üye

Beğenileri:
    588
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Medikal Eleketronik Teknisyeni
    Arkadaşlar selam, geçtiğimiz hafta sonundan bu yana cumartesi pazar pazartesi salı olmak üzere 4 gün 38.5 ila 40.5 derece arası ateşle evde yattım, ve bu hafta başı salona gidemedim doğal olarak, dün gecede çok fazla terledim sabaha kadar terlemekten uyuyamadım doğru düzgün. bugün kendimi iyi hissediyorum akşama spor salonuna gitmeyi düşünüyorum, sizce salona gitmem bir sorun yaratırmı ? (pazartesi - çarşamba - cuma olan programımı , çarşamba perşembe cuma olarak tamamlamayı düşünüyorum, her gün farklı bir kas gurubu çalıştırıyorum) ve bukadar şiddetli ateşten sonra , süplement kullanmamın sakıncası varmı acaba ? Protein tozundan zarar gelmez diye tahmin ediyorum ancak , aminoasit - keratin - L arginin ve glutaminde alıyordum bunlara bir süre ara vermelimiyim

2. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Bırakın vücudunuz tamamen toparlansın, bu hafta egzersiz yapmayın, besin takviyesi kullanmayın ancak beslenmenizi aksine arttırın, sindirim ve bağışıklık kuvvetlendiren besinleri tercih edebilirsiniz, pazartesi günü de tazelenmiş olarak devam edin.

Bekci bunu beğendi.
  3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    gitme
    %100 zarar görürsün diyemem ama sakatlanma riskin normal günlerden kat kat fazladır
    bunu teorik ve uygulamalı olarak direk bilen birisi olarak yazıyorum
    columbu nunda dediği gibi bırak vücudun toparlansın

columbu bunu beğendi.
  4. Mesut AK

Mesut AK Üye

Beğenileri:
    588
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Medikal Eleketronik Teknisyeni
    hımm ozaman hafta başına kadar dinlenicez mecbur :) yorumlar için teşekkürler , faydadan çok zararı olacaksa evde dinlenmek daha iyi tabiki, ancak gi,tmediğim her gün birşeyler kaybediyormuş gibi hissediyorum :D

Sayfayı Paylaş