4 Dimension Mass Phase

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve brhmcr tarafından 21 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Urun sizce nasil?

1. Basarili

oy sayısı 14
    63,6%
  2. Orta karar

oy sayısı 5
    22,7%
  3. Basarisiz

oy sayısı 3
    13,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 29 üye.
  1. trgt

trgt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    ben süt ile karıştırdım tadı bana göre güzel çikolatalı puding'in sıvı hali gibi

2. online305

online305 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    evet tadı kıvamı kokusu falan herşeyi güzel gerçi ben suyla içtim sütle içince içimdeki gürültüyü durduramıyorum :D sabah kahvaltısından sonra ve antreman sonrası :D

3. trgt

trgt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    tad konusunda kimse sorun yaşamaz hemfikiriz yani bilindik bir tadı var (kakaolu süt, kakolu puding vs. ) benzer tadı var tad olarak yabancı gelmiyor yani.

4. online305

online305 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    tadı güzel bi problem yok ben antremandan 1-1.5 saat önce 2 ölçek birde antremandan çıktıktan sonra eve gittiğimde 2 ölçek olarak alıyorum sabah kahvaltısında ve antreman sonrası almayı denedim midem bulandığı için içemedim :) etkisini görücez :)

5. trgt

trgt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    bnde 3 öğün kullanıyordum 4.
    gün midem bulandı bnde artık birgün kulanıyorum birgün ara veriom 1 haftaya yaklaştı 2 kilo aldım gibi

6. online305

online305 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    evet kilo olarak banada etkisi oldu :)

7. Xympus

Xympus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaslar bende alicam ama cok kararsiz kaldim boy 1.86 kilo 70 1yildir spor yapiyorum..

8. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Neden kararsız kaldın ? Dymatize'ın kalitesinden pek şüphe etmemek lazım güzel bir ürün bence

9. u_mirin?

u_mirin? Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrencilik
    Yer:
    İstanbul
    Urunu yaklasik 2 haftadir kullaniyorum karismasi kolay tadi cok guzel etkiside 2 haftada 3 kilo aldirdi tavsiye ederim turkiyede yeni satilmakta ******de de 160 tl 45 kg firsat bu firsat kilo almak isteyenler dusunebilir ;)

10. kalihoras

kalihoras Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    4 aydır spor yapıyorum 2 aydır gainer kullanıyorum gecen ay 1 kutu hardline progainer 5000 bitirdim onunda hakkını yememek lazım ama 2 haftadır 4dimension mass phase kullanıyorum sonuc inanılmaz haftada 2 kilo aldım.Kullanıcak arkadaslara tavsiyem günlük yarım porsiyon(120gr)kullanmaları.
    tat,fiyat,kalite,performans 5 yıldız(bence:D)

11. wrate

wrate Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antalya
    Arkadaşlar ürünü dün aldım.Orada ki görevli sabah kahvaltıdan sonra 1 ölçek, antrenmandan önce 1 sonra 1 bir de istersen yatarken 1 ölçek al dedi.Uygunmudur acaba?Çileklisini aldım pudra tozu gibi biraz yağsı bir tadı var bu arada. En geç 1 hafta içinde sonuçlarını yazarım.

12. kalihoras

kalihoras Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    4.5 kilo mass phase çikolatalıyı bitirdim ve bugün çileklisini aldım tadı tam anlamıyla mükemmel.
    Ben su ve buzla karıstırdım aksamda sütle deniycem.alıcak arkadaslara tavsiyem çilekli almaları geçen yazımda ürünün performansından bahsetmiştim tat,performans mükemmel zaten ayrıca
    fiyat kalite olarakta piyasadaki çoğu üründen iyi.

13. wrate

wrate Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antalya
    Siz nasıl kullanıyorsunuz acaba bu ürünü ben antrenman yapacagım gunlerde sabah 1 ölçek antrenmandan önce 1 ölçek ve sonra 1 ölçek olarak kullanıyorum.Antrenman yapmıyacağım günlerde sabah 2 ölçek akşam 2 ölçek alıyorum.

14. kalihoras

kalihoras Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    antreman günleri spordan 30 dk önce 2 ölçek,spordan sonra 2 ölçek
    off günler de kahvaltıdan sonra 2 ölçek yatmadan 2 ölçek kullanıyorum.

15. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    Bugün niyetim multipower mass gainer almaktı ama bu ürünü aldım. Daha önce hiç duymadım fakat çok kaliteli bir ürün olduğunu gördüm. Bugun ilk kez kullandım. 4 ölçek yerine 2.5 ölçek kulandım 300ml su ile karıştırdım.

Öncelikle neden 4 ölçek değilde 2.5 ölçek koydum. Çünkü 4 ölçekte 240 gr toz onun içindede 59 gr protein mecvut. Vucud 30-40 gr arası proteini sentezliyor geri kalanları ya dışkı yada yağ olarak vucudda kalıyor.

2.5 ölçek 160 gr toza ve 36 gr proteine denk geliyor 106 gr da karbonhidrada. Benim için gayet yeterli bir miktar.

Tadı çok güzel puding gibi çabuk karışıyor köpürmesi yok. Ama çok şekerli ve çikolata aroması fazla geldi. İşin garip kısmı yanlış okumadıysam 177 ml suya 4 ölçek koyun yazıyor paketinde

16. er07070707

er07070707 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ürünün çileklisini kullanıyorum ve önermiyorum zor içiyorum bir an önce bitsin bir daha almam. çikolatalısı belki iyidir ama. performans olarak safi beslenme ile kilo aldığımı düşünüyorum düzgün kullanamadım tadından dolayı. sabah kahvaltıdan once 3 ölçek ve öğlen antremandan sonra 3 ölçek olarak kullanıyordum antreman olmadığı günler ise öğün sonraları

17. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    Çilekliside güzel. Tabi kişiden kişiye değişir.

Ayrıca ben ürünü sadece idman günleri antreman sırasında kullanıyorum haftada 4 gün 2,5 ölçek koyuyorum sadece ve 6 haftada 4,5 kilo aldım.

85,5 kg idim şuan 90 kiloyum etkisi oldukça hissedilir değerde.

18. MuhtarAga

MuhtarAga Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    tiger ürünü kullandığın için sana sormak istiyorum içinde kreatin olduğu yazıyor ama miktar belirtilmemiş, sen ürünün yanında kreatin kullandın mı ? veya tavsiye eder misin?
    bir de bu ürünün yanında başka besin desteği kullandın mı?

19. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    Bu ürünün içinde ne ararsan var bitkisel yağ bile var:) ama miktarı yazmıyor. Hayır kreatin kullanmadım. Bu ürünü 400 ml suya 2,5 ölçek koyuyorum. 4 ölçek koymaya gerek yok. İdman sırasında tüketiyorum idman bitiminde ise universal 2700 amino asit kullandım 8-12 tablet.

Bugün itibariyle bitti. Kendimi bitane daha alacağım fakat bu sefer çileklisini alacağım. Kısaca tavsiye ederim. 5 kilo aldım 3 haftada ve 3 haftada kilomu korudum

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 08.10.13 00:05 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 07.10.13 23:58 ----------

Neden 4 ölçek değilde 2,5 ölçek koy diyorum çünkü 4 ölçekte fazla miktar oluyor 59 gr protein var insan vucudu ztn 30-35 gr proteini emilim sağlar geri kalanı yağ veya vucut dışarı atar. Bu yüzden 2,5 ölçekte yaklaşık 36 gr protein ediyor buda bize yeter.

Bu ürün aslında steroidli vucutlar için 4 ölçek yani

MuhtarAga bunu beğendi.
  20. Tun4

Tun4 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Tat ve koku olarak kullandigim en iyi supplement. Seker orani dusuk olmasi ise bu urunu almami
    En buyuk sebeplerinden biri

Sayfayı Paylaş