1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

4 aylik saglam antrenman ve suplement kombinasyonu! Yorumlariniz

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve lovereros tarafından 25 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. alaimsema

alaimsema Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Aslında anlatmak istediğim üst kanattan aşaığı indikçe vücut önce inceliyor bele gelmeden tekrar kalınlaşıyor.Bir yay çiziyor.
    Alt kanat çalışsam düzelir mi emin değilim.Daha doğrusu beli mi eritmeliyim önce yoksa kanat mı çıkartmalıyım bilemedim.

2. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Alt tarafta yag bırıkmıs o zaman buyuk ıhtımal..Cardıo ılac olacaktır o zaman..

3. lovereros

lovereros Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Beden egitimi ve Spor ögretmeni
    Yer:
    Isvec
    bsn nitrix + no-explode ve optimum protein (2.haftam)

yaz dönemindeki 1,5 aylik tatilden sonra tekrar antremanlara basladim ve 2 aydan beri devam etmekdeyim son iki haftadir da bsn urunlerini kullanmaya basladim.su anki suplement kombinasyonum ve resimler...Degerlendirmeler icin tesekkurler....

Ekli Dosyalar:

4. pilot95

pilot95 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    çok güzel tebrikler eksiklerini de giderirsen gelecekte daha güzel olur

5. arslan931

arslan931 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    guzel vucud tebrık ederim. 4 aylık donemde uyguladıgın programı yazarmısın acaba

6. lovereros

lovereros Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Beden egitimi ve Spor ögretmeni
    Yer:
    Isvec
    sadece temel hareketlerden ve haftada en az 4 gunluk antrenmandan olusuyor. antrenman suresi max 60 dk ve elimden geldigince max agirlik az tekrar calismalarina devam etmeye calisiyorum ama suplemntlerin etkisi cok yuksek bsn nitrix ve no explode bende gercekden basarili olduguna inandigim urunlerden te olumsuzluk yurt disinda yasadigim halde burada da pahali urunler olmasi..kullanacak arkadaslara tavsiyem urun uzerindeki kullanim seklinin disina cikmamaniz özellikle no-explode cok etkili doz asiminda bagirsaklar mahvoluyo ve tuvaletten cikamiyosunuz ayrica tansiyonu da cok etkiliyor kendim bizzat yasadim.

7. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    dostum guzel olmusta vucudun. sanırım bacakla karın hic calısmıyorsun. bir sure sonra canın sıkılabılır benım gıbı :( . ve karın bacak ıcın ugrasmaya baslayıp , diet falan yapıp gelısım oranını bozarsın. kafanda karısır yaptıgın ıste bozulur. bence karın bacak calısmalısın bir an once.

Birde tahminim 4-5 kilo versen 4-5 ayda daha ıyı olcak gıbı hatların cıkar bıraz.

8. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    vücut poz kurbanı olmuş :) kollarını 50-60 derece ile açmışsın , 90 derece ile acsaydn kollarını poz daha güzel olabilirdi , çoğu kişi güzel vücudunu poz yüzünden belirtili gösteremiyor yada ışığı nereye alacağını bilmiyor aslında bu konuda resim eklemeden önce bakılsa bir profesyonelce cekilen pozlara , yada yarışmalardaki pozlara cok daha güzel gösterebilirler vücutlarını :)

9. MR.e

MR.e Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Web tasarım.
    Yer:
    Samsun
    Boya, yaşa gerek yok. Kardeşim suplementlere verdiğin paraya yazık. Göğüs yapımız neredeyse birebir. Göğüsü bırak omuz kola asıl sen. Allah vergisi herkezde o keskin göğüs kenarı olmaz tamamen genetik oradan yırtıyorsun, birazcık miğrene çalış gayet hoş görünebilir. İdmanlar 50 dk demişsin biraz süpersete kaçmışsın yanlış anlamadıysam. Senin süpersetlere değil kilo almaya ihtiyacın var.

Sayfayı Paylaş