1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

4 Aylık Gelişim Normal mi?

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve msguner29 tarafından 19 Mayıs 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. msguner29

msguner29 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Spora başlayalı 4 ay oldu. Son 2.5 aydır kollarım aynı 1 cm bile büyümedi. Spora başlarken ayda 3 kilo alsam 7 aya ideal kiloma ulaşırım diyorum ama 4 ayda 5 kilo aldım. Bu gidişle 7 ayda 7 kilo bile alamayacağım. Gainer kullandım bitmek üzere, kreatin kullanıyorum. Beslenmem güzel günlük 3500 kalori aldığım dönemler oldu yine kilo alamadım.

bodykazm bunu beğendi.
  2. Emremash

Emremash Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Güzel omuzların genişlemiş baya, göğüs ve kola biraz daha yüklen bence. Bi de kilo alsan biraz daha iyi olur vücudun.

3. msguner29

msguner29 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Göğüse kola çok yükleniyorum da işte kilo alamadığım için daha fazla büyümüyor.

4. dembaba28

dembaba28 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Compaund hareketler önem ver, aldığın kaloriyi, proteini arttır, kaldırdığın ağırlıkları kademeli olarak yükselt, drop set, süper set dene. İllaki kolların büyür, göğüsler 4 ayda kendini aman aman göstermez zaten

5. msguner29

msguner29 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    3 aydır aynıydı kollar. bu ay yarım yamalak yapabildim spor, beslenmeme dikkat edemedim. ona rağmen bu ay 1 cm artmış. acaba beslenmem çok iyi olmadığı için hafif antrenman ile mi arttı kol. çünkü hep sıkı, sert çalışıyordum ama beslenme yetersiz olduğundan belki büyümüyordu. bu sürede beslenmeme uygun, hafif çalıştığım için kaslar beslenmiş olabilir mi?

6. dembaba28

dembaba28 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    bunu ben bilemem fakat yeterli şekilde beslenememe yüzünden hafif çalışmanı tavsiye etmem. Sert ve sıkı çalışmaya devam et ama antreman stilini değiştir, hareketleri değiştir , süper,drop setleri dene, hareketleri daha yavaş ve hissederek yap. Bu liste uzar baya, 3 ay boyunca kolun büyümüyorsa gerçekten sıkıntı var demektir, çünkü kilo verdiği halde kol ölçüsü artan tanıdıklarım var.

Sayfayı Paylaş