1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

4 Ayda evde elde edilen sonuçlar.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve şimano tarafından 13 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. şimano

şimano Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Karşıyaka
    Arkadaşlar 4 ayda 2 adet dambıl ile (toplam 20 kg) elde edilen vücut bu yorumlarınızı almak istiyorum. Birde şuanki vücudumdan oldukça memnunum bu vücudu nasıl koruyabilirim ? Ağırlık arttır diyebilirsiniz ama şuanda dambıllara plaka alıcak maddi gücüm yok. Aynı ağırlıklarla devam etsem kaslar korunurmu ek olarak ne tavsiye edebilirsiniz ? Teşekkürler şimdiden.

Boy:1.90
    Kilo:80
    Kol: 35.5

Ekli Dosyalar:

2. arnold95

arnold95 Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    vücut iyi evde şınav 5 set 20 kere barfiks 5 set 10 kere
    evde uzun bar yapabilirsin tutabileceğin uzunlukda demir ve iki tane kova şeklinde içine beton koyup yapabilirsin para harcamana gerek yok

şimano bunu beğendi.
  3. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    Kol , omuz iyi görünüyor.. Forumda dumbellarla evde yapılabilecek hareketler konularını incele oradan da yararlanabilirsin..

Aynı dumbellarla çalışabilirsin , kas yapını korursun sürekli olarak çalıştığın için , ama protein alman lazım biliyorsundur..

Biraz mideyi dengele , yağdan uzak dur. :) Çok şişik bir karın ve geniş bel omuz ve kol görüntüsünü engeller. :) İyi çalışmalar..

şimano bunu beğendi.
  4. şimano

şimano Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Karşıyaka
    Dambılla yapılabilecek bütün hareketleri hemen hemen yapıyorum. Şimdi ben aynı şekilde aynı nizamla çalışmama devam ediyorum Arnold95 inde dediklerini ekliyorum. ? Yorumlarınız için teşekkürler.

Sayfayı Paylaş