4 ayda 41kg verdim. yaş22 boy187

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve yiğit555 tarafından 27 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. yiğit555

yiğit555 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Tabi anlatayım biraz. Oncelikle bi tup falan disaridan hicbir yabanci cisim takilmiyor. Mide kesilerek kucultuluyor. Ameliyat suresi olsun hastanede kalma süresi yada normal hayata dönme süresi olsun gayet kısa ve zor olmayan bi dönem bence. Tabi kaliteli ellerde olmak önemli. Beslenmeye gelirsek ilk 20 gun sadece sıvı ardından 1 hafta kadar püre kıvamlı besinlerle besleniyorsunuz. 1 aydan sonra alkol dahil herşey serbest. Sadece gazli içecekler sade soda bile dahil olmak üzere ömür boyu yasak. Agri sanciya gelirsek ameliyattan ciktigimda yarim saat agrim oldu. Ondan sonra daha agrim olmadi. Şuanda 5 ay oldu 85kg yim. Konuyu actigimda 4 ay olmustu 94kg idim. Bu ameliyatin olumsuz yani şu çok hizli kg veriyosunuz ve sarkiyo vucut mecburen. Şuan sarkma sorunum var umarim sporla toparlanir. Beslenme miktari olarakda ozellikle ilk 3 4 ay cok cok kucuk miktar ornegin 2 kofte yada 1 kase corba ekmeksiz tabi yada 4 5 catal yemek doyuruyor. Şuanda küçük 1 tabak yemek yiyorum ekmeksiz. 1 yıldan itibarende normal bir insan seviyesinde seyredecekmiş daha tecrübe etmedim. Tabi şunuda ekliyeyim doktora bünyeye yaş cinsiyet vs değişkenlere göre yaşanan süreç çok farklı olabilir. Çok uzun bir konu merak eden olursa özelden detaylı da anlatabilirim.

Scoobz bunu beğendi.
  2. DenSaf

DenSaf Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Tebrikler ama benim tavsiyem ameliyat tehlikeli akupunktur tavsiyem dir arastirabilirsiniz %0 sarkma ile zayıflama kesin çözüm

3. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    Sorma sebebim, genetik hastalığım var benim KistikFibrozis ve kilo alamıyorum. Banada ankarada hacettepede doktorlar önermişti istersen midene tüp takarız ordan besleriz kilo almanı sağlarız diye, araştırma fırsatım olmadı benzer şeyler sonuçta. tüp ile kilo verme seninkisi, benimkiside kilo alma. Ağrı sancı acı bu yüzden sordum. Düşünüyorum ama acıkcası korkuyorum bıcak altına yatmaya. Fitt vücudum var ama kg alma isteğimde mevcut.. Hastalık izin vermiyor kg almama.. Ne olur ne yaparım zaman göstercek, sağol cevapların için

Sayfayı Paylaş