4 ay doğal gelişim

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve arlinon tarafından 24 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. arlinon

arlinon Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    ilk 2 ay gunde 1900 kalori ile beslendim.1 ay 2500 kalori ile beslendim. Geri kalan 1 ayda da 3000 kalori ile beslendim. bu süreçte gunluk 180 gr proteini eksik etmedim. Supplement olarak kreatin kullandım.

ilk 2 ay intermittent fasting yaptım hatta gunde tek öğünle beslendim neredeyse.spor salonunda progressive overload yapabilmek icin ecel terleri dökerek calistim. 4 ayda dogal biçimde bu noktaya geldim. Bundan sonraki hedefim 3 ay daha clean bulk yaptıktan sonra definasyona girmek.Onerileriniz ve sorulariniz varsa alabilirim.
    Kreatin haric b vitamini magnezyum cinko balık yağı d vitamini kullanıyorum.Ufak bir sirrim daha var özelden bilgi alabilirsiniz konu hakkında (steroid ve turevi asla değil) Thumbnail_1545628354252.jpg

Son düzenleme: 24 Aralık 2018
    Hekatonkheir bunu beğendi.
  2. tacettin ark

tacettin ark Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    seni tebrik ederiz kilonu ve yağ oranını yazmamışsınız çok aha iyi olacağınızdan eminiim durmak yok yola devam

3. arlinon

arlinon Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    before fotoğrafında 89 kilo civarındaydım after fotoğrafında yani şu an 82 kiloyum yağ oranını ölçtürmedim maalesef.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş