37 Kg Dumbell Set ve Vücut Geliştirme

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Azeri tarafından 11 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Azeri

Azeri Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar öncelikle herkese iyi akşamlar dilerim.Ben samsunda üniversite okuyorum ve gerek okul gerekse part time çalışmam yüzünden salona yazılamıyorum. boyum 1.81 kilom 82 . 37 kg dumbell set aldım ve evde çalışmak istiyorum .sizce güzel bir başarı elde edebilirmiyim ? ve tecrübeli arkadasların bılgılerı dahılınde bana guzel bir program yazmalarını istiyorum . şimdiden teşekkür ederim . iyi akşamlar dilerim.

2. Zealotry

Zealotry Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
  3. Azeri

Azeri Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    peki hocam teşekkür ederim yalnız bir sorum daha olacak . gözle görülür bir gelişmeyi ne kadar sürede sağlarım?

4. Kursat38

Kursat38 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Gözle görülür bir gelişme 6 aydan önce olmaz 6 aydan önce tabi gelişme olucak ama tam anlamıyla değil evde dumbell setinle çok güzel bir vücut yapabilirsin.

5. Azeri

Azeri Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    teşekkür ederim bilgileriniz için .iyi akşamlar.

6. S

S Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
  7. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş