350 kg squat @110 kg

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve semihplifting tarafından 23 Mayıs 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. semihplifting

semihplifting Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    2 saat önce 365 atmıştım ama görüntü kalitesini pek beğenmedim en azından 350 bulunsun zamanla ağırlıklar çıktıkça paylaşacağım hedefim squatta 420+ kilolar temmuzda askerden gelince daha da yogunlasacagim deadlift ve bench press nadir yapıyorum agirlik vereceğim hedefim 2020 dünya ipf hayırlısı bakalım

https://www.instagram.com/p/Bw5E6Hkgk5K/?igshid=it6gi3ks7552

2. treblek

treblek Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mersin
    Tebrik ederim. Kaç yıldır bu işin içerisindesiniz? Squat konusundaki yeteneğinizi nasıl keşfettiniz ve hızlı bir ivme mi yakaladınız? Son olarak spor hayatınızda barı ilk omzunuza aldığınızda normalüstü kilolarınız var mıydı?

3. semihplifting

semihplifting Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    ekim ayında 4 sene olacak ondan önce futbol oynadım bacaklarım hep kuvvetli idi maçlarda hep bana derlerdi topa cok sert vuruyorsun diye bilmiyorum bir ilgisi var mıydı daha sonra güç sporlarına yonelmemi çevrem söyledi powerlifting e başladım ve 2 ay antreman yaptıktan sonra 90 kg de kg 170(kemersiz dizliksiz) maksimum aldim bir dönem bıraktım sonra tekrar başladım sonra iyice sardı ve bu noktaya geldim..170 i aldıktan sonra rus squat routine smolov falan derken 200-220 diye ciktim..anlattığım çoğu kişi inanmıyor 2 ayda 170-180 kg nasıl olur falan diye ama yakın çevrem şahittir..şimdi ise 430-440 rakamları var kafamda hayırlısı artik..sadece squat a bağlı kalmayacağım 3 aya kadar bench ve deadlift e başlayacağım

4. hermit

hermit Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Muazzam kilolar, tebrik ederim. Muhtemelen Türkiye rekorudur bu ağırlıklar.

5. Kayra91

Kayra91 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Türkiye rekorları için başvuruda bulunun derim. Bacaklarınız cidden çok kuvvetli ve öyle çok iri de durmuyorsunuz. Ben fazla squat yapamam mesela, bacaklarımın kuvveti el vermiyor. Deadlift yine fena değil ama o da daha çok belden kazançlı. 300 kg deadlift yaparsınız bence. 180 - 200 de bench bassanız derece alma ihtimaliniz gayet mevcut. Tabii bunları hızla arttırırsınız gibi geliyor ama kilo almadan zor, 420 squat mesela 110 kiloda hayal kalabilir sizin için. Yaparsanız bravo tabii.

6. afka9

afka9 Üye

Beğenileri:
    792
    Ödül Puanları:
    123
    Bir ara sadece squat yapıyordunuz hala o şekilde mi? Squatta ağırlıklı quadlar çalıştığı için güç dengesizliği olup arka bacaklarla sakatlık riski artıyor diye biliyorum. Leg curl rdl falan mı yapıyordunuz bunu önlemek için

Sayfayı Paylaş