34 kg dambıl ile cheat curl denemesi.

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve Kayra91 tarafından 29 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Kayra91

Kayra91 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Açıklamayı aynen iletiyorum;

"Bu sıralar ağırlık çalışmayı ön plana çıkarmıyorum ama bugün kendimi zorladım. 40 + 40 kg (Her iki elde de) 10 tekrar şimdiki hedefim. (Sağ omzum sakat ve halen iyileşmedi) Cheat curl dünya rekorunun tek tekrar için tek elde 95 kg civarında olacağını düşünüyorum. Cyplenkov iki elde 170 kg ile yapabiliyor. 85 değil ama 95 kg sınır olacaktır. Hedefim kilo vermeye yönelik çalışmak. Halen. Lakin bu sefer istikrarla spor salonuna gidiyorum."

Büyük ağırlıklar ile çalışmak bu yüksek yağ oranlı vücuduma düzgün etkiler sunmuyor. O yüzden yıllar içerisinde halen kilo verme konusunda sıkıntılar yaşadım ve yaşıyorum. Mide ameliyatı son çare. Vücudumu toparlamak için 5 sene daha verdim kendime. Kilo konusunda sıkıntı çekiyorum elbette ama henüz ciddi düzeyde değil. Belki de bu yüzden erteliyorum.

Not: Ağırlığın 3 tekrar ile yapıldığı düşünülürse tek tekrar rekorum sol kolda 37 kg civarında olacaktır. Sağ kolum düzelmedi ama sağ kolum %10 daha kuvvetlidir. 40 kg ile sağ kolda 1-3 arası tekrar çıkartabilirim. Bunu yazmamın sebebi buradaki bazı forumdaşlarımızın 40 kg ile tek elde rahatça preacher curl yapabilmesi. Yani kendimi öyle Hulk falan zannetmiyorum. Ha halen bir bilek güreşi derecemin olmasını büyük bir şevkle istiyorum. Huylu huyundan vazgeçmezmiş.

berkay7743 ve ujohnz bunu beğendi.
  2. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    tebrikler yaa müthişmiş aynen devam etmeni temenni ediyorum

Kayra91 bunu beğendi.
  3. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    "Güçlü olduğum kimsenin inkar edemeyeceği bir gerçek, tek yumrukta adam indirebilirim"

Kayra91 ve ujohnz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş