3300 Kalori Bulk

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve ArdaFit tarafından 30 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Bence yani cok skinti degik kuruyemis ama bilmiyorum sonucta kilo almaya calisiyorum ayrica bak mesela borek ispanak corba ve tatlı cikiyor 1300 cal diyor burgerda hersey en buyuj boy 12 li sogan halkasi soslar falan 1000cal yaziyor bunlar heralde 5 borek falan veriyorlar saniyorlar.

2. elezar

elezar Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Kamu Yönetimi Mezunu
    Yer:
    Ankara
    Güzel bir planlama olmuş vücudun tepkisi.e gire kaloriyi arttirip azaltabilirsiniz

3. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Tesekkur ederim hocam.

4. farti

farti Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Ben genel ola-rak akşama kadar 2000 kal alıyorum akşam oluncada fıstığı yanıma alıp gömü yorum diyebilirim. Bazen 1000 bazende 150 gram arası 3000e tamamlıyorum kalori açığını tamamlıyorum yoksa çok zor .

5. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Aynen benim olayimda ona yakin bir durum fakat yaptigimiz ne derece dogru supheye dustum. Daha once detayli kuruyemuslerin besin degerlerini incelemedim ama ben en cok badem findik leblebi yabanmersini kuruuzum tuketiyorum

6. farti

farti Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Fıstık ucuz olduğundan onu tüketiyorum ben açıktan alıyorum kavrulmuş oluyor kavrulmamış yenmiyor besin değerlerini az kaybediyor ama yapcak bir şey yok. Aslında ne kadarda çok böyle bir şey yapsamda 2 aydır aynı kilodayım ne anlamadım tuvaletten çıkamıyorum zaten saat başı tuvaletteyim sonra su içiyorum yine tuvalet benim tahminim su atılıyor gibi ama olay nedir bilmem. :D

7. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Biraz takviyeler yaparsaniz programa belki kilo artisi olur. Bu arada fistik yerfistigimi antepfistigimi. Aslinda antep kavrmulmus olmuyor heralde o yuzden sacma bir soru ama

8. farti

farti Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Yer fıstığı en ucuzu o oluyor kilo almak önemli değil benim için kas kütlem artarak kilo almak daha iyi ne kadar az yağ sokarsak iyidir bu sayede definasyonda kısa süreli olur. Zaten beslenme olarak dirty bulk tarzı bir beslenme var.

9. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Hocam simdi celiskiye dustum ne kadar az yag sokarsak iyidir demissiniz fakat beslenmeniz dirty bulk yani nasil oluyor bu is. Yanlis anladiysam kusura bakmayin

10. farti

farti Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Yağ oranı olarak dedim ben mesela 6 ayda 8 kilo alırız %2 yağ sokarız gibi veya %3 bundan bahsettim. Dirty bulkda fast foot tüketmiyorum ben ama mesela canım çikolata çekerse yiyorum atıyorum evde börek falan oluyor yiyorum pizza alınır yiyorum bunun gibi kısaca genel olarak herşeyden kısmam yerim diyebilirim. Açıkcası clean bulk olayı biraz şatafatlı vede zor bir iş kendimi katarsam ben zor kilo alıyorum sanırım ondan dolayı bu şekilde yapıyorum.

11. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Tesekkur ederim hocam açıklama icin

12. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    40 tane cok asırı degıl bence fındık badem 1 grama denk gelıyor zaten günlük 50 gram kuruyemıs 250 kalori gayet normal değilmi?

ArdaFit bunu beğendi.
  13. farti

farti Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Zaten o tam olarak bize gerçek besin değerlerini vermez. Genel olarak 40 taneden fazla yemekde normal kaldıki ben bir film açınca 150 tane bile yiyorum ama bu başka birine yağ olarak dönebilir kısaca belli olmaz definasyon döneminde isen 40 tanesi normal 20 gr yağ sokuyosun orası ayrı tabi ama yağ alımı önemli değil karbo daha önemli tabiki definasyon için söylüyorum.

14. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Bu arada cinko almak istiyorum onerebileceginiz bir urun varmi balig yagi icinde olur

Sayfayı Paylaş