30 Haftada Transformasyon geçirmek

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve burakby tarafından 31 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 20 üye.
  1. burakby

burakby Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    SPARTACUS5 Tebrik için teşekkür ederim. Yeni konu açmayı düşünmüyorum, orjinal kalsın dedim :) Belkide 1 yıl daha durcak bu konu..

RaJeV Tebrik için teşekkür ederim. Az emek harcamadım :) Hergun spor+koşu ilk başlarda bişi değişmesede son zamanlarda meyve vermeye başladı. Sıkı bi vucuda sahip olmak kendini iyi hisettiriyor.. Psikolojik değişmiyor ama aynada farklı biri görünüyor :D Boyum 170 aynı sayılırız :) Az önce açtıgın konuyu gördüm gerçekten emek harcamıssın ve benden zorlanmışsın hergun farklı yemekler :) Tabi zamanla alakalı acelem olmadıgı için ayda en fazla 4 kg vermem yetti. Hem derimin sarkmaması için gerekliydi. Gögus kısmına gelirsek şanslımıyım bilmiyorum halen jinekomastiden şüpheleniyorum çünkü meme ucunun altında sert kist gibi bişey var. Erkeklerde olmaması gerek diye düşünüyorum. Haftaya hastaneye gidip baktırmayı düşünüyorum. Aslında geçen sene gidicektim ama beklemeye karar verdim 1 yıl geçti iyice küçüldü ama kist halen var. Sonuçta ilköğretim 3.cü sınıftan üniversiteyi bitirene kadar şişman adamdım :D

2. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    Öncelikle tebrikler gercektende takdire sayan bir gelisme olmus. İkinci tebrik ise konu acip ortada gozukmeyenlere ornek teskil edecek sekilde konuyu uzun soluklu devam ettirmenizdir. Son iki posttaki fotolari ilk mesaja ekleseniz daha iyi olur kanaatindeyim. Basarilar :)

3. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    Konuyu tam okuyamadım kusura bakma :D yarısına kadar okudum biraz uzun geldi gerçekten güzelbir gelişim olmuş devamını bekliyoruz

Son düzenleme: 12 Mayıs 2012
    Azi bunu beğendi.
  4. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    ben ameliyat oldum ama sadece lipo şeklinde oldu doktor orada sert parçayı kesip almak istemedi nedense

5. declorx

declorx Yeni Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    takipteyiz reyiz, zamanı gelince bizde paylaşıcaz :)

117 > 88,5 ................ > %6 yağ oranı 80kg olana kadar

6. dengesz

dengesz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    agam şuan liseye gidiyorum ve sanırım en bol pantoln bn gıyıyom memeler küçk gobek azcık var bacaklarım kalın ozelkkle ppo 2 haftadr sabahları ve aksam 7 kosuyorum yuksek tempo hava fark etmıo ... her gün
    bacaklarım için nasıl bir spor ve diyet tavsıye edersnz

7. Reginard

Reginard Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    çok iyi gelişme göstermişsiniz inşallah ben de sizin gibi olabilirim.%19 yağ oranıyla yeni başladım yılmak yok yola devam :D

Sayfayı Paylaş