1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

3 Yıllık Nacizane Değişimim !

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve muzaffer_53 tarafından 16 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. muzaffer_53

muzaffer_53 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    8
    Bu siteyi 15 yaşından beri takip ediyorum şuan 18 yaşındayım şöyle ilk 2 yıl tamamen çöp geçti ramazanda kas kaybederek anca bu kadar yapabildim.Beslenme olayını ve kendini bilerek çalışmayı 2 yıldır uyguluyorum.Supplement desteğini 9 aydır alıyorum whey,bcaa,glutamine,termojenik yağ yakıcılar,l carnitine,kreatin,arjinin kullandım bu süre zarfı içinde.Şuan kullandıklarım my protein whey,kreatin,arginin aakg,arjinin hcl nutrade zma,4dn cycle 4 black termojenik.Ama para tuzağı oldukları olayını çözdüm.Bir daha asla bcaa,glutamine almam arginin ise size bağlı zaten glikojen depoları doluysa sodyum almışsan pump alırsın.Wheyi almamın tek nedeni çok kek ve pankek yapmam ant önce ve sonra kullanmam.Kreatini ise powerlife nutrition 500 gr 60 TL ye aldım ve çok kaliteli çözülüyo.Sormak istediklerinizi bekliyorum.

Önden İlk Hal: http://i.hizliresim.com/o74WGQ.png
    Önden Sonra: http://i.hizliresim.com/z4ok8O.png 259 Gün Önceki bir fotoğrafım instadan aldım şuan daha leanim ama olsun buda iyidir
    Sırt İlk Halim: http://i.hizliresim.com/aErQkg.png
    2016 Mayıs: http://i.hizliresim.com/r9zkPP.png buda mayıs ayından bir sırt fotom göğüs triceps ve karın pumplı bilginize

2. yasinaspir

yasinaspir Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Kardeşim bende senin gibi yağlı başladım ve hala bu yağdan kurtulamadim 1 senedir yag mi yaksam kas mi yapsam diyerek. Sen nasil bir yol izledin? Yag oranim 14 15 benim bulka girmeli miyim

3. muzaffer_53

muzaffer_53 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    8
    Valla bende takıldım yağmı yaksam kasmı diye yağ yakımına gittim bayağı bir yağ yakmıştım ama ortada kas yoktu :D genetiğe bağlı olarak bence ilk 3 yıl obez değilsen definisyona gerek yok.Dirty bulk yaptım baya kas geliştirdim ama bu sefer 5 aydır diyetteyim.Asla dirty bulk yapma.Günlük metabolizma hızını hesapla bence diyetisyene git ücretsiz o hesaplasın.İnternetteki bence yanlış çünki herkesin kas kütlesi aynı değil.Personal trainerlar bile netten hesaplıyor ama yanlış.Günlük kalorini hesapladıktan sonra deneyerek yavaş yavaş 100 kal ekle sonra 200 sonra 300 bulursun kendin.Temiz beslenirsen.Tavuk göğüs,yağsız et.Pirinç patates.Yağ oranın artıcağını zannetmiyorum.Heleki yenisin temiz beslen 6 ay yağ yakmassan adam değilim.Çünki temiz besinler dehşet fark yaratır.

4. yasinaspir

yasinaspir Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Adamsin yardimci oldun baya eyvallah. Abi ben şimdi bi düzen tutturdum haftada 300 gr alıyorum. Bu princ beni zamaninda cok yaglandirmisti onun yerine kepekli makarna yiyorum. Sicaktan uyuyamiyorum sabah gec kalkinca 11 de kahvalti yapmis oluyorum bugün son öğünüm 140 gr makarna saat 9.30 a kaldi erken kalkmak önemli galiba. Abi bide benim actigim konu var üye fotolarinda bulk yapmali miyim diye baslik attim bi bakar misin rica etsem bir seneyee göre ama düzensiz1 seneye göre kötü mü sence

5. muzaffer_53

muzaffer_53 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    8
    Yaktığından fazla kalori alırsan kilo alırsın temiz besinlerle almaya bak.Fazla kafa karıştırmana gerek yok

6. yasinaspir

yasinaspir Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Yemek faslini kacta bitiriyordun sen?

7. Pardon!

Pardon! Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba. Kardeşim başlığı Nacizane yazmışsın ama bu değişim Efsane bir değişim olmuş. Tebrik ederim.

muzaffer_53 bunu beğendi.
  8. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    3 sene yazmışsın ama 250 gün sonraki halinin fotoğrafı var, bu arada 1 senede 365 gün mevcut :) ama şöyle söyleyim o değişim 1 yıldan az sürede olduysa çok iyi iş başarmıssın daha ne olsun. asıl merak ettiğim son halinin net bir fotoğrafıydı ama sanırım. Tebrikler :)

9. muzaffer_53

muzaffer_53 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    8
    Şöyle söyliyim vucudu erken zamanda yapmak önemli değil.Önemli olan alışkanlık ve lifestyle edinmek.Bana yağ yakmak aynı zamanda kasda kaybettirdi şuan çok daha iyi olabilirdim ama tecrübe işte.Sağol.
    --- Mesaj birleştirildi, 21 Temmuz 2016 ---
    Değişir dostum genelde 8 e kadar bitmiş olur.Eğer oruç tarzı beslendiysem maks 10 olur.

Thunderbird bunu beğendi.
  10. muzaffer_53

muzaffer_53 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    8
    BUNLARIDA AZ ÖNCE ÇEKTİM EN İYİ FORMLARIM BUNLARDIR
    http://i.hizliresim.com/0DvAlD.jpg
    https://www.hizliresim.com/9LMlEo

Keşke eskiden obez olmasaydım derim daha ince olurdu kurumam zor değil gerçi karbı kesmedim daha ama kesmeye değmez açıkcası 1-2 aya cok uzun soluklu bir bulka baslıcam yaşım 18

Sayfayı Paylaş