3 Hafta IIFYM yag yakim

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve OKR tarafından 28 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. OKR

OKR Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Hepsi ayni aci ile cekildi. Tam anlamiyla 21 gun surdu. 1.700 kcalin 800 kalorisi sadece hayvansal protein olarak alindi geri kalan tum makrolar junkfoodtan gelen kalorilerdi.
    Orn: 500 gr tavuk gogsu + cikolata/biskuvi/pizza vs vs.

Haftada 4 gun 30dk interval cardio, 5 gun antrenman. Ve gunluk min 3 lt su, 2.5 lt diet kola.. Bel 76-->71

Supplement yok. Fakat IIFYM'nin bendeki etkileri biraz garip. Yağ yakmasına yakıyoruz çünkü zaten kalorik olarak eksi değerdeyiz fakat iş pazara gelince öyle olmuyor. Yağ yakarken yüzüm şişti bunun sebebi de karbonhidrata karşı aşırı duyarlı bir sistemimin olması. Basit şekeri sadece 2 hafta abartırsam yüzüm balon gibi oluyor. Karbonhidrata duyarlı bünyelerin yapmasını tavsiye etmiyorum.. Deneyimlerim bu kadar...

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 28 Kasım 2019
    bodykazm, zRedDragon ve outlawdrr bunu beğendi.
  2. UçanPanda

UçanPanda Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Aydınlatabilir misin hocam ?

3. OKR

OKR Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Hangi konuda?

4. UçanPanda

UçanPanda Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    IIFYM KONUSUNDA

5. OKR

OKR Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Flex diet kisaca. Makrolarina uyarsa ye gitsin anlaminda. Fakat ben her zaman proteinin temiz ve hayvansal alimindan yanayim.
    Karbonhidrat ve yaglarin nereden geldigi pek onemsenmiyor diyette misal pizza, dondurma, tum aburcuburlar serbest. Kasmiyosun kendini yani. Ama irade yok ise pek tavsiye etmiyorum cunku pis gidalara alisilmamali genel saglik duzeyi icin.

Sayfayı Paylaş