3 gun muay thai 4 gun fitness

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Maninblack tarafından 16 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Maninblack

Maninblack Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Öncelikle forumda bu konuyla ilgili net bir cevap bulamadigim icin bu konuyu acma geregi duydum. 4 aydir haftada 3 gun muaythai yapiyorum eskiye gore gucum falan artti. Ama gucumu daha da arttirma hem de vucudumun estetik olarak daha iyi gorunmesini saglamak icin fitnessa da basladim. Ancak nasil bi yol izleyecegim hakkinda pek bi fikrim yok. Yanlis bir yol izleyip overtraining olmasini istemem. Size sorum fitnesstaki 4 gunumde nasil bi program izlemeliyim başlangıç olarak hangi hareketleri yapmaliyim

2. TemelReiss

TemelReiss Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    İkisi güzel ama haftanın her günü spor olmaz vücudun dinlemeyede ihtiyacı var kesinlikle haftada 4en fazla 5gün git ama bence 5te fazla ilerleyen zamanlarda 5gün git hangisine ne kadar gideceğin sana kalmış bu ikisine giderken çok iyi beslenmeyi unutma

3. Maninblack

Maninblack Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Muay thai de fazla bi kuvvet antrenmani yapmıyoruz daha cok kardiyo gibi dusunebilirsin. Her ders farkli bi teknik gordugumuz icin teknik kacirmama acisindan muay thaiden kisma gibi bi düşüncem olamaz. Anca fitness günümu azaltabilirim. Ama onu da 2 gune indirirsem cok az olur. Soylr olsa nasil. 3 gun muay thai 3 gun fitness. Pazartesi mt sali fitness carsamba mt persembe fitness cuma mt cumartesi fitness pazar gunu de off gunum yaparim.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. TemelReiss

TemelReiss Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    Bi hocalarına danış eğer spor geçmişin yoksa yeniysen daha 6gün fazla gelebilir vücuduna ben yaparım deme vallaha yıkılırsın:) zamanla arttırmalısın bence sen yine bi danış bi kaç tecrübeli hocaya daha iyi olur.ama 5gün ideal bide dediğim gibi çok sağlam beslenmen lazım 5-6öğün et tavuk yumurta süt ürünleri yulaf sebze beslenmen full+full olacak iyi olman için

5. Maninblack

Maninblack Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Sağlam bilgili bi hoca yok iki salonda da danisabilecegim en iyi adamlar bu forum sizlersiniz yani.

6. TemelReiss

TemelReiss Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    Kardeş bi fotonu at kilo boy daha önce ne kadar spor yaptın muay thai Fitness antremanlarını yaz beslenmen Nasıl son olarak günlük hayatın nasıl okul iş falan bunları yollarsan tavsiyede bulunurum birlikte sana güzel bi program yaparız

7. Maninblack

Maninblack Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Boy:185
    Kilo:73

Daha once pek fiziksel aktivitem olmadi. Tip okuyorum pek ilgilenmezdim eskiden. sonra cok buyuk eksigim oldugunu gördüm. Spora baslamaya karar verdim. 4 aydir haftada 3 gun muay thai 2 gun yüzme yapıyordum. Hafiften fiziksel kondisyonumu gucumu falan topladim Simdi yaz tatili sebebiyle okulu okudugum sehirden ailemin oldugu sehre geldim iyi havuz yok ben de yuzmeyi birakip fitness a basladim. Eski salonumda mt de daha teknik ve kuvvet çalışıyorduk. Burdaki salonda ise daha cok kondisyon agirlikli calisiyoruz kardiyo gibi oluyor. Ben de fitnessta kuvvetimi artiririm diye düşünmüştüm. Fitnesa yeni başladigim icin başlangıç seviyesindeki harekeleri tum vucut calisiyorum. Simdi 3 gun mt 3 gun fitness yapmak var kafamda. Pzt crs cuma mt. Sali prs cmts fitness. Ozel ders almadığım icin Mt gunlerimi degistiremiyorum grup dersleri sonucta. Anca fitness gunleriyle oynayabilirim. Suan disardayim foto atmak icin musait degilim. Ilgilendiğin icin tesekkur ederim

8. Maninblack

Maninblack Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    https://r.tapatalk.com/shareLink?ur.../&share_tid=8672&share_fid=76941&share_type=t
    Vücut Geliştirme'ye Yeni Başlayanlar İçin 1-2 program (Yapılış şekli) burdaki 1.ay programini uyguluyorum suan. Beslenme olarak da gunluk 140 gr protein 3000 kalori aliyorum

9. TemelReiss

TemelReiss Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    Tamam antremanlar iyi 160 falan çıkar proteini antreman yoğunluğu fazla olacak daha çok proteine ihtiyacın var ayrıca karbonhidratada çok önem vermelisin kilonun üç dört katı gibi makarna bulgur yulaf bunları hergün tüketmeye çalış beslenmende hiç bi eksiklik olmasın.Ama ben yine söylüyorum dinlenme olmadan pek bi kas inşa edemezsin mesafe kat edemezsin ileri seviye fitness sporcuları hem ağırlık hem kardiyo çalışıyor. Sen ikisine şimdiden başladın yinede dinlenmelere 36saat sığdırabilirsen arada süper olur. Ya da en azından ilk ay üç gün muay thai iki gün fitness yap sonra üçe çıkar ben seni anlıyorum ilerlemek istiyorsun ama emin ol zararı olur bişey yapamazsın. Pzrtesi Fitness.salı MT.Çarşamba dinlenme.Perşembe fitness.cuma MT.cumartesi dinlenme.pazar MT yap ilk bi ay beslenmene karbonhidrat ekle ikinci ay 6ya çıkar istersen sen bilirsin yine kardeş benim tavsiyem bu

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. Maninblack

Maninblack Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Mt gunleri sabit. Pztesi crs cuma grup dersi aldigim ozel ders almadığım icin gunleri ben secemiyorum. Fitness gunlerimi buna gore ayarlamam gerekiyor. Ama suan hocayi aradim sordum. Haftasonu grubu varmis cumartesi pazar. Yani haftada 2 gun mt calismis olcam. Eger o gruba gecebilirsem program soyle olsa nasil olur. Pzt= off sali carsamba= fitness persembe=off cuma=fitness cumartesi pzr= mt. Bu sekilde 3 gun fitness 2 gun mt yapmis oluyorum. 2 gun dinlenme gunum oluyor

Sayfayı Paylaş