3 combo arasından Seçim ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve tolgaozc tarafından 22 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. tolgaozc

tolgaozc Yeni Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar merhaba bir süredir aklımda 3 farklı kombine vardı
    1. gaspari sp250 + size on +halodrol
    2. lg sciences ın Trifecta stack (methyl xl + mastederol + formadrol )
    3.animal M-stak + animal pump + animal pak

sizce bu 3 kombine arasında kütle için verim max. sağlanabilir ?

yaş 23 1.92 boy 104 kg 3 sene toplam 2 sene kesintisiz body (bu arada on whey var elimde, beslenme kusursuz ama son3 aydır pek verim alamıyorum idmanlardan ne kadar oynadıysam da)

2. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Lg sciences markasının ürünleri prohormon içeriyor bildiğim kadarıyla. Universal, gaspari ve lg nin kombinelerini yan yana yazmanız pek doğru olmamış bence. Zira lg sciences ürünleri onların muadili ürünler olmuyorlar herhalde.
    Eğer şimdiye kadar kreatin no booster gibi ürünleri kombine etmemişseniz bunu yapmanızı tavsiye ederim. Maddi durumunuz yeterliyse belirli zaman aralıklarıyla ikisini de deneyebilirsiniz. Gaspari ve universal arasında kesin bir ayrım yapılabileceğini sanmıyorum çünkü iki markanın ürünlerinden de memnun kalan birçok kişi var.
    Bu tip ürünleri kullandıysanız da lg'yi kullanabilirsiniz yenilik amacıyla ancak prohormonlar konusunda da biraz bilgi sahibi olmanız gerekir. Forumda kullanmış kişilerin ciddi yan etkiler gördüklerine dair yorumlar mevcuttu.

3. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Bence pro-hormonlar için erken zaten bunları erken kullanırsan seni hayal kırıklığına uratacaktır emin ol. Benim sana önerieim Vapor + Halo + Nitro-tech olurdu ;)

4. tolgaozc

tolgaozc Yeni Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    dostum teşekkürler cevabın için
    halodrol lg ve m stak sanırım hepside prohormon içeriyor
    NO olarak vapor + halo kombinesi yaptım güzel verim aldım diyebilirim fakat hacim değilde pump etkisi güzeldi benim prohormonlar hakkında biraz bilgi edinsen iyi olacağa benziyor zira hiç kullanan arkadaşım olmadı daha önce bende foruma yazma gereği duydum bişraz araştırdım fakat pek kullanan yok tatmin edici cevaplarda alamadım 1 2 kişi halodrol kullanmış sus tuttugundan bahsetmiş ama bilmiyorum karar veremedim
    kullanan arkadaşları yorumlarını esirgemezse sevinirim
    düşündüğün stack zaten prohormon + pre post workout ürünlerini kombine etmek bilmem belki yanlış bir düşünce o konudada hakkında bilgi verilirse sevinirim çok yazdım kusura bakmayın :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:53 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:51 ----------

zigbog sen kullandınmı pro. hakkında tecrübelerin neler ?paylaşırsan sevinirim

5. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    halodrol prohormon illa kullanıcaksan bitiminde pct için novadex xt de alman lazım veya başka bir ürün eğer daha önce no ürünü kullanmadıysan bence sp250+sizeon ikilisi yeter

6. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    benim ciddi şekilde kullanan tanıdıklarım var. Ama tabii ki bunlar yarışma ya girmeyi düşünen kişiler. Zamanında doğru şekilde kullanımın sonuçlarını çok iyi gördüler. Dynmethazine kullanmıştı ve inanılmaz bir damarlanma gördüm ben. Steroid gibi. Hacimde çok iyi görünüyordu. Ama masraflı iş o su bu su pct'si çok maliyetli. Hacim konusunda dediğim gibi doğru beslenme ve antrenman birde bu halo, vapor, nitro-tech işini görür. Benimde 3 senem ama hala programımda yanlışlık, eksiklik bulup düzeltiyorum. Biraz da beslenme ve antrenmanından bahsedersen bir yerde yanlışlık veya eksiklik çıkacaktır. Ayrıca pro-hormon dediğim gibi çok maliyetli ve zahmetli iş. Çünkü kısmen steroid den farksızdır ;)

7. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Halodrol ve animal stak prohormon içeren ürünler, animal m stak ise prohormon içermiyor.

zigbog ve Despo bunu beğendi.
  8. tolgaozc

tolgaozc Yeni Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    teşekkürler arkadaşlar cevaplar için
    bu arada zigbog lg nin trifecta set var bb.comda bi göz atarsan 82 dolar dio ordan getirtme imkanım var güzel bi set gibi pct ürünü olarak formadrol var pro olarakta methyl ve mastradol bence güzel gibi geldi
    belki tek kutu fayda etmez ama dediğim gibi beslenme ve antremanlarım 3 senedir güzel ama takıldık kaldık 3 .5 4 aydır aynı kilolarda kütlede bilmiyorum prohormonlar steroide nazaran daha az zararlı diye girmeyi düşünüyorudm fakat bu cevaplar aklımı çelmedi deyil
    vapor + halo kullandım aslında dediğim olay 6 aylık bi olay son 2 aydır vapor halo kullanyorum onda ufak bi agırlık artışı kazandım ama bilemiyorum napıcaz pre +post +intra denemeyi düşündüm şimdide yine whey ve caseinle stack bilemiyrum çok kararsızım

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:14 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:11 ----------

evet dostum novedax de düşünüyorum tşkler ilgin için
    rpac saol dostum ben yanılmışım saol ilgin için

Son düzenleyen: Moderatör: 23 Mart 2010
  9. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    lg'yi pro-hormon kullanıcaları önermiyor. Boş bir ürün olarak nitelendiriliyor. Vapor halo kullandıysan hemen arkadasından devam etme başka ürünler dene. bb.com 'da bir sürü ürün var araştır bak. Direk pro-hormonlara yönelme derim. Ayrıca forumda Türkçe'mizi daha düzgün kullanabilirsen çok iyi olur. İyi sporlar ;)

10. tolgaozc

tolgaozc Yeni Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    adamım saol cevabın için bende lg hakkında yorumları gözönüne almadım hiç gerçekten pek tutulmamış..prohormon lara girmek derken ben zaten pek bilgi sahibi değildim forumdada yeniyim kütle kazanımına yardımcı destek ürünler hakkında araştırma yapıyorum şuan zaten 2 kutu halo vapor yaptım arada 2 hafta vererek ama dediğim gibi pek etkisini görmedim beslenmem o ürünleri kullandıgım zaman +50 gr pro daha eklemiştim antremanlar daha güzel geçti ama kütle anlamında pek yararı olmadı
    artık başka ürün tavsiyelerine geçtik varsa aklınızda paylaşırsanız sevinirim
    türkçe konusuna gelince genelde klavyeyi pek kullanamam çabuk cevap alıp vermek için pek dikkat edemedim arada harfler kaçmış rahatsız olanlardan özür dilerim.

11. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Sende Sağol. Ben saha antrenman ve beslenme programını açıklarsan daha iyi olacağı dşüncesindeyim. 2-3 yılda platoya girip aşamamak olmaz diye düşünüyorum.

12. tolgaozc

tolgaozc Yeni Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    idman programımda hocama çok güveniyorum kendisi gerçekten bilgili bir adam beslenmem ise günlük 4 5 ögün en az 200 250 gr protein ve 400 500 gr karbonhidrat yağ oranım gözle görülür şekilde artmadı son 6 aydır ama kas kütlemde sabit ayrıca proyuda farklı kaynaklardan almaya çalışıyorum
    3 senedir platoda derken tahmini 5 6 aylık bi süreç 3 senedir aynı değilim yani
    5 aydır agırlıklardada ufak artmalar oldu ama eskiye nazaran kütle alımım çok yavaşladı tabiki normal bişey ama ufak yardımlarla yaza daha iyi girmek istiyorum vallahi her ürün tanıtımlarını okuyorum hepsinde fikrim değişiyor ama bakacaz inşallah yardımcı olacak bişeyler buluruz

13. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Açıklamamakta ısrar ediyorsun ama bence programın hatalı. Olay sadece protein ve karbonhidrat değil. Daha yanında alman gereken bir sürü besin var. Gerisi sana kalmış...

14. tolgaozc

tolgaozc Yeni Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    adamım ne ısrarı istediğin program olsun
    1. gün omuz arka kol
    2. gün sırt bacak
    3 CArdio
    4 gögüs
    5 biceps kanat
    cumartesş ve pazar dinlenme
    program bilindik şeyler pro karbo alımının yanında elbette vit. ve mineral alıyoruz dediğim gibi hata falan aramıyorum vücut bu kadar gitti işte belki gidiyoda farkında değiliz amacım farkına varabilecek bişeyler
    idman programıyla sürekl,i oynuyorum 15 günde bir değiştirdiğimde oldu 45 gün uyguladıgımda

15. tolgaozc

tolgaozc Yeni Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar prohormonları biraz araştırdıktan sonra yanetkileri olabileceği için vazgeçtim
    bunun yenire animal pak + m stack +Natural Sterol Complex + gaspari Size on yapmaya karar verdim + ON whey protein
    değerli hocalar eksiklerim yada yanlışım varsa düzeltirseniz sevinirim

Sayfayı Paylaş