3 Ayda olan bu arkadaşlar tavsiyeleriniz nelerdir ?

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve unjust741 tarafından 3 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. unjust741

unjust741 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
  2. unverferhan

unverferhan Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    hızlı kilo almıssın toparlanmaya baslamış vucudun benim fikrim güzel ilerliyorsun ,acı çekerek vazgeçmeden çalışmaya devam :) maddi durumun elveriyorsa protein tozu yanında öncelikle kreatin öneririm

3. unjust741

unjust741 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ya sorma haftada 5 gün gidiyorum tabiri caizse geberiyorum antreman sonunda.. Kreatin den ziyade amino asit ve whey bir arada al diyorlar. Kreatin için okuduklarıma göre biraz erken gibi geliyor.

4. unverferhan

unverferhan Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    haftada 5 gün çok değil mi ya :) çok yoruyorsun kendini haftada 3 gün güzel ve ciddi antreman bence yeterli antreman araları 1 gün dinlenmen kesinlikle gerekli, aminoasit gereksiz şuan bence , tercih yapacak olursan protein tozu ve kreatin, hem kreatin gücünü arttırıp daha zinde tutacak seni en önemliside hacim kazanırsın

5. unjust741

unjust741 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hacim varsa varım :) Teşekkür ediyorum.. 5 gün bana güzel geliyor ilerde belki değiştirebilirim programı :)

6. unverferhan

unverferhan Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    kreatin kullanırken günde 2 litre su içmeyi unutma :) ben tşkederim iyi akşamlar

7. kaci

kaci Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Trakya
    Antreman programını istiyorum hocam. Bende 3 ay önce başladım toplam 2 ay bi süre gittim 55den 61e yükseldim senin ilk fotoğrafın oldum. Bi 3 ayda senin programı yapalım bakalım :) Günde 3.500 kalori alıyorum bu arada daha fazla alıyorsan onuda belirt uygulayayım :) Tebrikler bu arada

8. unjust741

unjust741 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Kardeşim çalışma programım ilk ay klasik 12 10 10 8 bütün hareketlerdi günde 2 bölge sonra 4 3 2 1 tekrar a dönüştürdüm yapılacak maksimum agırlıkla.. Gögüs bölgem zor geliştiği için internetten 30 günde 100 şınav çekme programını uyguladım 2 günde bir mekik 4 er set uyguluyorum bunları.. Yemek dersen bu güne kadar hiç kilo alamadm ben ancak düzene soktum kahvaltı özellikle çok iyi yemeye çalıştım yurtta kaldıgım için belli bi kalori hesabı yapamıyorum ne çıkarsa yiyorum açıkcası. Geceleri ne bulursam tıkıyorum agzıma yatmadan önce ton balıgı kakaolu süt yarım ölçek de beef protein aldm. Aman aman bir çalışma planım yok yani ben bu işi yapacam kilo alacam dedim o hırsla yedim düzenli uyudum bu kadar şu an için

9. AydnB

AydnB Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Gelişim güzel yemeye devam, yulaf yumurta süt tavuk bu 4 ünü eksik etme, yatmadan 2 saat önce muz yatmadan 30 dk önce fıstık ezmesi. 5 gün antreman fazla 4 gün calıs 3 gün dinlen. Ve şu lafı asla unutma; vucudu body salonunda değil, mutfakta geliştirirsin:)

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş