3 ay spor + 22 gün diyet sonrası

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve jumalus tarafından 17 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. jumalus

jumalus Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar ilk foto 3 ay önce çekildi.2 ayı aşkın süre diyet yapmadan sadece amatör olarak ağırlık çalıştım.Biraz kilo aldım ağırlık çalışırken(3-4kg).
    Diğer foto ise 22 günlük diyet sonrası .3 aylık değişimim sizce nasıl.Deri sarkmasından biraz çekiniyorum.Kurban bayramında da ağırlık çalışamayacağım.
    Yarumlarınız için teşekkür ederim.Bu fotoğraflar daha bilgilendirici sanırım
    Boy: 170cm
    Başlangıç Kilo: 80
    Şuan ki kilo: 73
    Spor süresi : 3 ay
    Diyet süresi : 22 gün

IMG_1581.jpeg IMG_2561.jpeg
    IMG_1582.jpeg IMG_2560.jpeg

edit (diez) : mesajlar talep üzerine birleştirilmiş güncel fotolar eklenmiştir.

Ekli Dosyalar:

Son düzenleyen: Moderatör: 31 Ağustos 2018
  2. bordo14

bordo14 Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    dostum senin en az bi 3 ay diyet yapman gerek yağ oranın aşırı yüksek

3. jumalus

jumalus Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Bu arada Boy: 170cm Kilo: 73 şuanda. Kol(şişik iken): 35cm
    Diyetime devam ediyorum.Yağ oranın oldum olası hep yüksekti.Çocukken çok kilolu olmamdan kalan bir durum sanırım.İnşallah devam edeceğim.3 aylık diyet sonunda 60 kiloya düşerim.Bu benim istediğim bir durum değil.
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Ağustos 2018 ---
    Hayatımda 60 kg ye düştüğümde bile karın bolgemi dümdüz görmedim.Bunun için ne yapabilirim ayrıca bilen varsa yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim

Son düzenleme: 17 Ağustos 2018
  4. Omeg4

Omeg4 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Beslenme kötü olursa spor yapılmazsa 50 kilo olsan o göbek orada durur. Sağlıklı beslenme ve sporla 60 değil 80 kiloda bile göbeğin olmayabilir kilo burada önemi pek yok önemli olan yağ oranın, kas miktarın.
    Foto çekimleri çok farklı olduğu için bir yorum yapamayacağım.
    Kısa sürede mucizeler bekleme sabırla yaparsan elbet sonuç alırsın başardığında keşke daha önce neden yapmadım diye kendine kızacaksın.
    Çok abartı kilon yok sağlıklı beslenirsen ve sporunu yaparsan aylık 1-2 kilo verecek şekilde kilo verirsen sarkma olmaz olsa bile spor ve beslenmene iyi yaptığın sürede kısa sürede toparlarsın.
    10 kilo kadar verdikten sonra yağ oranın düşürdüğün zaman aynı düzenle bu sefer yavaştan kas kazanma amaçlı ayda 1 kilo aşmadan kilo alabilirsin.

5. ohnofor

ohnofor Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    60 a düşmen biraz zor fakat 65 olsan yeter 68 de zaten fit olursun

6. jumalus

jumalus Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Evet arkadaşlar konumu hortlatayım. Sporu bırakalı uzun zaman oldu. Diyeti de bırakınca ve oldukça sağlıksız beslenmeye başlayınca verdiğim kiloları bir güzel geri aldım. Ancak güzel olan şu ki ağırlık çalışmadan önceki kiloma gelmeme rağmen o ilk resmimden daha iyi bir görünüme sahibim. Diyet programıma geri döndüm. 2 haftadır diyet yapmaktayım ve 4 kilo kadar kaybettim.75 kilodayım. Yıl sonunda 63 hedefime ulaşmayı düşünüyorum. Yoğun iş ve özel hayat dolayısıyla spor yapmak istanbul şartlarından benim için oldukça zor fakat bir yolunu bularak tekrar ağırlık çalışmaya başlayacağım. İdaal kiloma ulaşında fit vucudumla burada son resmimi atacağım :) Bu konuda benim için ayrıca bir motivasyon olarak body forum sayfalarında kalmaya devam edecek :)

7. jumalus

jumalus Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Gün itibari ile 70,3 kiloya ulaşmış bulunmaktayım. Yaklaşık 20 gün boyunca beslenme düzenime harfiyen uymama rağmen kilo veremedim. Çok şükür 20 gün sonunda duraklama dönemini (plato evresi) başarıyla atlattım ve kilo vermem yeniden başladı.

zRedDragon bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş