1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

3.5 aylık gelişim fotoğraflarla

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve çarşı06 tarafından 25 Şubat 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. çarşı06

çarşı06 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Başlamadan önce fotoğraflarım yok fakat vücut ölçülerim var.

kilo:74.6
    Kol ölçüsü(hepsi sağ kol,sol kolda 1 cm oynama oluyor.)= 35
    Omuz=116
    Göğüs=98
    Şuan
    kilo:80
    Kol:39
    Omuz=127
    göğüs:109
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Arkadaşlar yorumlarınızı esirgemeyin.Sadece protein tozu kullanıyorum.Her sabah aç karna ve spordan sonra.Omuzlarım dik değil omuzlarımı nasıl dik hale getirebilirim,göğüslerim genetikten öyle.Yağ oranım mı çok fazla sanmıyorum ama çok yağlı duruyorum.Yorumlarınızı esirgemeyin lütfen.Teşekkürler şimdiden :)

bodykazm bunu beğendi.
  2. afka9

afka9 Üye

Beğenileri:
    792
    Ödül Puanları:
    123
    Arkadan ve yandan bakınca hafif yağlı duruyorsun ama önden ya oranın baya düşük duruyor. Adonis çıkmış anslerin de hepsi görünüyor. Vücudun bence iyi 3 aya göre gelisim de cok iyi. Boy kaç bir de

çarşı06 bunu beğendi.
  3. bulkyfighter

bulkyfighter Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    İyi bir gelişim skinny fat var gibi görünüyor yaza doğru şeker ve tuz alımını azaltırsan yavaş yavaş gider düşüncesindeyim.

çarşı06 bunu beğendi.
  4. çarşı06

çarşı06 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Boyum 183.Arkadan bakınca yağlı durmamın sebebi nedir? Misal omuzlarım dik bir şekilde olmasını istiyorum ama olmuyor,pump haldeyken beğendiğim gibi oluyor.Evet önden karın kaslarım belli oluyor ama arkadan baya yağlı duruyorum.Acaba sırt kasım mı yok diye düşünüyorum.Teşekkür ederim yorumun için.
    --- Mesaj birleştirildi, 25 Şubat 2018 ---
    İstediğim ölçüler olmazsa definasyona girmem sanırım ya.Şuan her sabah 4 yumurta 1 ölçek yulaf ezmesi ve pekmez çiğ bir şekilde çırpıp içiyorum.Öğlenleride pilav döner.Aksamları da üşenirsem makarna.Belki de karbonhidrat çok alıyorum bilmiyorum.Teşekkür ederim yorumun için :)

5. afka9

afka9 Üye

Beğenileri:
    792
    Ödül Puanları:
    123
    Obliklerden dolayi diyeceğim ama adonisler gözüktüğüne gore orada yağ problemin yok. Beyaz tenli olduğun için cok sıkı durmuyor da olabilirsin. Bence cok hızlı kilo alma biraz daha clean bulk tarzıyla git. Fazla kilo alirsan yag oranın gercekten yükselebilir suan iyi ama

desperado98 ve çarşı06 bunu beğendi.
  6. çarşı06

çarşı06 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Ya yükselse de kardio yaparım,yani zaten sporla uğraşan biriyim ama çok fazla yağlı beslenmiyorum,dediğim gibi her sabah 4 yumurta,protein tozu döner tavuk falan.Pilavı çok yiyorum malum ucuz,bizde öğrenciyiz :D Duruş bozukluğu var sanırım ya,kalçam çok geride ve belim kayık gibi böyle hafif.Çok teşekkür ederim yorumun için.Şuan hedef soğuk 40 kol :D daha sonra definasyona girmeyi düşünüyorum bakalım,amacım plaj vücudu yapmak ve biraz iri olmak fazlasında gözüm yok :)

afka9 bunu beğendi.
  7. goodfellas9

goodfellas9 Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Psikolog
    Skinnyfat derken hahaha. Gayet iyi yatkın bir genetiğin var sırtın ön bölgene göre daha bulk duruyor. Omuz ve göğüsün üst bölgesine odaklanırsan daha estetik bir görüntü elde edebilirsin bütünlük açısından. Aynen devam başarılar :bomb:

çarşı06 bunu beğendi.
  8. çarşı06

çarşı06 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Skinnyfat bende şaşırmıştım ama dile getirmek istemedim :D evet haklısın fakat ne yapmam gerekiyor.Ciddi anlamda 30 kg dumbell ile 6 şar tekrardan omuz çalışıyorum.Misal 30 kg ile dumbell press yapıyorum.Ağırlık fazla tekrar az tutuyorum.Aynı şekilde göğüste de öyle yapıyorum.36 kg dumbeller ile incline yapıyorum. Önerin var mıdır kardeşim,amacım daha estetik bir görüntü elde etmek.Sırtın daha bulk diyorsun,yağlanma sırtımda var o zaman :D Sırttada az tekrar çok ağırlık giriyorum.Bir önerin var mı? Misal arkamdan bakınca omuzlarım düşük gibi duruyor ve göğüslerimde sarkık gibi.Jinekomasti gibi birşey değil dimi bu bir bilgin var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

9. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Konuyla alakasız olabilr belki ama hocam beyaz tenli olunca veya bronzlasında vücuttaki fark ne oluyo renkten başka :D Beyaz vücutta kas iyi ve güzel görünmuyor dıyolar sanki bende beyaz tenliyim bronzlaşmayı düsünüyorum bu yaz

10. goodfellas9

goodfellas9 Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Psikolog
    Antrenman sisteminin içine progressive overload uygulaman gelişimi getirecektir. Progressive overload ile ilgili bir çok yazı var forumda özet geçecek olursak örneğin bu hafta 20 kg 4set 10 tekrar omuz press yaptın, sonraki omuz idmanında 25 kg 4set 10 tekrar sonra 30 kg 4 set 10 tekrar şeklinde artırırsan progressive overloadu sağlamış olursun aynı şekilde ağırlığın artmadığı dönemde tekrar sayısı, hareketin negatifini daha yavaş yapmak vs. Gibi yöntemlerle kasa binen stresi artırarak kası gelişmeye itersin. Sırt konusuna gelince sırt büyük bir kas grubundan oluşuyor o yüzden sırta önem göstermek lazım hareket çeşitliliğini artırabilirsin.
    Jinekomasti olduğunu düşünmüyorum öyle bir görsel yok.

çarşı06 bunu beğendi.
  11. afka9

afka9 Üye

Beğenileri:
    792
    Ödül Puanları:
    123
    Vg yarışmalarında da vücudu daha esmer göstermek için boyalsr kullanılıyor. Daha esmer ten kasları belirgin gösteriyor

12. de517

de517 Üye

Beğenileri:
    270
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Satranç Antrenörü
    üst göğüs kaslarına odaklan ihmal etmişsin. omuz için rear deltoid kasını çalıştır you tube da bir çok video mevcut

çarşı06 bunu beğendi.
  13. çarşı06

çarşı06 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Dikkate alacağım,yorumun için teşekkürler.Üst göğüs basıyorum aslında ama gelişim zor oluyor sanırım..
    --- Mesaj birleştirildi, 27 Şubat 2018 ---
    Çok teşekkür ederim yorumların için.Dikkate alıcam her hafta farklı bir rutin uygulicam.

14. Agent47

Agent47 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Karın programın var mı haftada kac gün karın calıstın cevaplarsan sevinirim

15. heraxles

heraxles Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    2. fotoda üst göğüs bomboş alt göğüs almış başını gitmiş. doğru orantıyı sağlarsan onun dışında bi sorun yok gibi 3 ay için. jinekomasti olabilir belkide değildir.

16. akınkadıoglu

akınkadıoglu Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    şanslısın bence önden çekilen fotoğraf çok iyi.çok takılma bence sürekliliği sağlayabilmek daha önemli ve asıl yapman gereken...

17. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Bence de şanslısın fazlı takılma

Sayfayı Paylaş