1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

2ay 2 haftaLık Salon calısmam

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve alpercan1996 tarafından 5 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 22 üye.
  1. KemiK

KemiK Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Kolu boylamasına ölçtü galiba arkadaş zuahaha :D

2. WarPoint

WarPoint Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    2 kere ölçüp sonucu yazmış çıkan sonucu 2 ye bölmüş :D

3. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    ne kadar meraklısınız milletin şevkini kırmaya arkadaş doğru yanlış ölçmüş onun garantisini kimse veremez ama şu bi gerçek

define 35 cm kol bulk 39 cm koldan dolgun ve güzel görünür bunu bilmeyenler o kol 35 se şuysa buysa sporu bırakırım gibi atıp tutar önce her aynı cm de olan kol aynı durmaz bunu bilsin öle diyenler
    define veya bulk olmak cok farkeder

resimlerne yorum yapıcak olursam fıtness için belki fazla grek yok
    ama amacın body ise baya hacime ihtiyacın var buda karbonhidratlı besinler yiyerek sana yardımcı olabilir bölece daha agır idman da yapabilrsin

kolay gelsin.

4. voltaj

voltaj Üye

Beğenileri:
    258
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    şimdi bu arkadaş define mi ? define kol görmesek tamam dieyeceğimde bunun neresi define?. o kol en fazla taş çatlasa 32 eder.

arkadaş ilk önce hacim yapsın biraz ondan sonra buraya koysun.

TeFo bunu beğendi.
  5. blokmakinesi

blokmakinesi Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    boyu 185 olan bi arkadastan bahsediyoruz... o kol 36 deilse bile 35 kesin var. Nasil bakiyorsunuz anlamyorum... arti sicakken olctuyse "nasi yok sporu birakirim yok 2 kere olcmus" gibi yorumlar geliyo gercekten inanilmaz....

15 yasinda spora yeni baslamis bi arkadastan bahsediyoruz. Sizin 15 yasindaki laflariniza bakin gereksiz sinirlenmelerinizi hatirlayin.

Sana gelince bence potansiyelli bir vucudun var. Ama 2 ayda anca kan dolasimin duzene girer, eklemlerin kendine gelir. Tum vucudu calistiran, testoyu korukleyen, buyuk kas gruplarini calistiran hareketleri oneririm.. Forumda arastirarak bulabilirsin

6. TeFo

TeFo Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    kol ölçümünde hata var gibi benim kol 36cm avatar resmindeki ben :D

7. esen32

esen32 Yeni Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antalya
    Böyle üyeler geliyor 2 ay ev calışması yok 1 hafta oldu yok 3 aydır yapıyorum suplementsiz fln sanki mağrifet suplement kullanmamak anlamıyorum bizim milleti böyle giderse daha çok bekleriz biz mr. olimpiada türk vg ci git bir aynaya bak sonra meşgul etmeye çalış siteyi yazık ya

8. UnderCoveR

UnderCoveR Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    benim nerdeyse 1 sene olcak kollar 35 sen 2 ayda okadar kol yapman garip geldi aynı zamanda resimlerdede pek hacimli durmuyo kollar bidaha ölctür istiyosan max 30dur

9. Abdullah Tomba

Abdullah Tomba Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Eleştiri 2 sekilde olur arkadaşım İYİ ya da KÖTÜ iyi eleştiriler sana moralini yükseltir kötü eleştiriler senin eksiklerini ortaya cıkartır.buraya sen fotolarını fikir ve eleştiri almak için koyuyosun o zaman eleştiri kaldırabilir seviyede olman lazım.Gelelim herkesin dikkatini çeken kol ölçüsüne sana yalancısın demiyorum ya sıcakken kollarını olçtün yada mezuranda hata var kolların en fazla 31 32 duruyo yanlış anlama lutfen.Yakın biceps pozu koyarsan daha iyi anlayabiliriz.saygılar

10. buraktemiz

buraktemiz Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Amerika Oregon
    Konuyu acan arkadas ; Senin kafan iyi mi kardesim millete size bise kanitlamak zorunda degilim felan diyorsun herkez istedigi yorumu ve elestiriyi yapar sende soylersin duzgunce bir cevap
    Vicuduna gelince , buraya bende konu acdim ama senin olculer benim evde yapdigim egsersizlere gore 10 cm herseyde daha cok gogus omuz vs. ama inan o fotograflarda ne o kadar gogus ne o kadar omuz ne o kadar kol var , ve sunu da anla . Altyapisi olmayan bi vicut dogru calismayla 6 ay sonra asil gelislemeleri gosterir sana aynada . Vicudun da hicbirsey yok dersem kirilirsin ama bi 4 5 ay daha calis siki , yediklerine dikkat et , gunde en az 100 gr protein aldigindan emin ol , 4 veya 5 ay sonra vicudun asil bu olculeri kas olarak bulucakdir , Basarilar

11. halil98

halil98 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    2 ay çok kısa süre bişey beklememek lazım kardeş sen en iyisi 5-6 ay devam ettikten sonra resimleri koy ondan sonra yorum yapalım

Sayfayı Paylaş