29.10.2012 başlangic tarihli yağ yakim günlüğüm

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve nizamicedit tarafından 28 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. nizamicedit

nizamicedit Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabaalar.. Hiç uzatmadan beden ölçülerimi vermekle başlamak istiyorum

Yaşım 15
    Boyum 1.77
    Kilom 69
    Yağ oranı = ( %20 BU NASIL OLUR ANLAM VEREMİYORUM BENCE MAKİNEDE PROBLEM VAR.. )
    Göbek çevresi 79
    Sağ kol 35
    Sol kol 34.5
    Omuz 121
    Göğüs 105
    Vücut Tipi : Mezomorf. ( Yağlanmaya müsait ÇOK HIZLI YAĞ ALAN ÇOK HIZLI YAĞ YAKAN )

29.10.2012 Günü sabah öğlen akşam yiyeceğim yiyecekler:

Sabah:-| Dimes LİF içeceği ( 0 YAĞ - 0 PRO - 13 GR Karbonhidrat - 1.5 Lif - 0 ŞEKER) 1 Tane domates - 50 GR kadar kaşar - ve 10 adet zeytin.

Öğlen: Ayran Ve 2 paket eti form bisküvilerinden( Evden yiyecek götürmek gibi bir şansım yok.. )

Akşam: Hamsi - Bol yeşiliik bol limon salata - Mercimek Çorbası ve 2 Dilim kepek ekmek

Kardio:

Başlangıc: 10 Dakika 6.5 ta yürüme - Ondan sonra 6.5 ta 1 dakika 12.5 de 2 dakika koşuyorum Böylece 6.5 ( 1 dk ) 12.5 ( 2 dk ) toplamda 13 set yaparak kardiomu bitiriyorum. Hemen ardından barfikse asılıyorum ve 15x5 barfiks yaptıktan sonra 20x5 şınav çekip 1 günlük süremi tamamlamayı planlıyorum. Yarın başlayacağız bakalım..

2. nizamicedit

nizamicedit Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Bu gun beslenme programina uydum tek aksam ogunu kaldi.. 2 saat sonra cardiomu tamamlamaya
    Gidecegim. 5 gun once HARDLİNE L-Carnitine siparis ettim yaklasik 16 gunnidare edecek beni..

3. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    neden öğün sayısını arttırmıyorsun?

4. nizamicedit

nizamicedit Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Bugün başlangicta 10. Dakika kostum.Ondan sonra bisiklete gectim. Bu sayede 225 kalori yaktim. Bisiklet : 94 - Koşu bandı 131 Kalori harcatti. Baslangicimi tamamladiktan sonra 75 tane barfiks cektim.5x15 set halinde. Bu sayede sanirim 30-50 arasınd kalori harcadim. *Barfiksim bittikten sonra 100 tane mekik cektim 20x5 set halinde. Mekin sayesinde 10 veya 20 kalori arasinda kalori harcadim. Cikista 20 Dakika hiit cardio yaptim ve 254 Kalori Harcadim.Cikista Eve gittim ve bir kase Nesquik yedim. Bu arada Hardline L-Carnitine icmistim.Gercekten cok ise yariyor.

5. ulscnkrdmn

ulscnkrdmn Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Beslenme hataların oldukça fazla, öğün sayısını arttırmalısın. Örneğin öğle yemeğine 1 buçuk saat kala 1tane elma yiyebilirsin. İdmandan hemen sonra protein ağırlıklı bir ara öğün tüketebilirsin. Ayrıca ağırlık çalışmadan full kardio yüklenirsen kas kaybın çok olur fakat fazla yağ yakamazsın. Benim tavsiyem 1gün kardiyo 1gün ağırlık şeklinde değerlendirmen yönünde...

6. yakuza35

yakuza35 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ticaret...
    Yer:
    Güzel İzmir
    bence yaşın çok genç daha, boy vede kilon fena değil ve daha uzayacaksında bu gelişim çağında bu kadar kısma kendini protein ağırlıklı bir beslenme programı yap kendine senin boyunda senin kilonda senin yaşında olsam kilomu sabit tutup kas kütlemi arttırmaya çalışırım buda doğru idman doğru beslenme ile mümkündür bu yaşta yimiyeceksinde ne zaman yiyeceksin :)

Sayfayı Paylaş