25 Kilo Verdim Hala Göbeğim Var ve o Da çok yumuşak

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve yavuzer12 tarafından 1 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. yavuzer12

yavuzer12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yaklaşık 3 ayda 25 Kilo Verdim günlük en az 100 mekik 10 şınav çekmeye çalıştım şınav çekerken zorlanıyordum her gün sayısı artıyordu ama.Şuan Göbeğim var ve kendimi kasıyorum şiş olduğu için ve dik durarken bir sıkıntı yok ama eğildiğim zaman aşağıya doğru sarkıyor ve çok kötü bir görüntü oluyor (zayıflarken her gün bisiklete bindim ve koştum) bunu düzeltebilme in yolu var mı daha yaşım 15 boyunda 1.76 büyüdükçe geçer mi

2. Ardassko

Ardassko Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Knk aynı sıkıntı bende de var 15 yaşındayım boy 1.75 69 kg yim ama yani göbeğimdeki yağlar erimiyor her yerimde yağ gitti göbek gitmiyor

3. Omeg4

Omeg4 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Mekik çekerek göbek erimez. Yağ oranız düşürmeniz ya da kilo kaybetmek demek sadece yağ yakmak değildir su ve kas kaybıda oluşabilir. Ölçüler ve kilo düşsede kas miktarı az yağ miktarı fazla olunca böyle bir görüntü ortaya çıkar. Skinny fat dediğimiz zayıf ama yağlı vücut çözümü sağlıklı beslenme, yeterli protein, ağırlık çalışmak, zaman.

Erhan768754 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş