25 günlük yağ yakımı yardım

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve ret34 tarafından 22 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ret34

ret34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Arkadaşlar merhaba ben 20 yaşındayım 1 ay önce çokta kaliteli olmayan bi spor salonuna yazıldım. Bu salona yazılmamın sebebi spor için sadece 1 ayım vardı daha sonra üniversite için şehir dışına gidecektim ve çevremde aylık üyelik alan tek yer burasıydı. İlk ölçümler alındığından beri spor ve diyet yapıyorum, neredeyse her gün kardio (kardio yapmadığım nadir günlerde uzun yürüyüş) yapıyorum. Bu süre içinde yağı, beyaz ekmeği, şekeri, tatlıyı vs. kestim. Sorum ise şu; 25 günde 4 kilo kaybıyla yağ oranında bu şekilde bi düşüş mümkün mü yoksa alınan ölçülerde mi bir problem var?

25 gün önce ilk ölçümler alındığında;

Kilo: 89.6
    Yağ Oranı: 25.7
    Kas Oranı:76.7
    Su Oranı: 56.5

Son ölçümler alındığında;
    Kilo: 85.6
    Yağ Oranı: 16.7
    Kas Oranı: 85.8
    Su Oranı: 59.6

(Diyet programı soracak arkadaşlar olursa; belirli bir diyet programı uygulamadım elimden geldiğince yağ, beyaz ekmek, şeker, tatlı vs. kullanmamaya ve akşam 6dan sonra yememeye özen gösterdim)

2. Crazyfruious

Crazyfruious Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Yag orani değişimi kesinlikle yanlış yağ oranının 25.7den 16.7ye dusmesi için en az 8 kilo vermelisiniz!!!yag oranını nerde olçtürdünüz merak ettim.tartidami yoksa profesyonel bir aletle mi ölçtünüz???

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. ret34

ret34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Tartıda ölçüldü. Ben de o kadar düşmesine ihtimal vermediğimden bir de burdan sormak istedim. Cevabınız için teşekkürler.

4. Crazyfruious

Crazyfruious Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Zaten tartidaki yağ kas su oranı gibi sonuçları bakmanizi önermiyorum.çünkü doğru sonuçlar vermiyor.bence sadece kilonuza ve aynada kendinize bakın.o tür ölçümler yapan tartilara pek takılmayin.iyi sporlar dilerim☺

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş