24 yaşından sonra pro sporcu olmak?

Konusu 'Diğer Spor Antrenmanları (Yüzme, Futbol vb)' forumundadır ve 34plus tarafından 24 Mayıs 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. 34plus

34plus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yaklaşık 1 senedir fitness son 2 3 aydırda koşu sporlarını yapıyorum farkettimki spor bana inanılmaz haz veriyor inanılmaz zevk alıyorum ama yaşımda 24 keşke çocukken başlasaydım dediğim hep oluyor iş hayatındada başarılı olamadığım için bana yeni bir kapı olabileceğini düşünüyorum sporum sizin görüşünüz nedir bu konuda?

Bu arada yurt dışında almanyada spora aşırı önem verilen bir ülkede yaşıyorum

Son düzenleme: 24 Mayıs 2019
  2. Agent47

Agent47 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Açıksası biraz zor ama deneyin çünkü orda pro olduktan sonra en alt seviyede bile olsan kazanırsın. Atıyorum 3.ligte oynayan bi futbolcu bile orda muhtemelen rahatça geçimini sağlayabiliyordur. Ama tabi 24 maalesef geç bi yaş. Şansınızı deneyin bi...

3. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Futbol gibi popüler sporlarda yetenekliyseniz olabilir tabi. Onun dışında koşu fitness vb. sporlar da elbet profesyonel olabilirsiniz ama o zamana kadar harcadığınız paraları yine spordan kazanmanız zor olabilir.

4. hermit

hermit Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    24 oldukça geç bir yaş spora başlamak için, tabi profesyonel anlamda. Yoksa amatör olarak sporun yaşı yoktur. Profesyonel olarak herhangi bir sporu yapmanız uzun yıllar alır, eğer bu uzun yıllarda maddi sıkıntı yaşamadan spora devam edebilecek durumdaysanız yine de deneyebilirsiniz. Ancak böyle bir maddi rahatlığınız yoksa çok çileli bir yola girmiş olursunuz.

Sayfayı Paylaş