21 Aylık Değişim

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve MustafaUrs tarafından 11 Kasım 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. MustafaUrs

MustafaUrs Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Ankara
    Başta bi arkadaşın gazıyla başladık vg ye dedi işte kızlar kaslı oğlanlara bitiyo falan :D neyse biz de dedik başlayalım bundan 21-22 ay öncesi bu kadar popüler değil vg neyse 5 kişi başladık sonra bunlardan 3 ü erken pes etti diğer arkadaşımla devam ediyoruz 1. yıl da o pes etti sıkıldı falan caymaya başladı haftada 5 ten 4 oldu 3 oldu 2 oldu sonra gelmemeler derken oda bıraktı yola tek devam etmeye başladım motivasyon o sıra yerlerde bende mi bıraksam falan ama çevreden olumlu yorumlar geliyo neyse dedim tek başımıza olmucak bi iş mi bu devam sonra 12 ay oldu 15 ay oldu 18 - 20 derken bu güne geldim şimdi de eskisi gibi değilim artık başta hava olsun diye giriştik gelip geçiciymiş benim için bu durum geçerli şuan diğer elemanları bilemem bam başka bir hal aldı şuan her hangi bir sakatlık çıkmazsa böyle devam eder diye düşünüyorum.
    İlk Ölçüler :
    Yağ Oranı : %12
    Göğüs : 98
    Omuz : 108
    Bel : 91
    Kol : 31
    Kilo : 76
    Boy : 185
    Spora Başladığım ilk ay
    3. Ay'ın ortaları
    9. Ay
    16. Ay
    Bu da son halim

Elimde bir sürü fotoğraf vardı fakat arşivlediğim usb yi kaybettim .
    Şimdi ki ölçüler
    Yağ Oranı : %13.6
    Göğüs : -
    Omuz : 131
    Bel : 90
    Kol : 41
    Kilo : 94
    Boy : 188
    Eğer olur da sormak istediğiniz bir şeyler olursa sorabilirsiniz.

2. ibrahim.sa

ibrahim.sa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    super ya.neler yedin supplement ve yemek listesi yazarmisin

3. Barış Öztürk

Barış Öztürk Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Helal olsun dostum tek başına kalıp da pes etmeden devam etmenin sonucu almışsın tebrik ederim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hakan4961 bunu beğendi.
  4. Hakan4961

Hakan4961 Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Helal olsun kardeşim muhteşem olmuş . Benimde 1 senem olacak neredeyse , benimle birlikte bir kaç kişi başlayıp bıraktı , bu konu beni biraz daha motive etti diyebilirim . Beslenmenden biraz bahsedebilir misin acaba .

5. MustafaUrs

MustafaUrs Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Ankara
    öncelikle tesekkur ederim kardesim belirli bi yemek listem yok ben diyet işlerine falan karşıyım sadece sınırımı biliyorum. istediğim her şeyi yiyorum sadece insülin i göz önüne alarak günde ortalama 6-12 yumurta 300 gr tavuk göğüsü o gün artık ne varsa pilav patates bulgur . çikolata tatlı abur cubur hepsini yiyorum ama dediğim gibi kendi insülin direncini kontrol altına alırsan canın ne isterse yersin supplement olarakta başlarda whey kullandım herkes yok toz şöyle yok böyle dediği için hikaye hepsi tek yararını gördüğüm takviye creatin di aralıksız olarak hergün 12gr creatin kullanıyorum onun dışında ek takviyem yok. kreatin önce yüklemesi yapılıp sonra ara verilmesi gerekiyo falan işleri de bana saçma geldi sadece vücudu şaşırtmak adına 3 haftada 2 gün falan kesiyorum tekrar devam zaten vücudun ihtiyacı olan bi aminoasit ne gerek var kesmeye zararı olurmu diye hastaneye de gittim doktor baktı karaciğer böbreğin gayet normal dedi son 3 aydır aralıksız kreatin kullanıyorum.
    --- Mesaj birleştirildi, 12 Kasım 2016 ---
    tesekkür ederim dostum. senin de maşallahın var :)
    --- Mesaj birleştirildi, 12 Kasım 2016 ---
    eyvallah kardeşim .Üstte de yazdığım gibi beslenme düzenim yok zamanla insülin seviyemi kontrol etmeyi öğrendim ne yedikten sonra ne yapmam gerektiğini falan yani ama günde en az 6 yumurtamı 300 gr göğüsü yerim karb. olarakta pilav patates makarna o gün ne bulursam

6. Devon

Devon Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    Definasyon şart başarılar kardeşim.

7. aliberk.sokulgan

aliberk.sokulgan Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Büyümeye devam

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MustafaUrs bunu beğendi.
  8. MustafaUrs

MustafaUrs Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Ankara
    Eyvallah .Mart ın sonuna kadar temiz 110-115 arası bi kiloya ulaşayım bende düşünüyorum zaten o hacimle 90 a kadar düşerim zemini biraz daha sağlamlaştıralım da . - Sana da başarılar kardeşim.

9. Seyitthan

Seyitthan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Dostum boyun üç cm mi uzadı? İnanılmaz. Ben de 19 yaşındayım ve boyum 1.73, 3 cm bile önemli :D bu arada gelişimin ve istikrarın takdire şayan

Sayfayı Paylaş