2 yil aradan sonra yeni bir baslangic.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve dhizli tarafından 9 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. dhizli

dhizli Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaslar ben su an universite ogrencisiyim. En son lise 4te spor yapiyordum yaklasik 1 sene yaptim ama oss den dolayi duzenli yapamamistim.

Bu sene tekrar baslamaya karar verdim. Gun asiri gidiyorum henuz 3 kere gittim. Programim su sekilde;

15dk kosu
    Scretching

Iki tane bacak hareketm var isimlerini bilmiyorum, 2x15 seklinde onlari yapiyorum.

Sonra makinede gogus press 2x15
    Yine makinede sirt icin pull down yapiyorum 2x15
    Makinede biceps 2x15
    Triceps 2x15
    Lateral raises 2x15

Crunch 3x25
    Knee up 3x15

Ardindan 10dk tekrar bisiklet, kurek veya kosu yapiyorum bitiriyorum. (Eksik hatrladgm ya da sirasini yanlis hatrladgm hareketler olabilir)

Yas 20, boy 1.78 kilom 68. Asil amacim define olarak gosterisli bir vucuda sahip olmak. Kivanc Tatlitug ornegi verilebilir:lol:

agirliklari butun setleri cikarabilegm seklde ayarliyorum cok asiriya kacmiyorum, bazi insanlar taiyor kaldirabilecegnden fazlasini sonra hareketi, durusunu falan bozarak adeta ikinarak yaiyorlar bence bir yarari olmuyor bunun.

Onerilerinize acigim :)

2. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş