2 haftalık adaptasyon antremanı ve hastalık.

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve deejayhuLe tarafından 21 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. deejayhuLe

deejayhuLe Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar merhaba 28 aralık günü ilk idmanıma başladım. Vg ye 2 yıl kadar ara verdim, 3 hafta adaptasyon antremanı yapıp sonrasında programa geçmeyi planlıyordum ancak geçtiğimiz hafta c.tesi günkü idmandan sonra kötü şekilde gribe yakalandım ve tam 1 hafta evde yatarak tedavi etmeye çalıştım kendimi.
    Hala da tam iyileşmiş değilim. Şimdi size sormak istediğim soru şu ;
    bu haftayı iyice evimde dinlenerek geçirmeyi düşünüyorum. Hafta sonu c.tesi günü tekrar dan salona gitmeyi planlıyorum. Sizce çalışmam nasıl olsun? adaptasyon idmanıma kaldığım yerden devam edeyim mi ?

2. heraxles

heraxles Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    kardeşim bi kere bu grip umarım oyle klasik bi grip değilir çunku eğer yatağa duştuysen geçerli bi sebep olması lazım benide çok şiddetli bi grip yakaldı bilirim yani ama klasik griplerde idmanima devam ederim.
    herneyse konumuza gelelim bu spor icin 2 sene gercekten uzun bi sure vucudunu gormeden yorum yapmak doğru değil ama salonun verdiği başlangic antrenmanini yap amaç kasları açmak çalistirmak aradan bi uç ay geçsin o zaman ciddi bi program yazdir kendine veya kendin yaz tabi yağ oranini bilmiyoruz oda onemli foto yuklersen ayrintili bi konusuruz.

deejayhuLe bunu beğendi.
  3. deejayhuLe

deejayhuLe Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba yağ oranım %17

Sayfayı Paylaş