2 Haftadır uyguladığım diyet

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Death System tarafından 30 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Death System

Death System Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet beyler 2 haftadır yaklaşık diyet yapıyorum 2-3 kilo civarı verdim çünkü spor yapamadım çok fazla. öğrenciyim önerilerinizi yazarsanız iyi olur.
    kahvaltı: peynir+zeytin+domates+yumurta+7tahıllı ekmek 1 dilim
    öğlen: kahvaltıda yediğim kadar ekmekten beyaz peynirli tost veya ekmeksiz ev yemeği (az yağlı)
    okuldan gelince: 1 elma+ 2tane portakal
    akşam: çorba+salata+sebze yemeği
    akşam yemeği genelde sebze yemeği olur et-tavuk olursa yağsız yerim. yanında ekmek-pilav-makarna yemem.
    tuz, şeker kullanmıyorum.
    2 günde 1 genelde cornetto chocolate disk yada çikolatalı classico kornet yerim.
    spor dediğim gibi çok yapamadım vücudum o kadar şekilli değil hatta yağlı gibi duruyor.
    kilom: 84-83 civarı//boyum:180//yaşım:18 bel çevrem yaklaşık 100cm hedefim 72-73 kiloya inip (üniversiteye gidince spor salonuna yazılmak)
    bu arada 2 sene önce 96-98 kilodan 72 kiloya indim daha sonra sınavlara hazırlanırken falan aldım kilo 2 yılda.
    sporolarak her sabah https://www.youtube.com/watch?v=XRnGdc4i6zo&feature=related
    https://www.youtube.com/watch?v=K5IVDUwofDU&feature=related
    yapıcam yarından itibaren
    ayrıca her gün 4-5km yürüyorum(5-6 kg ağırlıkla)
    görüşlerinizi aktarırsanız sevinirim.
    ip atlayabilirim. ayrıca evde 4kg 2 dambılım var.
    görüşlerinizi aktarırsanız sevinirim.

2. Death System

Death System Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beyler kimsenin mi önerisi yok yahu?

3. xeonsteel

xeonsteel Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    spor yapmazsan verdiğin kilonun anlamı olmaz spor derken düzenli spor olmalı yani günde 10 kmde yürüsen kalori yakmış olursun ama sıkılaştırıcı bir özellikte olmaz bel olarak hedefin çok uçuk 72 demişsin hemde boyun 180mış hedefin 78 olmalı belki karın kası görmek istiyorsun ama 72yle karın kası değil kemiklerini görürsün :) beslenmen genel olarak iyi ama meyveyi 1 taneye indirmelisin ve o 2 günde 1 yediğin korneti yememelisin bunlar yağ yakımı yavaşlatır

Death System bunu beğendi.
  4. Death System

Death System Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tamam hocam korneti çıkardım meyveyi 1elma+1pootakal yanında 5tane erik yaptım.
    spor olarak şu verdiğim videodakileri yapıcam birde karın bölgesinin ve baldırların sıkılaşması için hangi egzersizleri önerirsiniz.?

5. Death System

Death System Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    başka yokmudur kimsenin önerisi?

6. Edepsiz48

Edepsiz48 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    OkuL
    Yer:
    Muğla Merkez
    Eger Bel Cevren 100 cm ise baya sağlam yağlanma var demektir ve ayrıca kolay bir iş deyildir yağ yakımı ben 90 cm olan belimi 82 ye indirirken anamdan emdiğim süt burnumdan geldi sadece 7 cm için elalem cips kola yerken ben yogurt yedim buda bana koydu halen eritmiş deyilim sarkmalar var gögüs gidmedi kısacası zor iş şunları kesceksin ekmek çips kola terayağ tuz ! spor yapcaksın haftada en az 3 kez koş yürü fark etmez

7. Death System

Death System Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sarkma yok bende ama yağlanma var yağ-tuz-şeker bıraktım iyice bakalım..
    sağolasın başkan..
    sıkılaştırıcı egzersiz biliyomusun peki?

Sayfayı Paylaş