2 aylik diyet programima yardim lutfen

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve 4theally tarafından 5 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. 4theally

4theally Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar ,
    1.73 boyunda 70 kiloyum suan. Yas:20

Gecen sene bu vakitler 78 kiloydum , saglikli bir sekilde L-carnitine destegi ile 4 ayda 65-66 kiloya dustum.. Fakat yinede göbek yok olmadi bunu kilo verip spor yapmadigim icin etin sıkılasmaması olarak degerlendiriyom ..

Tekrar 5-6 kilo vermek istiyorum , 1,5-2 ay gibi bi surede .

Sizlere sormak istedigim CLA mi L -carnitine mi kullanmam gerek ?
    yada her 2 sini birden kullanirsam ne olur ? Ne kadar dozajlarda kullanmaliyim ..

Evin icinde dambıl,mekik,sınav harici spor yapamiycam cunku 10 gun sonra okulum aciliyor sabah 8 den aksamustu 4 e kdr .

Tesekkur ederim simdiden.

2. 4theally

4theally Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Birde sormak istedigim bu gobegi nasil duzlestirebilirim ? sonuc olarak 5-6 kilo veriyorum ama yine gobek kaliyor .. Ayrica bel bolgesindeki yaglanmayi nasil giderebilirim .. Mesela Gogusler normal asagı dogru ininde biraz kalınlasma var (1-1,5 cm kdr dısa dogru )

(berlitttigim gibi spor salonuna gidicek vaktim yok ancak sabah kalkınca veya aksam evde bıseyler yapablırım spor olarak )

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Merak ettiğiniz herşey forumda zaten var..CLA ve L-carnitin kullanım şekillerinden yağ yakımına kadar..lütfen forumda araştırma yapınız!! Arama düğmesini kullanınız!!

saydam bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş