2 aylık vg deneyimim, önerileriniz

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve lapacii tarafından 7 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. lapacii

lapacii Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Selam arkadaşlar 2 aydır vg yapıyorum. 178 boyunda 57 kilo olarak başlamıştım. Şuan 65 e kadar çıktım ama kilo alımım yavaşladı. Haftada 3 gün fullbody çalışıyorum. Diyetim başladığında aşağıdaki gibiydi * şuan ki hali
    Kahvaltı
    -2 yumurtalı omlet
    -Meyve suyu
    -1 veya 2 tam buğday ekmek+fıstık ezmesi
    Ara öğün
    -Ceviz, üzüm
    -100gr yulaf
    Öğle yemeği
    -200gr tavuk
    -100gr makarna/pilav *130-150 arası
    Ara öğün
    -Küçük tavuklu sandviç
    Akşam yemeği
    -150-200gr kırmızı et *250gr
    -100gr makarna/pilav *130-150arası

Öğle ve akşam yemeklerinde evde olması durumunda salata veya cacık da yiyorum. Eklemem gereken besinler var mı? Supplement kullansam kilo artışım yeniden hızlanır mı? Hangi supplementi kullanmalıyım protein tozu mu gainer mı? Supplementler.com linkiyle önerdiğinizi paylaşırsanız çok yardımcı olur. Amacım hacim artışı.
    Şimdiden çok teşekkür ederim
    İyi günler.

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Yeterince protein alıyorsun, protein tozuna ihtiyacın yok. Sadece şu 100 gr makarna-pilavları arttırman yeterli olacaktır. Önce 150 gr'a çıkart, 2-3 hafta sonra istediğin şekilde hızlanma olmazsa 200'er grama çıkartırsın. Fakat şunu da aklından çıkartma, kas kütlen arttıkça aldığın kilonun daha büyük kısmı yağ olarak depolanacaktır. O yüzden daha yavaş kilo alman daha iyi olabilir. Ayda 1-1.5 kilo gibi mesela.

3. lapacii

lapacii Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Selam dostum sağol yorumun için. Şuan 150 de zaten makarna pilav 100 le başlamıştım. Şuana kadar haftada 1 kilo alarak gitmiştim. Agirliklarda baya bir değişme olsada görünüşte kol dışında pek değişme yok gibi geliyor belkide dediğin gibi yavaş ve kaslanarak kilo alsam daha iyi olabilir. Antronorum gainerla hızlı almamdan yana

4. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Haftada 1 kilo 57'den çıkıp normal kilolara gelmek için iyi ama şu anda yavaşlaman muhtemelen daha iyidir. Antrenörüne bakma, gainer satmaya çalışıyordur. Ayda 1-2 kilo alabiliyorsan bozmadan devam et.
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Aralık 2015 ---
    Haftada 1 kilo 57'den çıkıp normal kilolara gelmek için iyi ama şu anda yavaşlaman muhtemelen daha iyidir. Antrenörüne bakma, gainer satmaya çalışıyordur. Ayda 1-2 kilo alabiliyorsan bozmadan devam et.

Son düzenleme: 7 Aralık 2015
  5. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Suppelemente gerek yok aynen deam et mumkunse balikda ekle,