2 Aylık gelişimim hakkında fikirleriniz benim için önemli arkadaslar

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve Devilishsouk tarafından 23 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Devilishsouk

Devilishsouk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaslar;
    Bu sporu amator olarak yapmakdayım. Tekstil sektorunde bir firma sahibi oldugum icin giydiğim urunlerin uzerimizde iyi durması cok onemli. 2 ay evveline kadar cok afedersiniz ust taraf aynı telden alt taraf ayrı telden calıyordu. Sİmdi giydiğimde urunlerimizi daha iyi oluyor. Satıslarımızda bu oranda arttı. Lakin bu sporu onceleri sadece ticari amacla yaparken, simdi kendim icin daha cok yapma arzusu icinde olmaya basladım. 34 yasındayım. Sadece klenbuterol denen bir ilacı arkadasımın onerisi ile kullanmaya basladım. Bu 2 aylık surec icerisinde cok ahım sahım bir diet yapmadım. ama her zaman yedigimden daha az yedim. ve yediklerimin yagsız olmasına ozen gosterdim. 76 kg olarak iki ay evvel basladıgım bu sporda su anda 80 kg ım. bu iki aylık donemde her hafta 5 gun antreman yaptım. antremanlarım yaklasık bir bucuk saat surdu hergun. Son bir bucuk haftadır spora gidemiyorum yogunluklarımdan dolayı. fotograflarımda son fotograf bugun cekildi. fikirlerinizi paylasmanızı rica ediyorum.

Ekli Dosyalar:

2. murattt70

murattt70 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    çalişma sistemin naasil 2 ayda iyi toplamissin ama 2 ay gibide durmuyor

3. Devilishsouk

Devilishsouk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    hergun mide calısması yapıyorum zaten. onun haricinde pt ne derse onları uyguluyorum. haftada 2 defa gogus calısmam var. omuz back sırt birer gun. her isi kendi uzmanına bırakmak kanısındayım. bu sebepden amator oldugum icin pt ne derse onu yapıyorum. burayada yazmamın sebebi, siz isi bilen arkadaslarımın onerilerini goruslerinide almak. 2 aylık hocam. aslında iki ay denemez cunku son 1,5 hafta antreman yapamadım.

4. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    İlaç metabolizmayı hızlandırınca yağlar hızlıca gitmiş, yerine de güzel kas yapmışsın. Ama yasaklı bir ilaç kullanmışsın umarım yan etkileri açığa çıkmaz

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sersem1690 ve murattt70 bunu beğendi.
  5. Sersem1690

Sersem1690 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Klenbuterol kullanmanizi tavsiye etmem.
    Yerine daha az etki göreceğiniz fakat en azindan iceriginden ve dogalligindan emin olacağınız termojenik urunler ve clayı öneririm

6. burakemal1

burakemal1 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    Güzel değişim bubsure zarfında beslenmen nasıldı? Ayrıntılı bilgi verebilirmisin öğün öğün ?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. firatozturk

firatozturk Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bilinçsiz bir şekilde clenbuterol kullanmışsınız iyi ki bir kalp krizi geçirmediniz. Lütfen ne olduğunu bilmediğiniz dışarıdan ilaç kullanmayın yoksa bunun götürüsü getirisinden daha çok olur. Ha şimdi çıkmaz ama seneye ne olur bilemeyiz vücut bu. Ayrıca değişim oldukça güzel. Ptnizin iyi olduğu kanısındayım. Ama dediğim gibi lütfen kimyasallardan uzak durun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sersem1690 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş