2 aylık gelişim yaş 15 kilo 71 boy 1.75

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve özkan55 tarafından 9 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. özkan55

özkan55 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
  2. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Sporda iyi gidiyorsun fakat benim tavsiyeme göre biraz kg al protein içeren gıdalar tüket devamlı ve gelişime ara vermeden tam hızda devam et başarılar ;)

3. özkan55

özkan55 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    2015-04-10 21.05.44.jpg aslında baya yağlıyımdır ama nası bi işse karnın ön tarafında yağ az hep yanlarda ve arkada birikmiş yağlar.Bide altezm yapmaya başladım uzun süreli koşular yapıyoruz 3 km felan.Kas gelişmini olumsuz etkiker mi.

bodykazm bunu beğendi.
  4. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Hayır koşu yapman aksine daha iyi olur koşmaya devam et atletizm çok iyi bir spordur eğer olumsuz etkileseydi koşucular olmazdı :D başarılar ;)

özkan55 bunu beğendi.
  5. özkan55

özkan55 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    Evt v.g artık bitmiştir.Bıktım vucut ağırlığımla çalışmaktan.Yap yap bi gelişme yok.Dumbel salon felan hikaye zaten.Destekleyen kimse yok üstüne üstlük bide dalga geçiyolar.ne deyim Boş uğraştan başka bişey olmadı.

6. byte

byte Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    2 ayda ne umuyorsun merak ettim ? Omuzlar 100'den 120'mi olmalıydı ? Ben 4 ay aralıksız 1 cm bile ölçü almadan salona gitmiş birisiyim bende bırakabilirdim bırakmak yerine sadece geriye dönüp hatalarıma baktım.Şunu kavrayamamışsın sanırım bu iş azim işi azmin yoksa başarmak istemiyorsan sıradan olmak istiyorsan bırakmakla en iyisini yapmışsın hayatında başarılar dilerim.

Sayfayı Paylaş