2 Aylık Cardio ve diyet

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve AkmiRa tarafından 28 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. AkmiRa

AkmiRa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yaşım 29 boyum 1.72 2 aydır salona gidiyorum ve işlerim gereği bu 2 ay içerisinde 2 hafta salona gidemedim.6 ay önce sigarayı bırktım ve çok hızlı şekilde kilo aldım sigarayı bıraktığımda 81 kiloydum salona başladığımda 89.50 kg dım. Şuandaki kilom ise 79 salonda ağırlık olarak cardio çalıştım ve çok hızlı kilo verdim şuanda bile fazlasıyla yağlı bir vücudum olduğu açıkca ortada özellikle alt karında bu bölge için ne önerirsiniz? hedefim 74 sizin yorumlarınızda önemli benim için kilovermeye devammı etmeleyim?yada daha fazla ağırlıklara yönelip vücudumumu geliştirmeliyim.Koyduğum resimler gelmek istediğim son nokta olmadığı için çok fazla ayrıntılar düşünülmedi yani forumdan faydalanmak ve sizlerin deneyimlerinizden faydalanmak için açtığım bir konudur.
    ilk 2 resim salona başladıktan 1 hafta sonraki halim diğerleride son halim :) Yorumlarınızı bekliyorum.

Ekli Dosyalar:

2. AkmiRa

AkmiRa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar kilo vermeye devam etmelimiyim acaba sağlığıma bir zararı olurmu? hızlı kilo vermek iyi değil yan etkileri olabiliyor diye birkaçşey okumuştum acaba doğruluk payı varmıdır?

3. ReaL_WorlD

ReaL_WorlD Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    vücudunda hala yağ var gözüküyor göbek çevresinde ilk resimlere göre incelme var bence 2 ayda 10 kilo çok zararlı değil zaten uzmanlar felanda söylüyorlar 1 ayda max 4 kilodan fazla kilo vermek zararlıdır diye haftada 1 kiloya eşdeğer buda. Bence devam etmelisin vücudundaki yağ oranlarını azaltmalısın bende şuan sıkı diyet ve cardio yapıyorum 92 kiloyum hedefim 5-6 ayda 22 kilo verip ideal kilom olan 70 e felan düşmek.

Çokta çelimsiz olma seninde ideal kilon 65 civarı ama sende 70 e düştükden sonra cardio + ağırlık çalış bence hem vücudundaki yağları parçalarsın hemde kas kütleni geliştirirsin fit bi vücut yaparsın :) Benim tavsiyem ve yorumum bu kadar xD

Ama diyet ve cardio programını düzgün belirle sağlıklı kilo ver.

4. AkmiRa

AkmiRa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yorum ve öneri için teşekkür ederim.acaba sıfır yağ için kaç kiloda kalmak gerekli bilgisi olan varmıdır acaba? boy ve kilo orantısına göre yağ oranı belirlenebiliyormu acaba?

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş