2 AY VE 20 KILO !

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve talhausk tarafından 16 Haziran 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. talhausk

talhausk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    SELAMUN ALEYKUM ONCELIKLE
    3 aya yakındır dıyet yapıyordum ılk 1 ay cok c bozdum duzenlı olmadı ama 2 . ay her sabah sahılde kosu yaptım ve dıyet uyguladım sahılde kostugum ılk ay sadece 500 kalorı yedım bunun yuzde 65 proteın yuzde 20 karbonhıdrat yuzde 15 ı yag 3 . ayda spor salonuna yazıldım sımdı 700 800 kalorı fln alıyorm ve 127 kılodan 102 kıloya dustum gunluk protein ihtiyacımı almaya calısıyorm yag yok denecek kadar az alıyorum besınlerden . suan 3. ay ıcındeyım spor salonunda ılk 20 dk hızlı kosu yapıyorm ondan sonra 1.30 saat kdar agırlık - adaptasyon yaptırıyor hoca (gogus-kol-omuz-sırt-on ve arka bacak) 50 tane mekık cekıyorm gogsume 10kg alıp SIZCE BU SEKIL DEVAM ETSEM BI SONUC ELDE EDEBILIRMIYIM YARDIMCI OLURSANZ SEVINIRIM BU ARADA BOYUM 1.81 VE ORUC TUTUYORUM.

2. Bussraa

Bussraa Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Sarkarım diye korkmuyor musun bu kadar hızlı kilo verme çılgınlığı neden ? Agırlık calısarak hem kas kütleni artırırken hemde yag yakabilirsin günlük 500 kalori nedir intihar resmen lütfen bu sekılde devam etme yoksa hayalini kurdugun vücuda ulaşman çok zorlaşır.. 700 800 Kalori senin bünyedeki biri için uygun olur mu salondakı hocan ne diyor bu duruma onaylıyor mu ? Deforme olmamaya calısmak ve uzun vadede bunu yapmaya calısmak daha mantıklı daha sağlıklı olmaz mı :) Kilo vermeye devam edeceksen eger yavas olmanın ne kadar önemli oldugunu benimsemen gerek.
    Ağırlık çalışmayı ihmal etme gerekirse çok fazla cardio yapma agırlık çalışıyorsan iyi bir şekilde ağırlık çalıştıktan sonra tempolu yürüyüs ve ara ara hızlı kosularla desteklemen daha iyi olur ve ramazan ayında olduğumuzu göz önünde bulundurursak aşırı yüklenmen taraftarı değilim :)

3. mehmet1414

mehmet1414 Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    bu yazıcağım tüm foruma arkadaşlar millet diyor yok 1 ayda 10 kg verdim 15 kg verdim arkadaşlar bu yağ olarak imkansız yani şöyle siz en fazla 1110 kcal kısa bilirsinzi buda haftada 1 kg yağ demek bu en fazladır ki ben bunu en fazla 1 ay vy 15 gün öneririm normalde 700 kcal kısarsınız ve bu ayda 2.3 kg yağ eder ama kişi 5 kg 7 kg vs verebilir ben verdim 1 ayda 8 kg ama 2.5 kg sı yağdan verdim 5.5 kg midem küçüldü su attım o 5.5 kg bunlardır ama şimdi 2 .aydayım mesal 15 günde 1- 1.5 kg verdim ancak yani kişi ayda en fazla 4 kg yağ yakar ki bu çok kilolu insanlar yapar yağ oranı düştükçe vücut kendini korur neyse daha fazla uzatmıcam umarım yardımcı olmuşumdur

4. talhausk

talhausk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    hepsini yagdan verdim demedim ki kılo verdım yazdım ve gunluk 1.30 saat agırlık 30 dk kosu yapıyorum ramazan bıttıgınde tam 1 hafta olcak bazen yedıklerımle proteın ıhtıyacımı karsılayamıyorum proteın tozu alcam cok zararlı dedıler ondan da gerı cekıldım
    --- Mesaj birleştirildi, 16 Haziran 2017 ---
    7 gun zaten full spor yapıyorum ılk 30 dakıka kosu 1.30 saat kadar agırlık calısıyorm ramazan bıtınce tam 1 ay olcak gunluk 800 kalorı gecmemeye calısıyorum ve bu kalorı de yuzde 60 70ı protein cok azı yağ

Son düzenleme: 16 Haziran 2017
  5. Bussraa

Bussraa Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Kesinlikle böyle devam etmemelisin ben 96 kgdan 72 kg'a 7 8 ay ıcerisinde düştüm agırlık calıstım ve almam gereken kalori miktarı 1800 1900 kcaldı ben 1300 1400 kalori aldım günlük bu sekılde kalori açığı oluşturdum sen boyle devam edersen vucudun korumaya alır kendini ve yağ depolar hocalarınla bu durumu konuşmalısın :)

6. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    700-800 gram 700 800 kalori deil biliyorsun demi

7. talhausk

talhausk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yediklerimin hepsinin kalorisine bakarak yiyorum ayrıca 2aydır ne şeker ne unlu mamullere elım deymedi salata yagsız, light ton,tavuk gogüs ızgara,dana bonfıle yagsız tavada, corba , yumurta beyazı , ızgara levrek tarzı beslenıyorum hic acıktıgım aklıma gelmıyo yinede yemem mi lazım bide protein tozu almayı düşünüyordum

8. marcusm

marcusm Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    1 günlük ana öğünlerinin ve ara öğünlerinin tam listesini miktarlarıyla yazar mısın? Bir de vücudunun yağ oranını öğrenmelisin..

9. AYD1N

AYD1N Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Maltepe/İstanbul
    Kilo vermek için düzenli ve sağlıklı öğünler tüketmelisin. Normalde alacağın günlük kalori miktarını yarıya veya yarıdan daha aşağıya çekerek devam edemezsin bu şekilde. Vücudunda bir süre sonra yağ yakmayı tamamen kesip kendisini korumaya alacaktır. Kilo verdiğini düşünüyorsan maalesef o sadece sudur, hatta kas da kaybediyorsundur muhtemelen. Diyet programını değiştirmelisin çok acil...

10. talhausk

talhausk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Suan orucum ama sahurda sole oluyor genellıkle 1-2yumurta beyazı 3-4 chery domates , salatalık, light beyaz beynir 1dilim yada bol yesıllıkli ton balıgı salatası , sebze yemeği(fasulye,kabak,patlıcan,enginar) akşam ise haslamaa tavuk gogüs yada ızgara yapıyorum yanına 3 kasık lıght yogurt veya ızgara dana bonfile aynı sekıl ypgurt , ızgara kofte 3-4 adet yada yesil salata yogurt 3 4 yemek kasıgı sebe yemeği bu sekıl beslenıyorum ve hergun aksatmadan iftardan sonra 2 saat toplam spor yapıyorm yarım saat kosu bir buucuk saat agırlık

11. yalçın528

yalçın528 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    metacartin 2g/10ml yag yakımı için diyetisyen önerdi bilgisi olan bilgi verebilir mi
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Haziran 2017 ---
    metacartin 2g/10ml yag yakımı için diyetisyen önerdi bilgisi olan bilgi verebilir mi

12. Hafiy

Hafiy Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaş yaşıyor mu? Bilgisi olan?

missfit bunu beğendi.
  13. leny151180

leny151180 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Çok aza inmişsin kaloriyi be dostum. Ölüm diyeti bu.

14. CCK

CCK Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Kardeş acilen az kalori almayı bırakmalısın vücuduna iyilik yapacam diye yavaş yavaş öldürüyorsun bilgin olsun küçük bir çocuk bile senden fazla kalori alıyordur ki sen 100 kg civarında yetişkin bir insansın bazal metabolizmanın yani hiçbir şey yapmadan da sağlıklı bir şekilde organlarının çalışması için en az 1500 kaloriye ihtiyacın var ki spor yapıyorsun . Bence 2000 kalori altında alma ölürsün kardeşim ciddi diyorum 500 kaloriyle spor yaparsan ölürsün BİLİNÇLİ SPORLAR...

15. talhausk

talhausk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Şuan 82,5 a düştüm yag oranı %16 kalori yukselttim sporu arttırım devam edıyorm

16. Hafiy

Hafiy Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    helal olsun lan sana kendi bildiğini yapıp güzel sonuç aldın peki bizim anlattıklarımızdan sonra neyi değiştirdin ?

17. talhausk

talhausk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yediklerimi arttirdim sağlıklı beslenerek kılo alınmıcanı anladım %14,30 yağ oranı şuan devam edıyorum bakalım ne olcak
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Ekim 2017 ---
    Ayrıca -48.5 kg oldu

18. Hafiy

Hafiy Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    peki sen yağ oranını %11 12 civarına indirdikten sonra elbet bitmiycekmi bu diyete dayanma gücün ? gelmiycekmi o normal yaşama dönme arzusu ? çok düşük kaloriyle indiğin o güzel yağ oranı güzel kilon birazcık normal beslenmeye başladığında vücut intikamını almıycakmı sanıyosun :D insanlar neden 2000 kalori alıp 6-7 ay uğraşıyor hiç düşündün mü ?
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Kasım 2017 ---
    ben 10.sınıfta 90 kilodan 75 e dukan diyetiyle indim günlük 800 900 kalori alıyodum bazen alamıyodum bile 2-3 ayda 75 e indim 3 ay güçlendirme yaptım sonra normal yaşantıma döndüm ve 3 ayda 82 kiloya çıktım sonra yaz tatili geldi ve 3 ay low carb yapıp tekrar 75 e indim ama kazanan yine vücut oldu şuan 100 kiloyum gerçi 2 senede ulaştım bu rakama şimdi 2000 kaloriyle yavaş yavaş veriyorum ayda 3-4 kilo 6 ay 7 ay 1 sene sürsün ne yazar hayat tarzı haline getirdim stressiz bi şekilde ilerliyorum sanada tavsiye ederim...

19. talhausk

talhausk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    artık ıstesemde yıyemıyorum kı ayrıca hala dıkkat edıyorum yediğime içtiğime aynı kılomu koruyorum suan hatta yagdan kılo verıyorum ve vg yapıyorum

20. Hafiy

Hafiy Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    birkaç ay sonra görüşelim :D

Sayfayı Paylaş