1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

2.ay, tüm ölçülerde en az 5 cm artış

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Jevric tarafından 6 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Jevric

Jevric Yeni Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    http://img145.imageshack.us/img145/7312/ommmtm6.th.jpg
    http://i37.tinypic.com/x6g8ec.jpg
    http://i37.tinypic.com/330e3wy.jpg
    http://i37.tinypic.com/34oedty.jpg

2 ay önceki ölçüler:
    önkol:23cm
    kol:24cm
    bel:73cm
    omuz çevresi:102cm
    omuz kalınlığı:30cm
    göğüs:82cm
    ŞİMDİ:
    ön kol: 27-28cm
    kol:31cm
    bel:76cm
    omuz çevresi:112cm
    kalınlığı:36cm

Ev çalışmasıdır.

Kendim yorumlarsam göğüs bölgem zayıf, karna ağırlık vermem gerekli.

Sizlerin değerli yorumlarınızı bekliyorum. Hiç salona gitmedim ve gidebilecek durumum yok, şimdiden yorum yapan yapmayan herkese teşekkürler :)

2. fehmican

fehmican Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    gelişim ilk aşamada oldukça hızlı olur git gide antrenman sisteminde beslenmende disiplini artırmalısın.ilk 2 ay kolum 5 cm büyüdü daha sonra niye 1 cme diye düştü diye düşünme sonra.

3. Jevric

Jevric Yeni Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    ağırlıklar 2 katına çıktı hocam, yemek te öyle...

4. Olcan

Olcan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Sen ne dıyorsun ya ayda 1 cm kola ragzıyım ben xD
    Vucut ıcın daha erken oncelıkle bıraz kılo alman lazım

5. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    başlangıc gelişmeleri daha hızlı olur her zamana çünkü vücudun hem beslenme hem de metabolizma hızı birden değişiyor..bunun sonucu olarakta testo hızı yükselip ilk aylar için güzel bir gelişim saglanıyor...vücudun şimdilik iyi, en azından birşeyler yapmışsın...daha önceden cok zayıf olmalısın çünkü cok hacim eksikliğin var hala...bu arada omuz ölçünde mutlaka bir yanlışlık var...o göğüs ölçüsüne o omuz ölçüsünün olması için yani, o kadar fark için (30cm) advaned bodybuilder olman lazım, max 15 cm fln oynar şu nanda senin için ...yani, mümkün değil...daha cok yolun var ve ileride daha da ii olmak isteyeceksin,bu yüzden mutlaka salona yazılmalısın....kolay gelsin...

Son düzenleme: 7 Eylül 2008
  6. BOSNAK

BOSNAK Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    ist-izmir
    jevric hiç salona gitmeden de iş görebilecek nitelikte ekipmanlarla(barfiks demiri,dambell ,bar ,barbell lar) vs ..vücut yaparsın tabii .. ancak çok daha ileriye gidebilmen için daha fazla techizata ihtiyacın var ayrıca çok iyi beslenmeye elbette ...gerçekten 3yıl boyunca evde çalışmış ve çok güzel bir fiziğe sahip dışarda yürürken v.g yaptığı belli olan bir arkadaşım vardı.. önemli olan istemek istedikten sonra evde de çalışarak belirli bir noktaya gelebilirisin...
    evet ilk aylarda ölçülerde ani bir artış meydana gelir ...D.Wolf açıklamış zaten.. bende 1senede sanırım kollarıma 11cm eklemiştim ..bunun 3cm si ilk aydaydı ama ondan sonraki senerde her yıl 1er cm hatta 0,5 cm anca ekleyebilmiştim ..
    umarım nedemek istediğimi anlamışsındır ..
    sana sadece istemek ve sabretmek kalıyor

7. Jevric

Jevric Yeni Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Anladım , teşekkür ederim.
    Vgye başlamamın esas nedeni çok fazla ufak tefek olmamdı. Şimdi ufak tefeklik üzerimden gitti. Hatta boyuma uygun ceketlerin omuzları hafif dar geliyor. Hele 3 ay önce giydiğim ceket felaket derecede küçük kaldı:D. Tişrt vb bişey giydiğimde tanıdıklar çok şaşırıyor. Çünkü Omuzlarım onlardan baya bi geniş ve sırtım üçgen oldu. Şimdiki amacım göğüs, orayı eksik görüyorum.

Evde:
    2kg çift dambıl
    5kg çift dambıl
    10kg çift dambıl(1 hafta önce aldım)
    yay
    el pensesi
    barfiks
    sehpa

bel ve omuz arasında 30 cm fark olduğu doğrudur. 3 resimde bunu farkedebilirsiniz. Omuzlarımı serbest bıraktığımda bu fark 22ye düşüyor.

göğüslerin diğer bölgelerime göre geri kalmasını sebebi elimdeki ağırlıkların o bölge için hafif kalmasına bağlıyorum. Şimdi orası için 20 kg dambıl preese geçtim.

Hepinizin yorumlarına teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş