1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

2.03 boy kilo alma sorunu

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve nergalnergal tarafından 22 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. nergalnergal

nergalnergal Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaslar boyum 2.03 78 kiloyum 18 yaşındayım ektomorfum spora onceden 3 ay kadar gittim ama ailevi sorunlardan dolayi birakmak zorunda kaldim yazin tekrar baslamayi düşünüyorum ve bu zayiflik psikolojimi çok bozuyo vr artık buna son vemeye karar verdim birinci sorum ideal kilom kac sizce ve iyi bir beslenme programiyla beraber ne kadar süreden sonra supllement kullanimina baslamaliyim biliyorum sabir isi bu hele ektomorflar için cok daha sabir gerekiyo ama olabildiğince elimde olan tum imkanlar dahilinde hizli gelismek istiyorum yorumlariniz icin teşekkür ederim iyi forumlar

2. Body16

Body16 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    kardeşim ben 1.80 boyundayım kilon 83 ve bu sporu 4-5 aydır yapıyorum dışardan bakınca fit duruyorum anlayacağın. Benim düşüncem senin kilonun bi 100 civarı olması lazım birde ben ilk aydan sonra hardline whey 3 matrix kullanmaya başladım. Suplament olarak tavsiye ederim onu

3. egemenn

egemenn Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    bol bol karbonhidrat tüket, compound hareketlere yönel. hiç izole hareket yapma. mantıklı çalış. supplement konusunda ben kreatin kullanıyorum çok memnunum 196 boy 90 kg

4. mehmet67

mehmet67 Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Egemenn'e katiliyorum.Compound calis.Ben creatin ve hardline progainerle 1 ayda(35 gun) 8 kg aldim.
    Ektomorf oldugumu belirteyim

5. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    http://gencvefit.com/haftalik-yemek-plani
    Boyunun uzun olması özellikle vücut geliştirenler için oldukça çok önemli bir avantaj :cool: fakat her gün şınav çekmelisin kollarının ve göğüs kaslarının çalışması gerekiyor bir yerden başla spor salonlarına gidemiyorsan evde yada parklarda bulunan spor aletlerini çalış barfix çek ama her gün yapabildiğin kadar şınav mutlaka çek hayatında Şınav,Barfix,Mekik,Squat hareketleri bulunsun başarılar ;)
    Ayrıca en üste bulunan link de haftalık yemek düzeni var sayfayı incelemeni ve siteyi araştırmanı tavsiye ederim :D

Sayfayı Paylaş