180 kg doğal 25 1 haftalık 20 gram günlük kreatin yüklemesi

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve berkay7743 tarafından 26 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    doping etkisi kayboldu 150 de 6 çıkardım çok zor şekilde supplementler var çok şükür nox kreatin doğal testo booster üçü fişekliyor

ReturnOldSchool bunu beğendi.
  2. ReturnOldSchool

ReturnOldSchool Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    doğal testo boosterden kastınız nedir ? etkisi nasıl ağırlık / hacim artışı ne kadar sağlıyor

berkay7743 bunu beğendi.
  3. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    animal stak kullanmaya başladıktan sonra bana etki yaptı daha rahat basıyorum plasbo değil içmediğim vakit 2 sini alırsam yani 50 calibre + mikromize kreatin biraz daha fazla zorluyor animal stak daha rahat basmamı sağlıyor bazen ekstra tekrar çıkmasınada sebep olabiliyor ilk gününde hissettim etkisini taa mart ayında falan kullandım ilk günde 1 tekrar verdi sonraları daha rahat çıkarmamı sağladı falan
    --- Mesaj birleştirildi, 26 Haziran 2016 ---
    20 25 gram civarı kreatin demek istedim başlıkta

4. ReturnOldSchool

ReturnOldSchool Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    Bilgi icin tesekkur ederim animal nitro stak pak vb urunleri kışın kullanmayi dusunuyordum 3-4 ay bcaa arjinin creatine whey takviyeleri ile gitmeyi dusunuyorum ancak stak etkisi kullanmayi birakinca güç dusmesi yasatiyor mu

5. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    bırakmadığım için bilmiyorum
    uzman diyetisyende ölçüm yaptırmıştım deca ve testo 750 gram su tutmuş kollardaki 1.5 cm ordan gelmiş zerre kuru kas yapmamış yan etkide trapezler kalkmış o kadar bu iki ilaç bünyeme işlemedi bitek halostestin işledi 2 hafta kestim balon gibi söndüm 150 de 6 zor çıkardım en son bilen bilir son bastığım o idi şu anda üçlü kombine supplement ile çıktı işte 7.tekrar yani 180 kg 1 tekrar ama 7.tekrarı kreatin verdi doğal yani halo yu attım zaten 2 hafta önce
    sırf doğal mı değil mi diye 3 lüyü almadan önce girdim 150 de 6 zor çıktı ama çıktı eskisi gibi alın yarım saat sonra 7.de geldi üçlüden kastım nox vs
    diyetisyende dediki vurdun vurdun ama eşeğin kuyruğu gibi aynı kalmış dedi herşey bi daha komik adamdırda:D

Son düzenleme: 26 Haziran 2016
  6. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    İlaçların dozajları mı çok düşüktü yoksa sahtemiydi bilmiyorum ama daha fazla verim alman lazımdı diye düşünüyorum. Yağ yakman lazım gibi gözüküyor Berkay.

berkay7743 bunu beğendi.
  7. ReturnOldSchool

ReturnOldSchool Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    Tavsiyem kilo vermeden küre girmeyin plato doneminden yeni cikmistiniz galiba benimde kollarda omuzda vs gelisim durdu bakalim ben nasil cikicam :D

berkay7743 bunu beğendi.
  8. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    bence sahteydi yani etkisiz olanıydı diyetisyene gittiğimde bende şok oldum şu anda murat abiyle konuştum dedim böle blöle oldu önceleri sağlık sıkıntım oldu bi ton aksilik sağlık yönünden ama artık hazırım doping testi olmayan yarışmalara gircem sebebi deca 1 yıl kanda kalıyor 1.5 yıl gibi çıkar o illet ama sahtesi nolur bilmem doping testi olmayan yarışmaya doğal gircem kandan temizlensin test olanlarada girerim hem bu arada tecrübe + gelişim sağlarım yurtdışı yurtiçi yarışmalardayım kandan çıkınca derece almaya başlarım:) yarışmalarda neler var burda paylaşıcam tecrübelerimi falan yeterki başka girenlerde olsun raw benchteyim Allah utandırmasın kiloyu çok yavaş şekilde atarken sıklet düşer 1.5 yıla derece alma ihtimalimde artar herşey olumlu şu anda murat abi şu anda bastığın süper dedi doğal olarak doğal olmasaydın bile iyi olurdu dedi tek temennim ben yarışma tecrübelerimi paylaştığımda burda 1 kişiyi dahi özendirip camia ya dahil edebilirsem ne mutlu bana:)

9. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    Salondaki kavgayı hallettim sıkıntı kalmadı Ramazan ayı bunun için var zaten herneyse barı arkadaş çıkardı bar 18 kg 8 adet 20 lik taktım 178 kg 2 temiz tekrar çıkardım gaza getirip hadi 3 dedi 3.cü temiz olmadı hafif yardım aldım barı çıkarmayı yapmamak büyük avantaj evde ben çıkarıyorum 180 kg 1 tekrar çıkıyor takviye almadan 3 gün önce denediğimde 150 de 6 zor çıktı takviyelerle 180 de 1
    yani 150 de 7 ye denk
    bende şöyle oluyor 150 de 6 çıkıyodu ama 175 denk gelmesine rağmen 172.5 kg basıyordum 175 kg nizami gelmiyordu o zamanlar nox ve stak kullanıyordum ama kreatin monohidrat ta vardı creapure
    değildi ve 5 gram alıyordum yükleme haftası kreatin monohidrat creapure olandan yüklemede 20 gram 6 gramda 2 ölçek 50 calibrede stak ve grenade ile oynamadım kreatin yükleme haftasında doz değiştirdim 25 gramdır maksimumu ben 20 gram aldım creapure olmasıda etkili oldu 6 gramda 50 calibreden geliyor stakta ekleyince bcaa 9 tablete çıkardım maksimum doz amino asit 6 tablete maksimum doz 1 haftada 172.5 nizami 180 nizami oldu balon gibi söndüm 150 de 6 nizami 172.5 kg nizami zor basarken haloyu kestim 2 hafta kadar zaten deca ve testoda güç olarak işlemedi vücut analizi ölçümde anladım kuru kas oluşmamış 750 gram su tutmuş 1.5 cm de kollar büyüdü muhtemelen su hepsi yani inecek kısa sürede halo güç verdi saf kuvvet sadece kas gelmedi 2 haftada söndü ben 150 de 6 yı 6.haftamda denedim ve iğneyi antrenman yapmadan önce tabiki son kez vurdum ki 5 haftada işlemeyen 6.da dada işlemez bunu nerden anladım vurulduğu gün denedim 150 de 6 vurulduğu zamandan 2 gün sonra 150 de 6 çıktı inanamadım 2 gün sona yine denedim gene 6 çıktı 2 gün sonra gene 6 ki sonuncu çıkan çok zorladı anladımki halonun yaptığı balon gibi söndü en son denediğim gün işte creapure kreatin dozunu 5 gramdan 20 grama çıkarınca eski gücümü kazandım ki ömrümde 5 gram üstüne çıkmadım ilk kez çıkayım dedim ve 172.5 kg tek 180 kg tek oldu 175 e denk gelen sayıda 182.5 kg ye denk geldi boşuna masraf yaptım dozu arttıysaydım sorunum çözülecekmiş meğersem ne yalan diyim 150 de 6 yı yaptıktan sonra doğru şeklide almadım kreatin i bazen hiç almadım artık hem doğru doz hem doğru kullanım hemde creapure olanı kullanıyorum şubattaki son rekorda creapure değil klasik alıyordum bunları yazıyorum çünkü steroid ve peptitler dopingler gereksizdir plato doğru şekilde supplement alırsanız hiçbir zaman kalıcı platoya takılmassınız tek fark doping alınca plato çok daha kısa doğalken çok uzun tutacaktır ama kalıcı olmayacaktır benchte çok fazla büyük 250 kg üstünü hedefliyorsanız doping almanız gerekir ki gerek yok bunun sebebi 250 kg yi geçmeye doğal yoldan ömür yetmez plato kalıcı değil ama gittikçe daha uzun olur ömür yetse kimse doping almazdı bence kuvvet işinde doğal sınır yoktur uzun plato vardır ama body buildinge doğal sınır var biliyorsunuz hipertrofi çeşitleri var kas yapmadan kuvvet kazanmak yazın nete ve okuyun kreatin öncesi güç eskisi gibiydi yani son vurduğum gün 1 haftada 2 şer gün arayla denememin sebebi uzun esterli olduğu için ama hep sonuç aynı çıktı taki kreatin dozunu arttırana dek kreatinden 3 saat önce yine 6 çıktı içtikten yarım saat sonra 180 çıktı yani 7.çıktı bu kadar denememin sebebi size yanlışlıkla yalan söylememek için kreatin dozu 5 katına çıkardım yüklemede benim ilkem dürüstlüktür

Son düzenleme: 28 Haziran 2016
  10. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    geçen yaz nox ve arjinin fazla kaçırmıştım 135 kg bench 155 olmuştu 25 günde hemde

11. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    1.5 yıl çok sıkı bench çalıştım tekrar ve kilo bakmadan salonda 1 yıl ara 1.5 yıl daha çalıştım ve yine ara sonra başlayınca bu içtiklerim sanırsam olan alyapıyı kurtardı basıp basmadığımı bilmiyorum ama muhtemelen böyle 10 ayda evde çalışma var hepsi altyapı ürünlerde o altyapıyı kısa sürede kurtarmış olabilir o zamanlar kas için tabi şimdi güç için yapıyorum son 10 aydır güç son 10 ayı bu yüzden hatılıyorum kalan 3 yıl yok aklımda nerdeyse tek hatırladığım hep bench çalışıp hep en ağır basmaya odaklandığım için powerlifting kavramını yeni 10 aydır falan duydğum için o zamanlar body yapıom deyip aslında power yapmış olmam yüzünden diğer 3 yılda powerdan sayıyorum

12. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    takviye almadan bi gireyim dedim altında kaldım ve çıktım 3 gün üst üste idman çok yordu onunda etkisi var

13. ReturnOldSchool

ReturnOldSchool Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    Ben de creatine kullaniyorum ama güç bakimindan etkisi yok xpro kullaniyorum 3.4 1 bucuk ölçek atiyorum 5 gram oluyor creapure dediginiz hardline mi? Marka belirtirseniz ayrica daha fazla bench icin creapure creatine + arjinin mi creatine +nox mu tabi bunlarinda markalarini belirtirseniz cok sevinirim 90 kg ustune cikamiyorum neden bilmiyorum ama olmuyor

berkay7743 bunu beğendi.
  14. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    https://www.supplementler.com/urun/nutrend-creatine-monohydrate-creapure-500-gr-5854 hardline da var da buda aynısından ben ben bundan atıyorum hardline daha açmadım kutusunu
    bu kreatinden 4 ölçek 20 gram at https://www.supplementler.com/urun/grenade-50-calibre-pre-workout-50-servis-789 2 ölçekte bundan https://www.supplementler.com/urun/universal-animal-stak-21-paket-644 bir poşette bundan iç artması lazım yarım saat sonra yerinde duramassın ter basar zaten o anda bench press dene kaşıntı karıncalanma ve ter basıyor

15. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    doğal olarak 180 kg yi geçmek sandığımdanda zormuş 182.5 kg belkide 4 ay sürer basabilmem

16. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Valla tebrik ederim. Takipteyim

berkay7743 bunu beğendi.
  17. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    sagolun 180 kg bastığımda 2-3 saat kollarım ağrı içinde kalıyor 182.5 kg doğal olarak bi 4-5 ay hayal benim için :)

18. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Peki, güç verici hangi besinler alıyorsun.?
    animal stak + kreatin yeterli mi?

19. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    creapure kreatin monohidrat +animal stak+grenade 50 calibre
    20 gram creapure 4 ölçek yani 1 poşet animal stak 2 ölçek grenade 50 calibre güç için bunlar toparlayıcı olarak olimp bcaa 1100 9 tablet universal amino 2700 6 adet idman bitiminde 1 ölçek whey yarım ölçek kazein

20. muzaffer_53

muzaffer_53 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    8
    Peki amaç ne keyif içinmi müsabıkmısın

Sayfayı Paylaş