1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

18 Yaşındayım 40 Cm Kol 75 Kiloyum

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve xAnDeRcAgE tarafından 11 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 23 üye.
  1. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    evet dostum haklısın bazen genetikte oluyo bu kiminin omuz geniş kiminin kol iyi kiminin arkakol (sende şans yokmuş :) )
    kiminin de trapez iyi

2. tito ortiz

tito ortiz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bencede omuzlar biraz düşük kalmış,trapler omuzlara göre çok iri duruyo..gerçi zamanla halledersin heralde,kolay gelsin.

3. xAnDeRcAgE

xAnDeRcAgE Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet dostum zamanla olur daha hiç bir şey kullanmadım bunu da sık sık söylüyorum.zamanla olacağına inanıyorum.

4. xAnDeRcAgE

xAnDeRcAgE Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aslında abi omuzlar da geniş ama trapesler görüntüsünü küçük gösteriyor ama trapeslerimi seviyorum onlarsız ben bir hiç im :D :D

5. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Yaaa, simdi cocuga haksizlik yapmayin. Resimlerini yeni inceledim.
    Çatısı çok ufak, ama kas yapısı gelişmeye müsait.
    Bana Larry Scott'i hatirlatti, ufak çatılı ama kaslı.
    Yalnız, çok iddialisin, bilemiyorum, bu spor büyük bir ego'dan güç alır kabul ediyorum ama, sen kendini övme, bırak başkları seni övsün.
    Bence hocan cok haklı, kilo vermek icin diet yapma, su an hala büyüme cağındasın, bol ye, kütle yap.
    Sonra kolayca eritirsin fazla yağları.
    Bu arada sürekli ilaç kullanmadığını söylemişsin, o kadar kafamıza sokmanın anlamı ne, bende kullanmıyorum.
    Eminim burda çoğu insan kullanmıyor.
    İlaç kullanmak tercih meselesi. Senin daha yaşın ne, zaten 21'den once kullanmazsin aklin yoksa.
    O zamana kadar doğal potansiyeline ancak ulaşmış olursun.
    Bu arada boyun kaç?
    Çok ufak tefek görünüyorsun, kaslarına lafım yok ama çatınla ilgili soru işaretlerim var kafamda...

6. Private

Private Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    0
    valla arkadaşım çok kaptırmışsın kendini.daha yaşın küçük.işte 8 ayda 5 cm siz gerisini hesap edin falan olmaz.hiç belli olmaz bu işler.bana göre o kol sıcak belki 38.yaşın küçük daha.bulk a girip kol kalınlaştırıp zayıflayınca çiroz kalanları çok gördüm salonda.amacım seni kötülemek değil.sadece o kadar kolay değil.hee küre falan girersin ne olur ne olmaz o tartışılır.hırsını kaybetme ama hayal dünyasında da gezme.umarım istediğin gibi vücut yaparsın. ;)

7. xAnDeRcAgE

xAnDeRcAgE Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    boy 173 abi koyulan tüm şekilli resimlerde destekleyici kullanılmışdır yoksa ben 2 saat den fazla çalıştığımı bilirim tempo düşürmeden gelişdim şuan gene aynı giriyorum 2 saat kadar ama hiç kımıldama olmuyor artık....

8. xAnDeRcAgE

xAnDeRcAgE Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    işallah olur istediğim gibi kürde yapacam bir kaç aya kadar o zaman nasıl olur bilmiyorum...

9. ARSON

ARSON Üye

Beğenileri:
    1.618
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    V.G.F. 1.Kademe Antrenör
    Yer:
    MERSİN
    beslenmeye dikkat!!! hacim alacam diye bir de yağlanma. kafayı hiç bir şey kullanmadımla bozmuşsun ??? tüm suçlular bir şey yapar ama kimse ne yapıp yapmadığı konusunda fikri olmadığı halde kişi sürekli ben yapmadım der. sende de böyle bir sorun mu var yoksa. :?: :?: [işallah olur istediğim gibi kürde yapacam bir kaç aya kadar o zaman nasıl olur bilmiyorum... ] ne kürü bu supplement mi beslenmende yeteri kadar protein alıyorsa bence henüz gereksiz.

Steve bunu beğendi.
  10. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Arson psikolijiyle ilgilisin sanirim!
    Bende aynisini diyecektim, bu kadar done dolasa, ilaç kullanmaktan bahsediliyor, benim midem bulandı, dedim acaba birşey kullanıyorda bunun aksini iddia ederek kendini mi rahatlatmaya calısıyor xander...
    Walla yapanda yapmayanda kendisine...
    İnsan kendini memnun etmeli, bizi ikna etmenin onemi yok.

11. tito ortiz

tito ortiz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    henüz benimde bu sporda 1 yıllık bir geçmişim var,mesajlarının hepsi buram buram azim kokuyo o kısma eyvallah çok güzel bişey ama sencede biraz erken değilmi steroid için?..şimdi diyceksinki yarışmaya giricem fln,yarışma senin sağlığından dahamı önemli,allah korusun ilerde ilaçlardan dolayı başına gelecek olanları yarışma engelleyebilecekmi?

12. MyWays

MyWays Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Programını yazabilirmisin , ayrıca milli takım antrenörü hocan olması bişey değiştirmez bodynin temelinde genetikte yatıyor zaten o yüzden olympiada 20 yılda 3 şampiyon çıktı kendini bu kadar kasma rahat bırak çok düşünme görüceksin daha iyi olucaksın şu an sadece yapıcam edicem modundasın , 8 ayda 5 cm kolda ahım şahım bir gelişme değil ayrıca bu sürede belin kaç cm kalınlaştı ? birde diğer bölgeler ne kadar büyüdü yazarsan daha iyi yorum yapabiliriz fotoğrafla olmuyor sadece

FasT ve OkuyomBenYaa bunu beğendi.
  13. gymnast

gymnast Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    0
    çok büyük laf bu, tebrik ettim

14. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka

Imza olarak kullanilmali bu laf!

15. xAnDeRcAgE

xAnDeRcAgE Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    wallaha 2 gün önce başladım bişeyler kullanmaya kür yapacam bitsin bir daha yapacam artık parayı sadece bu işe yatırıcam büyümek lazım....

16. kumsuz

kumsuz Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşalr neden kimse bacaklarını gösteren resimler koymuyor.Kimse bacak çalışmıyor mu.

17. ARSON

ARSON Üye

Beğenileri:
    1.618
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    V.G.F. 1.Kademe Antrenör
    Yer:
    MERSİN
    belki mayo vs. ile olacaklarından hoşlarına gitmiyordur. yada gözlemlediğim kadarıyla bacak çalışmayı seven pek yok . yorucu olduğu içindir belki.

Steve bunu beğendi.
  18. ARSON

ARSON Üye

Beğenileri:
    1.618
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    V.G.F. 1.Kademe Antrenör
    Yer:
    MERSİN
    doğru söylemişsin. bunun üzerinde durmasının 2 nedeni olabilir 1. si ilk mesajımda yazdığım 2.si ise yaşıtlarına göre farklı bir durumda olduğu için yaptığı hacim kendisine inanılmaz boyutlarda görünüyor olabilir [ arkadaşlarıda ise genelde bu işe hiç bulaşmamış olanlar vg ci birini gördümü şöyle der : olm napmışsın sen arnold olmuşsun yeter daha ne şişeceksin manyak vücut yapmışsın :D gibi . ] ve forumda ki herkesin de arkadaşımızı o biçimde gördüğünü sanıyordur. bizlere de inanın bana bukadar şişmek için bir şey kullanmadım diyordur.
    Kardeşimizin azmine hayran kaldım ayrı mesele ama umarım sürekli bahsettiği konu 2. şıkla ilgilidir. Ayrıca tek başına iş yapma xAnDeRcAgE forumdaki deneyimli arkadaşlarımızın genel olarak sana söylediği ne ise o na uy . zaten kullanma demiyorlar ama zamanı için erken olduğunu söylüyorlar. acele işe şeytan karışır unutma. mr olypiayamı katılacaksın sanki . ki öyle bir amacın varsa bile yarışmacıların yaş ortalaması zaten 35 : :idea:

Steve bunu beğendi.
  19. sarsılmaz

sarsılmaz Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    BABA SUPERSIN YAA TEBRIKLER TAVSİYELERİN NELERDİR ABİ YA
    İDOLUMSUN ABİ SAYGILAR

qwerty1234 bunu beğendi.
  20. starspor

starspor Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SALON SAHİBİ
    Yer:
    SAMSUN
    moralını bozmak gıbı olmasın ama bu sporun en verımlı cagı 18 ve 19 yasları arasında oluyo ben su an 24 yasındayım ama 19 yasımdakı performöansım yok 19 yasında 42.5 kolum su anda 43 anlata bıldımmı su anda vucudun cok testesteron salgıladıgı ıcın durma calımaya devam basrılar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş